Page 2 of 4

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 17:04 27. Jan 2012
by monstera
pise to :
odpoved od 78.108.108.89: bajty 32 čas 24 sm ttl 54

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 17:10 27. Jan 2012
by kucik
Pak mě napadá ještů zkusit jiný server.

Buď máš nějak blokovanej port, nebo prostě špatně opsanou adresu.

Jasně! Ještě mě napadá, že windows - obzvlášť po nový instalaci - rádi blokujou síťovou komunikaci programům, kterej to výslovně nepovolíš.

Nějaký windowsář, který ví, jak tohle zrušit pro jeden kokrétní program?

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 17:19 27. Jan 2012
by monstera
adresu mam urcite spravnou
nepomohla by treba reintalace celejch nwn?

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 17:20 27. Jan 2012
by Shaman88
Pokud máš windows vista nebo 7 doporučuju vypnout UAC. Někdy to blokuje.
http://www.poradte.cz/pocitace-a-prislu ... ows-7.html

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 17:25 27. Jan 2012
by monstera
mam windows xp

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 17:29 27. Jan 2012
by monstera
jiny servery taky nevidim

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 17:33 27. Jan 2012
by kucik
Viz postup zde. Nevim jak jses na tom s anglictinou, ale je to obrazkovy. http://support.microsoft.com/kb/842242

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 18:18 27. Jan 2012
by monstera
s tema portama si nevim rady, myslite ze kdybych odinstalil komplet nvn, a znova je nainstaloval se vsim vsudy, nevytvorili by se ty porty samy?

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 18:29 27. Jan 2012
by zachy
Tuším že je chybka v hosts souboru ve windows.
c:\Windows\system32\drivers\etc\
edituj si soubor hosts a na poslední řádek vlož 127.0.0.1 nwmaster.bioware.com
nesmí být na začátku řádku #!!!

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 19:01 27. Jan 2012
by kucik
monstera wrote:s tema portama si nevim rady, myslite ze kdybych odinstalil komplet nvn, a znova je nainstaloval se vsim vsudy, nevytvorili by se ty porty samy?
Jsem si skoro jisty, ze ne. Zkus to podle toho navodu. Nevim sice, jestli ti to blokujou primo windows, nebo mas nekde router, ktery to zahazuje, nebo neco podobneho, ale ty windows jsou nejpravdepodobnejsi vinik.
Nebo zkus windows firewall uplne vypnout, ale to nedoporucuju z dlouhodobeho hlediska.
zachy wrote:Tuším že je chybka v hosts souboru ve windows.
c:\Windows\system32\drivers\etc\
edituj si soubor hosts a na poslední řádek vlož 127.0.0.1 nwmaster.bioware.com
nesmí být na začátku řádku #!!!
Pripojeni k master serveru normalne preskocil. Krom toho bioware NWN master servery uz odpojilo a rozprodalo do sberu, takze tohle resit nemusi. Nic se tim nezmeni.

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 21:03 27. Jan 2012
by monstera
[quote="kucik"][quote="monstera"]
..... Nevim sice, jestli ti to blokujou primo windows, nebo mas nekde router, ktery to zahazuje, nebo neco podobneho, ale ty windows jsou nejpravdepodobnejsi vinik.
Nebo zkus windows firewall uplne vypnout, ale to nedoporucuju z dlouhodobeho hlediska...

Router nemám, jsem přímo na kablu UPC, windowsáckou firewal mám permanentně vypnutou a používám Sunbelt Fiirewal 4, a u něj mám NVN povolené.

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 21:15 27. Jan 2012
by kucik
Tak neco ti ty porty zere. Pokud to neni tvuj kopm, zeptej se providera.

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 21:16 27. Jan 2012
by Czech_Luthor
Já bych zkusil ten GameSpy :roll:

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 21:18 27. Jan 2012
by kucik
Czech_Luthor wrote:Já bych zkusil ten GameSpy :roll:
Co ten s tim ma spolecnyho? Ten ti akorat spusti nwn s adresou serveru.

Re: Po delší absenci se chci znovu připojit, ale nejde to

Posted: 21:35 27. Jan 2012
by Czech_Luthor
Nevyhledává mu to žádnej server, mě to píše "nelze se připojit ke gamespy", když mi vypadne net... Může to být tim.