Page 2 of 2

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 23:22 13. Dec 2011
by Koninho87
*zívne* že se do toho vždycky serou bratři v triku =)

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 23:24 13. Dec 2011
by wsweetjane
-darkvision- wrote:Promiň mi to, ale kdo tady že brečí?

Topic se jmenuje "Žádost o navrácení koně." ne "Žádost o vysvětlení."
Cituji autora: ,,Prosím tímto o náhradu děkuji."

Tak to tu nepřekrucuj k obrazu svému.

Ps. Myslím, že kucik se ti jasně vyjádřil, že by bylo dobré to řešit přes Dm po pm. A ne veřejně. Veřejně se nikdy nic nevyřeší. Vždyť to tady každý už ví.
Když to chceš fakt vyřešit, tak po pm.

Howgh.

To "howgh" si odpusť nemáš tu pravomoc na takovouhle sebejistotu dík;-)

Re: Žádost o navrácení koně.

Posted: 23:25 13. Dec 2011
by kucik
Zamceno. Diskuze nema zadny smysl, krome vzajemneho se urazeni. Honit triko si muzete i po PMkach.