Re: Spomalený toolset
Posted: 01:09 24. Nov 2011
Furt nadtym premyslam preco to ide tak pomaly.
Normalne NWN ti nejde pomaly tiez? Nemoze to byt tou klasickou chybou u viacjadrovych procakov, ze niekedy NWN s tym ma chybu? Co mas v nwconfig.ini v adresari hry u NumCPUs= ?, pripadne nwnplayer.ini nastavit Client CPU Affinity pre jednotlive jadra len pre jedno jadro. Casta chyba bola ak v nwnplayer.ini bolo nastavene Client CPU Affinity -1, ze to zposobovalo napr lagy v hre.
Pak ma este napadaju ovladace na vsetko mozne.
Normalne NWN ti nejde pomaly tiez? Nemoze to byt tou klasickou chybou u viacjadrovych procakov, ze niekedy NWN s tym ma chybu? Co mas v nwconfig.ini v adresari hry u NumCPUs= ?, pripadne nwnplayer.ini nastavit Client CPU Affinity pre jednotlive jadra len pre jedno jadro. Casta chyba bola ak v nwnplayer.ini bolo nastavene Client CPU Affinity -1, ze to zposobovalo napr lagy v hre.
Pak ma este napadaju ovladace na vsetko mozne.