Page 2 of 3
Re: Dámské držení obouruční zbraně
Posted: 16:49 09. Jan 2012
by kucik
Pravděpodobně animacema boje v override.
Re: Dámské držení obouruční zbraně
Posted: 17:19 09. Jan 2012
by jachyra
Czech_Luthor wrote:... Meč, když mě chce zrovna zabít

A podľa dlhých skúseností je to viac ako často

Re: Dámské držení obouruční zbraně
Posted: 12:53 01. May 2012
by Prasokralik
Obnovím to tu. Ví někdo které soubory odmazat, aby to vrátilo holkám normální animace? díky.
Re: Dámské držení obouruční zbraně
Posted: 13:29 01. May 2012
by davidsoft
Prasokralik wrote:Obnovím to tu. Ví někdo které soubory odmazat, aby to vrátilo holkám normální animace? díky.
Pokud se to týká jen ženských postav, budou to na 95% některé z těchto souborů:
- a_fa.mdl
- a_fa2.mdl
- pfa0.mdl
- pfd0.mdl
- pfe0.mdl
- pfg0.mdl
- pfh0.mdl
- pfo0.mdl
Re: Dámské držení obouruční zbraně
Posted: 13:45 01. May 2012
by Prasokralik
díky, ozkouším, dám vědět
Re: Dámské držení obouruční zbraně
Posted: 14:14 01. May 2012
by Prasokralik
override mám uplně prázdný, je to někde něco přímo ve věcech thalie, všude jinde se mi ženské chovají "normálně"
jinak jmenuje se to V2 combat animations a zajímavé je že na thalii standardně muži mají původní nwn animace a ženy V2
až přijdu na to čím to je nemilosrdně to zlikviduju -.- uvítám jakoukoliv podporu
Re: Dámské držení obouruční zbraně
Posted: 16:00 01. May 2012
by davidsoft
Prasokralik wrote:override mám uplně prázdný, je to někde něco přímo ve věcech thalie, všude jinde se mi ženské chovají "normálně"
jinak jmenuje se to V2 combat animations a zajímavé je že na thalii standardně muži mají původní nwn animace a ženy V2
až přijdu na to čím to je nemilosrdně to zlikviduju -.- uvítám jakoukoliv podporu
Shaman88 wrote:Ještě bych podotkl že by nikdo neměl přidávat vlastní věci do haků cepu či haků thalie.
Prostě se to nesmí.
(
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 25#p129025)
Re: Dámské držení obouruční zbraně
Posted: 16:02 01. May 2012
by Prasokralik
tak já ten hak upravovat nebudu, jen najdu ve kterém z nich je to narvané a pak dám návrh aby se to odebralo. Myslím že jestli někdo tak nutně potřebuje V2 tak si je může nacpat do everride solo. A nebo to vyřeším V-trojkou pro ženské modely, třeba fencing style je pěkný
Re: Dámské držení obouruční zbraně
Posted: 16:08 01. May 2012
by Prasokralik
Re: Dámské držení obouruční zbraně
Posted: 16:21 01. May 2012
by davidsoft
Priorita zdrojů podle mých znalostí (od nejvyšší po nejnižší):
- Hak Paky připojené k modulu (v pořadí podle seznamu ve vlastnostech modulu).
- Texture packy, zdroje modulu.
- Adresář override.
- Původní zdroje hry (BIF) v hard-coded pořadí.
Re: Dámské držení obouruční zbraně
Posted: 16:50 01. May 2012
by Prasokralik
nemůžu je najít podle mě to bude někde thalie_mod_1_1 nebo thalie_mod_2_1
Re: Dámské držení obouruční zbraně
Posted: 17:06 01. May 2012
by davidsoft
Prasokralik wrote:nemůžu je najít podle mě to bude někde thalie_mod_1_1 nebo thalie_mod_2_1
thalie_exp_3.hak (na hledání zdrojů se hodí analýza konfliktů v toolsetu)
Re: Dámské držení obouruční zbraně
Posted: 17:12 01. May 2012
by Prasokralik
díky slídile, máš to u mě

teď už jen doufat že to někdo odmaže
Re: Dámské držení obouruční zbraně
Posted: 17:28 01. May 2012
by davidsoft
Zkus si stáhnout a do override rozbalit tento narychlo uplácaný balíček: odstraněno
Měl by vrátit původní biowarovské animace lidským, půlelfím a elfím ženám (pouze "normální" fenotyp), a to i s thalijskými HAKy. Prosím o otestování.
Re: Dámské držení obouruční zbraně
Posted: 18:09 01. May 2012
by Prasokralik
ozkoušeno na normal elfce, nefunkční