Page 2 of 3

Re: Charisma a Inteligence

Posted: 14:49 16. Feb 2012
by maliarda
Aby v tom kluci nebyli sami, přidávám se :D I mě při pádu nebo relogu padají počty seslání kouzel..... takže to bdue asi všeobecně u všech zaklínačů

Re: Charisma a Inteligence

Posted: 14:55 16. Feb 2012
by kucik
Někde se to tu už dávno řešilo. Vim jen že někomu se to dělo a někomu ne. Už si nepamatuju, jaký bylo řešení, ale někde to tu bude asi ještě ležet.

Re: Charisma a Inteligence

Posted: 15:17 16. Feb 2012
by Derken-
Ja jsem tim s tim nikdy problem u wizardu nemel.. Se sorckama nemam zkusenosti, ty nehraju.

Edit: Naopak jsem vždycky ještě čekal na medit, než jsem odlognul, abych byl po nalogování ihned schopnej jakékoli akce :)

Re: Charisma a Inteligence

Posted: 15:47 16. Feb 2012
by maliarda
Nalkanar wrote:Kněžím a čarodějům se to neděje, zaklínačům to padá. Ostatně jsme to psali výše :roll:
Derkene :wall: :D
Promiň, nedalo mi to 8)

Re: Charisma a Inteligence

Posted: 15:54 16. Feb 2012
by Derken-
Já jsem byl línej to číst :mrgreen: Když se to jmenuje Char a Int, tak jsem myslel, že se tu řeší oboje :mrgreen:

Re: Charisma a Inteligence

Posted: 16:26 16. Feb 2012
by DenGrasse
Děje se to bardům? Jestli jo, pak by charisma mohla bejt nějak zabugovaná. Jestli ne.. tak nevím.

Re: Charisma a Inteligence

Posted: 16:31 16. Feb 2012
by Derken-
Nemám s tím u bardky problém..

PS: doufám, že teď je to komentář k věci :D :wall:

Re: Charisma a Inteligence

Posted: 16:55 16. Feb 2012
by Nalkanar
DenGrasse wrote:Děje se to bardům? Jestli jo, pak by charisma mohla bejt nějak zabugovaná. Jestli ne.. tak nevím.
Majky (postava Sinae) tvrdil, že děje.


Třeba to kucik najde, když už se to řešilo...

Re: Charisma a Inteligence

Posted: 16:58 16. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Nalkanar wrote:
DenGrasse wrote:Děje se to bardům? Jestli jo, pak by charisma mohla bejt nějak zabugovaná. Jestli ne.. tak nevím.
Majky (postava Sinae) tvrdil, že děje.


Třeba to kucik najde, když už se to řešilo...
Jo...deje

Re: Charisma a Inteligence

Posted: 17:20 16. Feb 2012
by kucik
Nemáte na sobě předměty do charismy? Mám pocit, že ty to dělaly.

Re: Charisma a Inteligence

Posted: 17:21 16. Feb 2012
by Nalkanar
Samozřejmě, že máme itemy do charismy... jinak bysme neměli hafo bonusových slotů o jejichž mizení nám tu jde. :roll:

Re: Charisma a Inteligence

Posted: 17:22 16. Feb 2012
by kucik
Tak jestli se dobře pamatuju, tak přesně ty to způsobujou :)

Re: Charisma a Inteligence

Posted: 17:33 16. Feb 2012
by OneHeart
DenGrasse wrote:Nemělo, by, bonusy ze subrasy by se měly brát jako základní staty.
jako základní se počítají běžně při hře, ale mám pocit, že při nalogování se až dodatečně na postavě načtou. Zatím jsem na žádným nwn světě neviděl, že by se tenhle malej problémek při nalogování dal ošetřit bez nějakých dočasných boost předmětů, které se generovali při nalogování a po pár sekundách zmizely.

Pokud by jste se podívali na tabulku bonusových kouzel za abilitu, tak možná zjistíte, že ten, komu se to neděje nemá dostat žádné bonusové kouzlo (myslím pouze za subrasu). A naopak.
Bonusy z předmětu jsou jasné, tam to padá na 100%.

Re: Charisma a Inteligence

Posted: 18:43 16. Feb 2012
by kucik
Subrasy s tim fakt nesouvisej. Jednak se to děje i postavám, které žádný bonus za v charismě nemají. Druhak proto, že bonusy do abilit jsou tu řešené natvrdo úpravou statu postavy.

Re: Charisma a Inteligence

Posted: 19:13 16. Feb 2012
by Nalkanar
kucik wrote:Tak jestli se dobře pamatuju, tak přesně ty to způsobujou :)
A nechceš se mrknout, proč zrovna charisma a jestli by to nešlo nějak upravit? Klerikům se to prý neděje, mágům (*koukne výše*) nejspíše také ne a no... zaklínači a bardi jsou tedy znevýhodněni poněkud. ;)