Page 2 of 2

Re: exel funkce

Posted: 14:48 06. Feb 2012
by Krysak
Jo jo to znám....

U nas to bylo ještě lepší, když jsem ještě dělal otrka v jedné firmě, ti mocní mi posílali své dokumenty a já jim je ve volném čase formátoval a dával na hlavičkový papír, aby to bylo epésní.

Doted si pomatuji jak jsem formátoval celé firmě jejich prezentace, aby byl Babiš štastnej jako blecha až mu to ukážou:D

Jestli vaši šéfové umí alespon formátovat, jsou evolučně významně dál :D