Jediněěěě MINSC a Boo!!!!!
Na BG 2 mám kompletní návod jako knížku kde sou i popisy monster,jejich staty popisy itemů a spousta dalších věcí. A nejlepší prostě byla hudba celé hry a příběh....doteď se toho nemůžu nabažit.
moje duržina - Já mágus,Keldorn paladin,Viconia drowí kněžka (sranda byla když ste ji nechali stát dlouho u Keldorna tak se porubali:D),Minsc hraničář s obouručákem,Jaheira druidka,a Yoshimo bounty hunter ( nejlepší zloděj ve hře a on zradil Q.o) později Imoen, prostě sem nemohl nechat sestřičku jen tak a navíc zloděj/mág není zas tak zlý...
Keldorn - obouručák Holly avenger +5
Minsc - obouručák Stříbrný meč rybích lidí - nevím jak se přesně jmenoval.
Viconia - válečné kladivo Crom Fayer
Jaheira - dva scimitary od drizzta

(měl sem dvě sady jednu sem čórnul v jedničce a importoval sem je do dvojky a ve dvojce sem ho nechal chcípnout a sebral mu věci:D a stejně se na dvakrát oběvil ten pošahanej mág a sebral mi to

) později scimoše +3 waters edge a z datáče pak jeden +3
Imoen - přeně luk ale jinak katana Cellestial fury
A já s magií:D
jako přes tohle kombo se nedostal ani pidibrouk....tolik magie naráz neustál nikdo ani DRACI!(jedinej kdo to ustál a musel esm ho upižlat paladinem byl Demi lich Kagnax) - (Metoda: spamování kněžského kouzla zeslabeni magic resistů tak 3x bo 4x a následnej prst smrti je zlé kombo:D)
---------------------------------
Co se týče jedničky tak tam sem měl
Ajatins paladin,Mnisc hranda s obouručákem (jak jinak

),Jaheira druidka,Kivan hraničář,Imoen zlodějka (dost sem se kolikrát rozmejšlel jestli nevzít toho pulčíka ten bzl lepší) a já zas jako mágoš.
---------------------------------------------
Jinak od tý doby co se rozpadlo Black isle studio sem nezažil prostě lepší hru s příběhem než Baldurs gate,Fallout či planescape torment ..(icewind dale bylo slabšího soudku).Hraju ty hry pořád dokola,ty příběhy nikdá neomrzí. A dodneška nemám přečtené všechny popisky na zbraních ty příběhy k ním se vazajcí a ani všechny knihy co lze nalézt.
Jinak doporuču pro lepší zážitek jet od prvního dílu až po Throne of Baal. (jedna hlavně pro to že v jedničce jsou knihy na perma vylepšení každého statu +1 bod

moudrost a odolnost je myslím dvakrát)
