Re: Žádost o navrácení koně.
Posted: 23:22 13. Dec 2011
*zívne* že se do toho vždycky serou bratři v triku =)
-darkvision- wrote:Promiň mi to, ale kdo tady že brečí?
Topic se jmenuje "Žádost o navrácení koně." ne "Žádost o vysvětlení."
Cituji autora: ,,Prosím tímto o náhradu děkuji."
Tak to tu nepřekrucuj k obrazu svému.
Ps. Myslím, že kucik se ti jasně vyjádřil, že by bylo dobré to řešit přes Dm po pm. A ne veřejně. Veřejně se nikdy nic nevyřeší. Vždyť to tady každý už ví.
Když to chceš fakt vyřešit, tak po pm.
Howgh.