Page 2 of 3

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:16 21. Dec 2011
by Desmond
MukYanJong wrote:především ty Desmonde..
Dík! Víš mně se tvoje hra i docela líbila, s Aonghasem sis dal práci a mohl jsi něco dokázat, místo toho seš teď tam, kde seš. Škoda.

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:17 21. Dec 2011
by Derken-
Jakou kávu? Promin, já to dneska nějak nechytám :mrgreen:

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:17 21. Dec 2011
by kokosak
MukYanJong wrote:všichni jste tady sráči, co si musí něco kompenzovat na druhých, hlavně DM a především ty Desmonde.. a ty kokosáku víš hovno o sexualitě, ale tak jako sorry, ale tobě bych ho tam nefókl ani za hovno kamaráde a nějaký řeči "na úrovni" mě opravdu trhaj prdel
Jůůůůů on mluví o měěěěěěěě! No, nevím, neviděl sem tě, ale řekl bych, že nejsi můj typ. Takže bych ti nedal :D Jen teda pro mou informaci - strkáš své přirození do zadní partie, nebo si necháváš trhat prdel?

... i když, pokud bychom tu měli 18+ pravidlo, dalo by se hovořit o mužském heterosexuálním análním sexu. Takhle holt ne, abychom nekazili mládež. A nebo na úrovni, v rámci sexuální nauky. To se prej učí už na základce, tak by nám to sem pěkně zapadlo :D

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:18 21. Dec 2011
by MukYanJong
Desmond wrote:
MukYanJong wrote:především ty Desmonde..
Dík! Víš mně se tvoje hra i docela líbila, s Aonghasem sis dal práci a mohl jsi něco dokázat, místo toho seš teď tam, kde seš. Škoda.
Tak jako tak ti ho tam nefóknu, sorry.

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:18 21. Dec 2011
by de Aers
jachyra wrote: to Aers: XD ty si to doplieto, vlastne si povedal: buďto je ROF teplý a MukYangYong je debil ...
alebo: ROF nie je teplý a MukYO nie je debil XDDD
Každej má svoje superschopnosti no :D Tahle je moje :D :D

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:21 21. Dec 2011
by Xullfryn
Derken a dark vsou oba tepluši! Derken každej večer svýmu bratrovi požižlá na dobrou noc! :D

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:21 21. Dec 2011
by Derken-
Ale musim uznat, že ten kluk v sobě musí mít solidní model :mrgreen:

Edit: Xulle! padaj na skype, máš co vysvětlovat!

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:24 21. Dec 2011
by Pajule
hmm středa večer a tu to žije :D řekla bych, že to má větší sledovanost než kdejaká telenovela v hlavním čase na nově ;D

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:25 21. Dec 2011
by jachyra
*plače od smiechu a lapá po dychu* ma chcete zabiť???????

to Kokosák: SI TO ZABIL, kámo!!!!!!! :D
to Derken: chcel si zohriať, no nie? :D tak šup, vezmi si kávu, čo ti podávam! hádam nechceš, abych ťa hriala ja, nie? XD

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:26 21. Dec 2011
by de Aers
Pajule wrote:hmm středa večer a tu to žije :D řekla bych, že to má větší sledovanost než kdejaká telenovela v hlavním čase na nově ;D
Něco proti 1000 a jedna noc ? :evil: :evil: :evil:

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:27 21. Dec 2011
by Derken-
čuchám problem jachyrko :D Permanentně si nás pleteš :mrgreen:

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:28 21. Dec 2011
by jachyra
KUA KUA :D však vy dvaja ste jeden ako druhý XD tak vás oboch budem volať Derken a je to!!!!!!! furt to ostane v rodine

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:28 21. Dec 2011
by Derken-
Na to se vykašli! JÁ JSEM UPLNĚ JINEJ!

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:29 21. Dec 2011
by Molly23
Já jsem u Rofa několikrát přespával a on u mě také... a hrozně se těším až k němu v létě zas pojedu!

PS: Pořád jsem panna...

Re: Je RoF teplouš?

Posted: 22:30 21. Dec 2011
by jachyra
*pohladí Derkena po vláskoch* ale noo sa hneď nerozčuľuj :mrgreen:

OPRAVA:

to Darkvision: nechceš kávu na zohriatie? XD

EDIT: to Molly: že by si nebol jeho typ? :twisted: