Page 2 of 2

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 11:49 20. Feb 2012
by kucik
Nápad s Beskydama se mi líbí. Obecně kdekoliv dál od civilizace :)

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 11:52 20. Feb 2012
by jachyra
Ja jednoznačne víkend :D deti treba dať v pondelok ráno do škôlky, ale v piatok poobede ich už môžem niekomu hodiť na krk XD

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 14:02 20. Feb 2012
by Braenn
Pravda že taková představa sedmidenního pobytu v Beskydech o prázdninách, s možností vyrážet na tůry do okolí, to je prakticky plán mé dovolené v kostce. Klidně i s dětma.

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 14:23 20. Feb 2012
by Shaman88
Já jako obyvatel Slezska dojedu v podstatě kamkoli...

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 15:35 20. Feb 2012
by Miell
Braenn wrote:Pravda že taková představa sedmidenního pobytu v Beskydech o prázdninách, s možností vyrážet na tůry do okolí, to je prakticky plán mé dovolené v kostce. Klidně i s dětma.
S dětma je to složitý, pokud není speciální místnost, kam je odložíš a minulé léto mi holky vstávaly o půl šestý. To by asi bylo pro zbytek osazenstva.. když by nebyli ulití někde mimo společné prostory.. smrtící :twisted:

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 15:46 20. Feb 2012
by Nalkanar
Miell wrote:S dětma je to složitý, pokud není speciální místnost, kam je odložíš a minulé léto mi holky vstávaly o půl šestý. To by asi bylo pro zbytek osazenstva.. když by nebyli ulití někde mimo společné prostory.. smrtící :twisted:
Ty pomlč, máš spešl nabídku do našeho vidlákova ... stačí se pak jen v létě domluvit na detailech atd. :mrgreen:

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 15:50 20. Feb 2012
by Miell
Nalkanar wrote:
Miell wrote:S dětma je to složitý, pokud není speciální místnost, kam je odložíš a minulé léto mi holky vstávaly o půl šestý. To by asi bylo pro zbytek osazenstva.. když by nebyli ulití někde mimo společné prostory.. smrtící :twisted:
Ty pomlč, máš spešl nabídku do našeho vidlákova ... stačí se pak jen v létě domluvit na detailech atd. :mrgreen:
Taky se tam chystám! Budete mě milovat a zoufat si! :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 09:55 21. Feb 2012
by Aulus
Budu to potřebovat ještě vyjednat doma, pak sem hodím nějaké další informace. Předběžně to vypadá, že na ten víkend by se jelo, ale nebylo by to hned, protože při momentální kose bychom protopili zbytečně moc dřeva. Takže spíše to vidím někdy na duben. Až budu vědět více, můžeme se domluvit na přesnějším termínu.

Každopádně doufám, že to bude fajn a pár z vás přijede. Pro klid duše by se mohla zdejší paní Galadriel podívat do svého zrcadla :wink: :biggrin: . Zatím snad není důvod zoufat!

Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu

Posted: 19:26 15. May 2012
by Absinthorix
Kdo z vás bude v dosahu Znojma v sobotu 2. června, tak jste srdečně zváni! :)

Výstava pod širým nebem 2012