Page 2 of 2

Re: Impozantní uhybání - Epic Dodge

Posted: 14:21 28. Dec 2011
by KaTo
*chvílí přemýšlí zda si zatrolit s trolem a pak nadšeně kývne*
Decka wrote:a. O žádném spiknutí tu nikdo nepsal

Code: Select all

proč to tak je? A jestli je to úmysl nebo ne... Když už je to psané mezi úpravama.
Decka wrote:b. NWN Wiki není oficiální dokumentace NWN
Touche! Naneštěstí oficiální dokumentace není tak snadno přístupná jako Wikina, kterážto se jako zdroj informací o původním NWN jeví jako slušná.
Decka wrote:c. Feat Epic Dodge se tu vyznačuje i dalšími nepříjemnými vlastnostmi, o kterých na Wiki nic nenajdeš
Tohle by mě zajímmalo. Jsem nenarazil na nic jiného než, že se ten feat spustí v okamžiku kdy nemá (příležitostňák, nevyhraná iniciativa).
Když nic jiného mohlo by to zajímat nějakýho skriptera, kterýžto by to *úkosem se podívá na "nudícího" se kucika* opravil...jednou.

Re: Impozantní uhybání - Epic Dodge

Posted: 14:50 28. Dec 2011
by Decka
To s tim trolem trošku ubohý, ale zřejmě standart pro formáty tvého typu.
Rozdíl mezi umyslem a spiknutím chápou už i malé děti. Tedy bud chceš jen provokovat a nebo ještě hůř pro tebe...
Wiki se ti muže zdát bejt jaká chce, fakt je ten, že pravdivost tamních informací není zajištěná.
ED jsem shodou okolností hlásil já a to zrovna Kucikovi už někdy před rokem, výsledkem je právě ta věta z webu Thalie.

Re: Impozantní uhybání - Epic Dodge

Posted: 15:10 28. Dec 2011
by jachyra
Mno navrch Chzech_Luthor sa normálne slušne pýtal a ešte aj hovoril, aby tu nepísali lamy, ktoré chcú len rýpať, lebo sa nudia - myslím, že na to konkrétne je tu téma SPAM

Taktiež hovoril, že je spokojný s odpoveďami, ktoré mu boli poskytnuté.

Súhlasím s Deckou, slovo Úmysel a Spiknutie je dosť veľký rozdiel :twisted: :
Pokojne si pozri http://www.slovnik.sk

úmysel uvážené úsilie niečo urobiť, zamýšľané konanie: mám v úmysle odísť; urobil to s najlepším úmyslom
spiknutie, -ia stred. kniž. tajné spolčenie sa proti niekomu, niečomu, sprisahanie: politické, protištátne s.;
Šepce opatrne ako keby bola reč o spiknutí proti vláde. (Hruš.)


Navrch EDčko odskúšané v praxi, zistené ako (ne)funguje, rovnako rady, ktoré tu boli s dobrým úmyslom (pozor, nemyslené ako spiknutím) poskytnuté, za ktoré aj ja ďakujem, nakoľko som sa zase dozvedela niečo nové :mrgreen:

Re: Impozantní uhybání - Epic Dodge

Posted: 16:06 28. Dec 2011
by KaTo
Když do spamu nešla Jachyra, zůstanu tady taky :) .
Na takhle "rozjetou" konverzaci (už) nemá cenu reagovat (tj. gradovat "naznačené" urážky, odpovídat na jednotlivé body, slovíčkařit atd.), i když věřím že bysme to zvládli.
Pokusím se to (za sebe) nějak uzavřít...netvrdím že přímo omluvou, ale něčím tomu podobným: "Všem dotčeným egům se omlouvám a děkuji za spolupráci :wink: :) ."

Re: Impozantní uhybání - Epic Dodge

Posted: 21:12 28. Dec 2011
by -darkvision-
..prosím prosím .. pro příště používejme slovo "bychom" 8)