Page 2 of 7
Re: Anketa : povolání
Posted: 20:56 04. Dec 2011
by xpm335
Dole bych se bál jim dokoliv nabízet

ještě bych skončil jako otrok a ne servírka

Re: Anketa : povolání
Posted: 21:09 04. Dec 2011
by Derken-
Dole se řeší to, co je potřeba

Re: Anketa : povolání
Posted: 21:20 04. Dec 2011
by xpm335
škody že nejdou craft expy nadělat nějak když se nedostanu na NWN :/ nebo je nějaká taková varianta?

Re: Anketa : povolání
Posted: 21:37 04. Dec 2011
by Nalkanar
Obecně bych řekl, že tyhle věci se řeší dost výjimečně...
Jednou za čas někdo dělá něco většího, tak třeba shání malíře na rodinný portrét (ideálně pokud umí malovat i IRL a nějak to zkombinuje), nebo sochaře. Nebo dle určitých spolků - až někdo složí nějakou jezdeckou družinu, tak bude podkovář určitě potřeba, ale teď to asi nikdo moc hrotit nebude, protože se chce spíš bavit, než řešit podkovy.

A tak dále...
A když bych třeba sháněl uměleckýho kováře, tak zajdu do dílen, optám se na kováře a uvážím, kdo bude mít dost zkušeností s běžnou kovařinou + předpoklady na to udělat něco "uměleckého".

Re: Anketa : povolání
Posted: 22:59 04. Dec 2011
by Práček
Re: Anketa : povolání
Posted: 07:44 05. Dec 2011
by xpm335
Re: Anketa : povolání
Posted: 08:38 05. Dec 2011
by Shaman88
Pokud máš nějakej koncept na nějaký povolání tak ho sem dej nebo pošli Týmu....
Re: Anketa : povolání
Posted: 21:53 05. Dec 2011
by xpm335
Lidi

dobrá přecevzetí

do konce týdne dostanu opravený PC a půjdu na NWN musím do 1.1 pracovat aspoň s Platinou

dá se to stihnout?

Re: Anketa : povolání
Posted: 22:11 05. Dec 2011
by Nalkanar
a) využiju Labirovu hlášku z EQ "to na všechno potřebujete systém?"
b) co přesně s platinou? co tak sleduju, tak když víš co a jak a jsi schopný si matroš sehnat, tak slévařinu se do týdne naučíš komplet (někteří turboexpeři, nebo majitelé vyšší odolnosti i rychleji). Pak záleží, co přesně platinového chceš vyrábět...
Re: Anketa : povolání
Posted: 22:30 05. Dec 2011
by xpm335
Turbo nejsem ale crafter jsem

vždyŤ celou dobu co sem měl Terse sem sním craftil

takže vím přesně kde co je a můj první úspěch bude zlatá plná plátová zbroj

ano a z platiny a ttitanu se chystám na zbroje

ale nevím co je lepší..kovařina nebo plátneřina....protože na uměleckého kováře je jedno co z toho budu mít ne?
Re: Anketa : povolání
Posted: 22:32 05. Dec 2011
by Bahnak
Umělecký kovář musí zmáknout všechno! Zbraně, zbroje i šperky. Budu fandit...
Re: Anketa : povolání
Posted: 22:37 05. Dec 2011
by xpm335
páni...chci právědělat něco co se moc často nevidí

tak to si asi máknu no

) a díky za fandění

zat orád udělám do podtemna bránu do Charaxsu

Re: Anketa : povolání
Posted: 22:40 05. Dec 2011
by Bahnak
Ukovat Charxxasskou bránu? Inu, slyšel jsem že otroci umělečtí kováři dokonce dostávají 1x týdně nažrat! To je nabídka která se nedá odmítnout ne? O čem že měl být původně tento topic?
Re: Anketa : povolání
Posted: 22:44 05. Dec 2011
by xpm335
o tom jak jsou potřeba nebo jen jaký je ájem o neobviklá povolání

Re: Anketa : povolání
Posted: 22:57 05. Dec 2011
by -darkvision-
xpm335 wrote:Lidi

dobrá přecevzetí

do konce týdne dostanu opravený PC a půjdu na NWN musím do 1.1 pracovat aspoň s Platinou

dá se to stihnout?

Top craft jde udělat za 14 dní (tím není myšlen vedlejší craft jako slévání, dřevařina etc). Tak jako se dá nalootit XXX tisíc gp.
Všechno, když se chce. Musíš to jen chtít.