Page 2 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 12:43 22. Feb 2012
by Molly23
Já nevím jestli jsi pochopil smysl toho postu, ale šlo čistě o pousmání se nad symbolickým číslem vyrobených kusů onoho stroje :D. Já když jsem totiž objevil, že se tam dokonce píšou historická fakta tak jsem se je hned jal číst ;)

Re: World of Tanks

Posted: 13:02 22. Feb 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Já nevím jestli jsi pochopil smysl toho postu, ale šlo čistě o pousmání se nad symbolickým číslem vyrobených kusů onoho stroje :D. Já když jsem totiž objevil, že se tam dokonce píšou historická fakta tak jsem se je hned jal číst ;)

Aháá toho jsem si nevšiml :roll: :twisted: :D

Re: World of Tanks

Posted: 13:03 22. Feb 2012
by Molly23
-RoF- wrote:
Molly23 wrote:Já nevím jestli jsi pochopil smysl toho postu, ale šlo čistě o pousmání se nad symbolickým číslem vyrobených kusů onoho stroje :D. Já když jsem totiž objevil, že se tam dokonce píšou historická fakta tak jsem se je hned jal číst ;)

Aháá toho jsem si nevšiml :roll: :twisted: :D
A přitom jsi tam měl tááááákovou nápovědu :P

Re: World of Tanks

Posted: 13:05 22. Feb 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:
-RoF- wrote:
Molly23 wrote:Já nevím jestli jsi pochopil smysl toho postu, ale šlo čistě o pousmání se nad symbolickým číslem vyrobených kusů onoho stroje :D. Já když jsem totiž objevil, že se tam dokonce píšou historická fakta tak jsem se je hned jal číst ;)

Aháá toho jsem si nevšiml :roll: :twisted: :D
A přitom jsi tam měl tááááákovou nápovědu :P
Asi mi to tam k těm fašistom tka sedlo, že jsem to bral jako samozřejmost :oops: :twisted:

Re: World of Tanks

Posted: 13:07 22. Feb 2012
by KaTo
-RoF- wrote:Asi mi to tam k těm fašistom tka sedlo, že jsem to bral jako samozřejmost :oops: :twisted:
..že ty jsi hrál moc často Return to Castle Wolfenstein? :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Re: World of Tanks

Posted: 13:11 22. Feb 2012
by Absinthorix
KaTo wrote:
-RoF- wrote:Asi mi to tam k těm fašistom tka sedlo, že jsem to bral jako samozřejmost :oops: :twisted:
..že ty jsi hrál moc často Return to Castle Wolfenstein? :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
Enemy Territory... 8) zásadně za hádejkoho

Re: World of Tanks

Posted: 13:19 22. Feb 2012
by -RoF-
KaTo wrote:
-RoF- wrote:Asi mi to tam k těm fašistom tka sedlo, že jsem to bral jako samozřejmost :oops: :twisted:
..že ty jsi hrál moc často Return to Castle Wolfenstein? :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
*píská si* Ano prosím. :roll: :twisted:

Hmmm což mi připomíná, že bych si ho zase mohl někdy zahrát, to byla hra, co mě bavila.

Hmm tam vlastně taky byly tanky že? A myslím že nějaký jsem ničil aj pancerfaustem. A nebo si to pletu s jinou hrou zase? No nic přehrabu doma CD a DVD. :D

Re: World of Tanks

Posted: 19:42 22. Feb 2012
by Prasokralik
Pchá. Stejně největší kanón mám já.

Re: World of Tanks

Posted: 20:26 22. Feb 2012
by Fryn
-RoF- wrote:Jsem si to tam trošku pročítal.

Takže to funguje tak, že vlastně jeden hráč založí klan.
Přidají se k němu další hráči.
A pak se to hraje na kola, takže šéf klanu udává tahy a jak uběhne nějaké kolo, tak se bojuje?

Jako sehnat 15 hráčů a pak aby byli ještě v danný čas ve hře je vcelku dost složité teda :).
To co zmiňuješ (Clan War) je extrémně náročné na čas (a nejspíš i na nervy). Každý den se odehrává jedno kolo, ve kterém můžeš zaůtočit na jedno území. Pokud ještě žádné nemáš, začínáš na "landing pointu", což jsou určité lokace kde se můžeš vyloďovat (Holandsko, Krym ...).

