Page 2 of 2

Re: Spomalený toolset

Posted: 01:09 24. Nov 2011
by Daanri
Furt nadtym premyslam preco to ide tak pomaly.

Normalne NWN ti nejde pomaly tiez? Nemoze to byt tou klasickou chybou u viacjadrovych procakov, ze niekedy NWN s tym ma chybu? Co mas v nwconfig.ini v adresari hry u NumCPUs= ?, pripadne nwnplayer.ini nastavit Client CPU Affinity pre jednotlive jadra len pre jedno jadro. Casta chyba bola ak v nwnplayer.ini bolo nastavene Client CPU Affinity -1, ze to zposobovalo napr lagy v hre.

Pak ma este napadaju ovladace na vsetko mozne.

Re: Spomalený toolset

Posted: 09:11 24. Nov 2011
by jachyra
Mno práveže hra mi ide úplne rýchlo, na pevnom PC som lag hádam ani nezažila a odkedy mám wim7, tak mi hra dokonca ani raz nepadla ...

u pevnom PC mám normálne NumCPUs=4
na NTB zase NumCPUs=2

Otázka je ale, že ak to pomaly načítava mne pri tomto nastavení a procáku .. prečo to potom ide pomaly aj Rejtymu?

Re: Spomalený toolset

Posted: 15:18 06. Dec 2011
by jachyra
Tak som nakoniec skúsila urobiť lokáciu v preinštalovanom nwn .. a zdá sa, že ide všetko o dosť rýchlejšie .. aj keď naplnenú oblasť mi stále dlho načítava a vlastnosti placeablu otvára asi 4 sekundy, ale je to dokopy neporovnateľne rýchlejšie, ako predtým :D

Ďakujem veľmi všetkým za rady

Re: Spomalený toolset

Posted: 15:19 06. Dec 2011
by Rejty
Super... :)