exel funkce

Diskuze věcí netýkajících se Thalie a NWN.

Moderators: DM, WB

Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: exel funkce

Post by Krysak »

Jo jo to znám....

U nas to bylo ještě lepší, když jsem ještě dělal otrka v jedné firmě, ti mocní mi posílali své dokumenty a já jim je ve volném čase formátoval a dával na hlavičkový papír, aby to bylo epésní.

Doted si pomatuji jak jsem formátoval celé firmě jejich prezentace, aby byl Babiš štastnej jako blecha až mu to ukážou:D

Jestli vaši šéfové umí alespon formátovat, jsou evolučně významně dál :D
Post Reply