Probíhá to tak, že na strategické mapě přesuneš své dostupné jednotky kam chceš/kde je možnost (při vyloďování jich musí být vždy 15, tedy podle počtu hráčů), pak se jen počká na určený čas (co jsem viděl tak vše většinou probíhá někdy kolem večera - proto je taky dobré mít EU verzi hry :) ) a odehraje se bitva s vlastníkem území, případně se bojuje ještě turnajovým stylem o možnost vyzvat vlastníka, když na jedno území útočí těch klanů více (a při vyloďování jich je vždycky víc než dost).

Domluvit potřebný počet hráčů je jeden z těch největších problémů (aspoň co já to tak zatím vidím), proto mají výhodu klany, s velkým počtem aktivně hrajicích hráčů.

Re: World of Tanks

Posted: 09:28 23. Feb 2012
by Molly23
hehe tak krátce po jedné hodině fungoval znova 5x bonus hehehe, ale ted už je to zase spravené.

Re: World of Tanks

Posted: 09:46 23. Feb 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:hehe tak krátce po jedné hodině fungoval znova 5x bonus hehehe, ale ted už je to zase spravené.
Bugeeer :D

Ale fakt, že ten bonus byl fajn, já si včera aspoň u SU-100 vyexpil nový 122mm kanón. To už bude bolet :twisted:

Jinak Fryne dle toho, co jsi psal, tak ten klan je prakticky téměř nereálný. To bychom se leda museli k němomu přidat ;)

Re: World of Tanks

Posted: 13:21 23. Feb 2012
by Fryn
-RoF- wrote:
Molly23 wrote:hehe tak krátce po jedné hodině fungoval znova 5x bonus hehehe, ale ted už je to zase spravené.
Bugeeer :D

Ale fakt, že ten bonus byl fajn, já si včera aspoň u SU-100 vyexpil nový 122mm kanón. To už bude bolet :twisted:

Jinak Fryne dle toho, co jsi psal, tak ten klan je prakticky téměř nereálný. To bychom se leda museli k němomu přidat ;)
To není bug. Den ve WoT končí podle určitého časového pásma a v tom se přímo Česká republika nenachází :) . Takže veškeré denní akce pro nás fungují ještě i kolem jedné hodiny v noci.

Tak že se tady nesejde patnáct zarytých, aktivně hrajících hráčů, kteří by chtěli do klanu jsem tak nějak předpokládal. Když už ale klan (po svých zkušenostech), tak bych ho stavěl na větší skupině známých (na CW se osobně nějak zvlášť nehrnu, stejně na to zatím nejsou pořádné stroje).

Re: World of Tanks

Posted: 13:22 23. Feb 2012
by johnny98-G
-RoF- wrote:
Molly23 wrote:hehe tak krátce po jedné hodině fungoval znova 5x bonus hehehe, ale ted už je to zase spravené.
Bugeeer :D

Ale fakt, že ten bonus byl fajn, já si včera aspoň u SU-100 vyexpil nový 122mm kanón. To už bude bolet :twisted:

Jinak Fryne dle toho, co jsi psal, tak ten klan je prakticky téměř nereálný. To bychom se leda museli k němomu přidat ;)
Az budes mit tier IX nebo X tak pribiraj porad ;-)

Re: World of Tanks

Posted: 13:28 23. Feb 2012
by -RoF-
johnny98-G wrote:
-RoF- wrote:
Molly23 wrote:hehe tak krátce po jedné hodině fungoval znova 5x bonus hehehe, ale ted už je to zase spravené.
Bugeeer :D

Ale fakt, že ten bonus byl fajn, já si včera aspoň u SU-100 vyexpil nový 122mm kanón. To už bude bolet :twisted:

Jinak Fryne dle toho, co jsi psal, tak ten klan je prakticky téměř nereálný. To bychom se leda museli k němomu přidat ;)
Az budes mit tier IX nebo X tak pribiraj porad ;-)
Jooo to než bude, tak to potrvá :D. A šak času dost, já se ted bavím na 5 a 6 třídách.

Re: World of Tanks

Posted: 14:49 23. Feb 2012
by Molly23
Fryne, já jsem spotřeboval 5x bonus na všech strojích, po jedné ráno se mi ale bonus na strojích opět objevil a po vyhrané bitvě to připočetlo znova 5x xp :). POzději cca 8:30?? To už bylo vše v normálu :).