Page 2 of 10

Re: Skyrim

Posted: 23:14 22. Jan 2012
by Prasokralik
tao kan wrote:našel někdo ve Skyrimu dung, kterej má třeba křižovatku a dvě možné cesty k cíly? Mě ta hra připadá fakt jak pro retardy...jen chodit rovně, projít chodbu ve tvaru hada...Nikde se nezastavim vic jak na minutu a to jen z důvodu vycreepení gp. Starej dobrej Dagerrfall s milionama pákama, chodbama, podlažíma, jdu ho vyštrachat a zapařit.
No vidíš a oni tam nelineární dungy jsou. A dokonce tam mimo dungů máš i celý otevřený svět. Třeba takový opěvovaný dragon age je jen jeden velký pitomý dung s nemožností kamkoliv odbočit :) platí jak pro jedničku, tak dvojku

Re: Skyrim

Posted: 00:02 23. Jan 2012
by J.F.Payne
Nejlepší dungy byly stejně vždycky v Baldurech nebo v Planescapu. Spousta myšlenek, nápadů, příběh, rozličný fatální pasti nebo malý questíky uvnitř, dost chytrá AI... nejednou jsem se tam zapotil, což se mi líbilo.

Jo ale vlastně vůbec nejlepší dungy ever byly v prastarý hře Albion.

Re: Skyrim

Posted: 00:11 23. Jan 2012
by Prasokralik
Imho EOTB 1+2

Re: Skyrim

Posted: 02:22 23. Jan 2012
by Prasokralik
No každá hra má svoje neduhy, právě jsem naexpil 6 levelů tím, že jsem se za peníze trénoval alchymii a obratem ty peníze od učitelky zase kradl (což mě zas expilo na pick pocketingu)

Re: Skyrim

Posted: 19:23 28. Jan 2012
by Absinthorix
casem ti to pak uz nepujde :wink:

Re: Skyrim

Posted: 19:27 28. Jan 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:casem ti to pak uz nepujde :wink:

vzdycky to jde, dokud máš aspon nějaký skill co si lze koupit za mín než 2k goldů. Je ale fakt, že kradení už mám namaxované.

Re: Skyrim

Posted: 13:58 31. Jan 2012
by Absinthorix
Myslel jsem tim to, ze pak dosahnes limitu co se muzes naucit od ucitele (5x zlepseni) za level a uz to nepujde tak rychle, a budes muset prece jen trenovat i jinak.

A nevim jakou mas verzi, v te co mam ja uz to tak moc nefunguje, ale mozna jsem spis jen hodne mizernej zlodej, co nedokaze okrast ucitele ani ve spanku :D

Přece jen jsem se vydal cestou Destrukce a Povolavani

Re: Skyrim

Posted: 14:06 31. Jan 2012
by Prasokralik
Tak já mám namaxovanej pickpocket a ten dává extra šanci na krádež peněz + extra šanci na krádež ve spánku :) že to lze jen 5x za den je pravda, ale vysoké skilly dávají hodně level progressu. I když od levelu 50+ je to spíš takové "tak se něco málo přiučím z něčeho co neznám a peníze si vezmu pro jistotu zpátky" než že by to expilo. Zato na prvních levelech je to ideál pro ty které nebaví sockovské levely protože udělat takhle lvl 1-20 není problém během 20 minut.

Re: Skyrim

Posted: 14:10 18. Feb 2012
by Prasokralik
Age of Oppression od Malukah, konečně :)

Re: Skyrim

Posted: 15:48 26. Feb 2012
by Prasokralik
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Vald ... cky_Dagger

Nejlepší kudla v celé hře.

A když jsem se včera poflakoval skrz Blackreach (dá se říct skyrimským podtemnem) vzpomněl jsem si a pobavilo mě, jak tu někdo psal cosi a "lineárních" dungeonech.

Re: Skyrim

Posted: 16:00 26. Feb 2012
by Molly23
Nu... za nej kudlu považuji tuhletu teda, ale tak já mám sneaky x30 :twisted: . Což je maso.

Re: Skyrim

Posted: 17:13 26. Feb 2012
by Prasokralik
Mno blade of Woe je zabugovaná že to není možný :) za prvé je pomalejší než ostatní dýky (tuším stejně jako ebony) a za druhé na ni nefunguje dual wield furry perk, takže opět veliká ztrtáta rychlosti útoku

sneaky jsou s ní 32x, pokud máš perky ze sneak stromu a rukavice z brotherhood

s kudlou co jsem postnul já jsou sneaky x64, právě díky vysoké šanci na kritik

spočítej si sám o kolik je taková prda hustodémonskykrutopřísnější než klasická 32x s BoW

Re: Skyrim

Posted: 14:21 27. Feb 2012
by Prasokralik
http://www.youtube.com/watch?v=qXdc9aWijJY

AAAA dobře mu tak, šmejdovi malýmu.

Re: Skyrim

Posted: 23:56 27. Feb 2012
by Nalkanar

Re: Skyrim

Posted: 10:16 28. Feb 2012
by XŠevyX
Chci se zeptat jaký je nejlepší calss ve Skyrimu. Dle toho co čtu je zřejmě nejlepší zlodějíček s kudličkama a lukem ale chtěl bych slyšet váš názor. Já mám ve skyrimu orka s palcátem a štítem, který si občas hodí např. dubovou kůži nebo heal ale příjde mi to za něho docela nudné...