Page 2 of 7
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 18:13 29. Nov 2011
by Zindo
xxxMajkyxxx wrote:Kdyz budu hodne teoretizovat a hrat si na fatalistu.......co treba klericke kouzla, prayer, battletide, popripadne curse song od barda z timestopu?
curse song mě příjde jako dost útočná akce
ostatní jmenovaný kouzla můžeš kouzlit za předpokladu, že nejsi v blízkosti někoho aby ho ovlivnili negativně.
Už se to tady vše řešilo a ja myslel, že se došlo k finálnímu rozhodnutí. Zde souhlasím s DG, který to stejně jako já, považuje za útočnou akci.
Jestli chces draka vyvolej ho o kus vedle aby jeho aura "neútočila".
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 18:16 29. Nov 2011
by kokosak
-RoF- wrote:To se zase bude ve hře prasit, jestli tohle povolíte.

Vysvětli prosím, co považuješ za "prasení".
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 18:17 29. Nov 2011
by Derken-
Imho všechno co používáš na nepřítele v CvC je útočná akce. Ono i selfbuff v konverzaci s protistranou je "útočná akce" a je to podnět k okamžitému zákroku.
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 18:18 29. Nov 2011
by xxxMajkyxxx
Zindo wrote:xxxMajkyxxx wrote:Kdyz budu hodne teoretizovat a hrat si na fatalistu.......co treba klericke kouzla, prayer, battletide, popripadne curse song od barda z timestopu?
curse song mě příjde jako dost útočná akce
ostatní jmenovaný kouzla můžeš kouzlit za předpokladu, že nejsi v blízkosti někoho aby ho ovlivnili negativně.
Už se to tady vše řešilo a ja myslel, že se došlo k finálnímu rozhodnutí. Zde souhlasím s DG, který to stejně jako já, považuje za útočnou akci.
Jestli chces draka vyvolej ho o kus vedle aby jeho aura "neútočila".
Curse song ma i jistou obranou slozku veci a o to mi slo....ackoliv se nezda, je i cursong pro proklinajiciho barda boostem, lepe receno ochranou. Ale jasne...proklinat tak aby nezasahlo protivnika
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 18:19 29. Nov 2011
by kokosak
... a proto použiješ TS, které ti poskytne podstatnou výhodu

Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 18:21 29. Nov 2011
by kucik
To zas skončíme s tim, že v Timestopu budeš smět jen utéct z boje.
Imho je špatně ta myšlenka, rozdělovat, co se v timestopu smí a co nesmí. Pokud má to kouzlo zůstat, jediné možnosti, jak ho vybalancovat je buď prerequisitama, časem trvání, nebo plochou efektu.
Tohle vede jen k dalším a dalším debatám o tom, co jo a co ne.
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 18:23 29. Nov 2011
by Derken-
No to právě vůbec.. Timestop by měl být od toho, aby jsi pomohl svý partě. Myslím, že využívat timestop k úniku je to poslední, to je daleko lepší GS
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 18:29 29. Nov 2011
by xxxMajkyxxx
Derken- wrote:No to právě vůbec.. Timestop by měl být od toho, aby jsi pomohl svý partě. Myslím, že využívat timestop k úniku je to poslední, to je daleko lepší GS
Ano. Utikajici mag timestopem nadela parte vic skody nez uzitku....valstni zkusenost

.
kokosak wrote:... a proto použiješ TS, které ti poskytne podstatnou výhodu

Jestli to bylo k tomu prokleti, tak moc nechapu souvislost. Jestli ne sorac za OT.

Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 18:33 29. Nov 2011
by Derken-
Pravidla
- Sesílání útočných kouzel se v timestopu ať už na pc nebo npc NESMÍ.
-Sesílání omamných kouzel se v time stopu ať už na pc nebo npc NESMÍ.
- Boostění sebe nebo jiných pc se v timestopu smí.
- Vyvolání summona při timestopu se smí.
- Summon při timestopu útočit NESMÍ.
- Útočení pěstí, zbraní, holí se v timestopu na pc a npc NESMÍ.
Jinými slovy se v timestopu nesmí provádět žádná útočná akce!
Aura strachu je útočná akce, takže si myslím, že pravidla mluví jasně ne?
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 18:35 29. Nov 2011
by Zindo
to Derken: taky to tu vidím jasně napsané, nebo se zase jen někdo snaží ohýbat pravidla pro svojí potřebu?

Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 18:37 29. Nov 2011
by -RoF-
kokosak wrote:-RoF- wrote:To se zase bude ve hře prasit, jestli tohle povolíte.

Vysvětli prosím, co považuješ za "prasení".
Prasení? Zneužívání nějaké skulinky ve svůj vlastní prospěch a nebo nahonění si ega na druhé postavě (hráčovi).
Derken- wrote:Imho všechno co používáš na nepřítele v CvC je útočná akce. Ono i selfbuff v konverzaci s protistranou je "útočná akce" a je to podnět k okamžitému zákroku.
Souhlasím.
Mág (popřípadě někdo se svitekm s použitím UMD) se zastavením času získává velkou výhodu. Jakmile zastaví čas, jsou ostatní postavy prakticky bezbranné. Díky tomu by jedna postava dokázala zkosit velké množství part v závislosti na počtu seslání zastavení času.
Proto by prostě neměla být žádná útočná akce, ani aura draka.
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 18:41 29. Nov 2011
by loadr
vyvolaný drak nemá auru, aktivuje si ji po vyvolání, takže draka můžeš, ale musíš zabránit aby si aktivoval auru, jednoduche a když to někdo neumí, tak ať to nedělá
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 18:42 29. Nov 2011
by černý vlk
time stop v CvC je divný...včera jsem se ho lekl, pak mi došlo, že nic nesmí udělat. Co udělal mág mě překvapilo. Přišel k mému cíli, téměř mrtvému, začal ho healovat a jak se čas rozběhl, měl jsem cíl nový

takhle vlézt pod kudlu nepříteli *kroutí hlavou*
Sumon, spřátelená NPC, útočí jedno kolo dřív než protistrana. Tudíž ten drak mohl útočit dříve než jiná postava = flat
největší prasárna ve hře (jak jinak, než spojená s time stopem) je nekrouš ve věži v prahvozdu. Hodí time stop a pak hned šupne černý meč katastrof...a chudák postavička ve flatu. Proč se tohle nezruší?
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 18:44 29. Nov 2011
by Nalkanar
Drak se dá vyvolat bokem, mimo dav nepřátel. Ta aura je prostě to samé, jak do někoho napálit kouzlo fear, což se nemůže.
kucik: ty hody myslím probíhají jednou za čas
Re: Time stop a povolání epického draka
Posted: 18:46 29. Nov 2011
by loadr
a co když bude bokem klerik nebo mag v GS?