Page 2 of 2
Re: zlodej
Posted: 12:29 23. Nov 2011
by -darkvision-
KaTo wrote:Ono toho je zamčenýho (i zapastenyho) v pokladech dost. ALE. Ale kdejaky fighter/RDD veme do pracky luk/hazeci sekyrku a tu bednu si rozstreli z bezbečný dálky a vnitřek si lootne, nezavisle na tom, jak moc je zamcena/zapastena, tak tu ta roguna neni treba.
HEH
..já když dole kouknu na poklad a je na něm past a šáhnu na ni, tak ta past tam je zas. A tyto poklady s takovýmito "opakovačkami" nejdou, pozor NEJDOU rozbít.
Bejvá to tak že zhruba polovina bossáckých pastí je tímto způsobem udělaná.
Re: zlodej
Posted: 12:34 23. Nov 2011
by KaTo
kucik wrote:...
add 1) Hmm...se "něco" změnilo, za poslední cca dva měsíce? Zaskočím k Mozkomorům na pár koleček a dám vědět. Nějak se mi tomu nechce věřit (nevylučuji, že se mýlím, ale stejně, jak se říká: "Slovům WB důvěřuj, ale skript NWN prověřuj"

). Truhel je tam šest a všechny mají +/- stejný počet peněz. Udělám si Rofův grav.
add 2) pokud víš, že je zamčená, tak na ní ani nesaháš a rovnou střílíš. A pokud jsi looter, tak víš, zda ta truhla je/není zapastěná. A konečné truhly (o ty jde především) zapastěné jsou "vždy". Je teda pravda, že nemám přehled zda "jednoranými" nebo "trvalými". Jako roguna odpasťuji a "nesahám"

.
edit Dark: Já mám zkušenosti jen s povrchovými "low-dungy" a tam "trvalé" pasti na truhlách se (aspoň co je mě známo) dají rozstřelit. Mnohdy ti je otevře samo NPC třeba fireballem

, ještě za svého života.
Re: zlodej
Posted: 12:36 23. Nov 2011
by kucik
Neměnilo se to v poslední době. To je tam... aspoň dva roky, hádám.
Re: zlodej
Posted: 12:41 23. Nov 2011
by jachyra
Pri temer každom vyššom bossovi je na povrchu aj v podtemne skoro polka naj truhiel a lootu zamknutá opakovanou pascou

koľko krát som zúrila, že to nešlo .. a ak som už nejakú truhlu rozbila, vždy aspoň 1 vec bola rozbitá

Re: zlodej
Posted: 12:44 23. Nov 2011
by kucik
Jen doplnim, že není jak poznat, kolik se toho rozbilo + poztrácelo. To že se tam vytvoří střepy, nebo cáry papíru není přímo svázané s tím, zda a kolik předmětů tam bylo.
Re: zlodej
Posted: 14:47 23. Nov 2011
by J.F.Payne
KaTo wrote:P.S.
Relativně schopnou *zatuká na dřevo* rogunu mám, dokonce je i "hodná", ale... se "sebevražednejma bezmozkama" bez magického jištění se jí moc chodit nechce

.
Btw - Zakonně dobrá roguna, to je něco jako Chaoticky neutrální paladin?

No, sebevražední bezmozkové mají celkem slušné magické jištění. Hlavní sebevraždený bezmozek jede beze smrti už... hmm... sedm levelů?
A jasně že může bejt zákonně dobrej rogue, dokonce hodně pragmatickej

Nemůžu zapomenout na jednoho, kterýho jsem hrál v PnP, byl to šlechtic, takovej politik, a dělal vše pro svůj milovaný stát. Takovej šéf tajných služeb, co to dotáhl až na zemského sudího

) A nikdy se proti principům zákonnýho dobra nezpronevěřil. To mě bavilo hodně.
Re: zlodej
Posted: 15:00 23. Nov 2011
by kucik
J.F.Payne wrote:
No, sebevražední bezmozkové mají celkem slušné magické jištění. Hlavní sebevraždený bezmozek jede beze smrti už... hmm... sedm levelů?
Do toho počítáš bonus za vytvořený lokace, viď?

Re: zlodej
Posted: 15:02 23. Nov 2011
by J.F.Payne
kucik wrote:Do toho počítáš bonus za vytvořený lokace, viď?

Psst!
