Page 2 of 3
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 16:17 15. Feb 2012
by J.F.Payne
Jiné - hořící plameny hranice

)
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 17:03 15. Feb 2012
by Absinthorix
To jsem tu jedinej s obouručákem zatím?
Kromě čistokrevnýho jsem i pro subvariantu rtuťový obouručák (která sice není v možnostech, ale myslím si, že to beztak spadá pod obouruční meč, ať už je vyroben jakkoli fantastickou technikou)
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 17:04 15. Feb 2012
by rosnicka
Derken- wrote:Podle mě jsou všichni kosáci už neaktivní

Nebo jsem dlouho žádnou neviděl.
me jedna stoji v pousti. jen s ni uz nejak moc nehraji
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 17:06 15. Feb 2012
by rosnicka
jinak jsem hlasovala pro katanu
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 17:18 15. Feb 2012
by Prasokralik
Korbel
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 17:29 15. Feb 2012
by Czech_Luthor
Jednoznačně rapír v kombinaci s krátkým mečem (nebo dlouhou dýkou)
V reálu spíš bastard - jedenapůl ručka
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 17:33 15. Feb 2012
by jachyra
Reál jednoznačne moja jeden a pol ručka, ale inak aj dlhá dýka je krása (a tie páky!) a palica je tiež riadne svinstvo
V hre moja top zbraň: Fallion
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 18:10 15. Feb 2012
by Ajax the Great
Jiné - Jednoznačně oboustranný meč.
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 18:52 15. Feb 2012
by KaTo
V reálu
Řemdih (vítězství v turnaji Thalie pod krycím jménem Bakly hovoří za vše

), ve hře jako hráč DEXařských postav mi kvůli systému NWN nezbývá nic jiného než Rapír s Krátkým mečem nebo dvojice Krátkých mečů.
Jinak jsem ve hře vždy snil o postavě DEXaře s katanou... *rozpláče se dojetím*

Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 18:54 15. Feb 2012
by Derken-
KaTo wrote:Jinak jsem ve hře vždy snil o postavě DEXaře s katanou... *rozpláče se dojetím*


Vždycky jsem si takovýho bladedancera přál, nejlíp defku, jako v lineagích *zasní se*
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 19:25 15. Feb 2012
by Fryn
Absinthorix wrote:To jsem tu jedinej s obouručákem zatím? ...
Už ne. Jinak mezi další oblíbené zbraně počítám trpasličí sekeru a v této době i krátký meč a dýku.
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 19:42 15. Feb 2012
by Bahnak
..."F5"...
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 21:34 15. Feb 2012
by Pajule
Bahnak wrote:..."F5"...

nejmocnější zbraň, i když odzbrojující úsměv by porazil i F5

..
možná
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 22:06 15. Feb 2012
by Práček
Bahnak wrote:..."F5"...
*koukne na craftery* tak co vy, epic crafteři, kterej z vás to vykove?

Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Posted: 22:25 15. Feb 2012
by jachyra
To asi nevieš o tom, že ja mám už pradávno vyrobený KoraKill
