Page 2 of 8

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 03:42 11. Feb 2012
by Rejty
Omlouvám se, ale zapomněl jsem, že jsem tou dobou v Římě, takže se to bude muset přesunout na jindy.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 04:08 11. Feb 2012
by Czech_Luthor
Byl bych pro dřívější datum 8) Pokud je to nějak rozumně možný, ale hlavně aby to bylo po 4.3 :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 07:32 11. Feb 2012
by kokosak
Hehehe. Tak mě je to v praxi jedno kdy. Dál jak 14 dní dopředu většinou nevidim, takže buď budu moct, nebo ne ;)

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 15:02 11. Feb 2012
by Shaman88
Taky by mi více vyhovovalo třeba to 10.3.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 00:45 12. Feb 2012
by Braenn
Já to mám naopak. Spíše potom, než předtím.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 10:11 12. Feb 2012
by jachyra
Ja som tiež za to, aby bol zraz neskôr ;) načo platiť zbytočne za nejakú ubytovňu? už by bolo teplo, hodil by sa niekde stan, spacák a hurá :twisted:

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 10:33 12. Feb 2012
by Pajule
já bych brala spíš dýl než dřív no, ale zas v dubnu mam někdy paříž (datum si nepamatuju O:) ) :D

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 12:00 12. Feb 2012
by Czech_Luthor
U mě je problém, že mám v dubnu praxe, tedy mimo dosah

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 12:34 12. Feb 2012
by Braenn
Jako popravdě, úplná ideálka by byla někdy za teplého jara, ne nutně ve městě. Nějaká chata, chalupa nebo tábořiště s chatkami v okolí, kde se dá zůstat přes víkend. Sraz se vším všudy i pro ty z větší dálky. Koupí se bečka, griluje se... Ráda bych pomohla, ale takovéhle zázemí mám jen na Vysočině.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 14:16 12. Feb 2012
by jachyra
a Vysočine je kde? :D
čo tak reku spraviť 2 zrazy? ako dakedy to bolo v lete? jeden v Plzni a druhý niekde na polceste Slovensko - Plzeň? :mrgreen:
Tá chata niekde v prírode znie dokonale!

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 14:20 12. Feb 2012
by Koninho87
Moc rád přijedu.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 15:48 12. Feb 2012
by Shaman88
jachyra wrote:a Vysočine je kde? :D
čo tak reku spraviť 2 zrazy? ako dakedy to bolo v lete? jeden v Plzni a druhý niekde na polceste Slovensko - Plzeň? :mrgreen:
Tá chata niekde v prírode znie dokonale!
Vysočina je zhruba na půli cesty do plzně :)

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 15:54 12. Feb 2012
by Nalkanar
jachyra wrote:a Vysočine je kde? :D
čo tak reku spraviť 2 zrazy? ako dakedy to bolo v lete? jeden v Plzni a druhý niekde na polceste Slovensko - Plzeň? :mrgreen:
Tá chata niekde v prírode znie dokonale!

Jihlava a okolí (zjednodušeně)

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 16:11 12. Feb 2012
by Radim
Tam Rejtyho nedostanete :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012

Posted: 17:40 12. Feb 2012
by jachyra
Rejtyho sme dostali na Slovensko! Na polcestu Slovensko-Plzeň ho tiež dostaneme :D

Takže .. čo tak dohodnúť zraz, ako Brean hovorila, na tej Vysočine na chate? To by bola krása! a nikoho by to nestálo tak hrozne veľa peňazí
A hlavne .. čisto Plzeňáci si môžu urobiť ten 1 denný zraz v reštaurácii :D a čo tak my všetci ostatní na chate 3 dni?