Re: Sraz Thalie v "dalekém" Moravistánu
Posted: 11:49 20. Feb 2012
Nápad s Beskydama se mi líbí. Obecně kdekoliv dál od civilizace 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
S dětma je to složitý, pokud není speciální místnost, kam je odložíš a minulé léto mi holky vstávaly o půl šestý. To by asi bylo pro zbytek osazenstva.. když by nebyli ulití někde mimo společné prostory.. smrtícíBraenn wrote:Pravda že taková představa sedmidenního pobytu v Beskydech o prázdninách, s možností vyrážet na tůry do okolí, to je prakticky plán mé dovolené v kostce. Klidně i s dětma.
Ty pomlč, máš spešl nabídku do našeho vidlákova ... stačí se pak jen v létě domluvit na detailech atd.Miell wrote:S dětma je to složitý, pokud není speciální místnost, kam je odložíš a minulé léto mi holky vstávaly o půl šestý. To by asi bylo pro zbytek osazenstva.. když by nebyli ulití někde mimo společné prostory.. smrtící
Taky se tam chystám! Budete mě milovat a zoufat si!Nalkanar wrote:Ty pomlč, máš spešl nabídku do našeho vidlákova ... stačí se pak jen v létě domluvit na detailech atd.Miell wrote:S dětma je to složitý, pokud není speciální místnost, kam je odložíš a minulé léto mi holky vstávaly o půl šestý. To by asi bylo pro zbytek osazenstva.. když by nebyli ulití někde mimo společné prostory.. smrtící