Page 2 of 4

Re: Kaménka

Posted: 00:57 28. Mar 2012
by D_E_K_A
-darkvision- wrote:Co je tak těžkého na tom, dát mu zas kamenku, poslat ho na mědvědy a vysvětlit jak má udělat screen a pak to sem postnout?
Pokad žádáte vysvětlení, tak udejte "důkaz" jak to vůbec funguje. Pokad budete stále mluvit tak "neurčitě" tak se nedivte, že se nic nevyřeší.

(např z tvého textu to na mě působí tak, že se bojíš zmínit jméno, komu to tak dělá - tedy osoby, která kamenku využívala - nechápu proč)
*povzdechne si*

Re: Kaménka

Posted: 14:13 28. Mar 2012
by -darkvision-
Já z toho screenu nevidím zda ti padla kamenka či ne. Tedy vidím, že podle horního výpisu kamenku stále máš.

Ale dodám jeden poznatek zespoda (zpodtemna), na který jsem si vzpomněl až ted.

Co se týče kamenky. Pokad jsem nebyl v boji, vydržela velice dlouho. Co se týče boje, tak udám příklad kdy jsem byl na skřetvedech či zombících a vydržela taky celkem slušně. Až do doby, než to ze mě odrolily.

Re: Kaménka

Posted: 14:27 28. Mar 2012
by KaTo
-darkvision- wrote:Já z toho screenu nevidím zda ti padla kamenka či ne. Tedy vidím, že podle horního výpisu kamenku stále máš....
+1 (powerposting :twisted: )
Výpis nic neříká, krom toho, že Eri (s 30% ukrytím a kamenkou) sesmaží medvěda jako pralinku, zatímco on ji trefil jen jednou (??) :mrgreen: . Kamenka pak korektně napsala, že pohltila kus zranění a 60 bodů k pohlcení zbývá.

Re: Kaménka

Posted: 14:56 28. Mar 2012
by D_E_K_A
Ano kamera byla špatně natočená, ale když se podíváte pořádně, tak uvidíte, že kaménku na sobě nemá (nosí černé oblečení a výpis ho překrývá).
Přesto to pohltilo jen část, když se trefil a zbytek z něj oškrábali minutím u sražení.

Re: Kaménka

Posted: 15:24 28. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Ja teda nahore ve vypisu efektu kamenku nevidim...... Ale je mi to vcelku fuk jestli s tim hodla nekdo neco delat nebo...... Hlasi se tu bug a pripadam si jak u hlaseni PK.

Re: Kaménka

Posted: 15:53 28. Mar 2012
by KaTo
xxxMajkyxxx wrote:Ja teda nahore ve vypisu efektu kamenku nevidim...... Ale je mi to vcelku fuk jestli s tim hodla nekdo neco delat nebo...... Hlasi se tu bug a pripadam si jak u hlaseni PK.
No mě to taky připomíná (imaginární) rozhovor:
A: Pane policisto, mě okradli.
B: Kdo vás okradl?
A: To nevím, ale hlásím, že mě okradli.
B: A co vám tedy neznámí pachatelé ukradli?
A: To taky nevím, ale určitě mi něco tady z toho seznamu majetku chybí.
B: Takže abych to schrnul. Máte pocit, že vás okradli, něco vám chybí, ale nemůžete to nijak dokázat?
A: Jo a doufám, že vy na to přijdete a zloděje vypátráte! :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S.
Z vašeho popisu "bugu" se klidně mohlo stát, že kamenka spadla jen jako grafický efekt textury na postavě. Škoda, že v tom výpisu někde není zásah, kde do vás jde medvěd do "živých", bez redukce.

Re: Kaménka

Posted: 16:07 28. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
To abych porizoval video ze hry, na to nemam soft a nebudu ho kvuli tomu stahovat a instalovat......pokud nekdo natrefite na stejny probelm s kamenkou, vite ze existuje. Tim to pro mne hasne.

Re: Kaménka

Posted: 16:25 28. Mar 2012
by DarK_cz
A nepsalo se tu, že to kouše feat na sražení atd? Já osobně vidím z logu, že po pokusu na sražení kdy se mu v logu vypsalo, že se mu snížila vydrž kaménky, tak měl předtím napsaný Sražení : ressisted a né miss.

Re: Kaménka

Posted: 16:33 28. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
DarK_cz wrote:A nepsalo se tu, že to kouše feat na sražení atd? Já osobně vidím z logu, že po pokusu na sražení kdy se mu v logu vypsalo, že se mu snížila vydrž kaménky, tak měl předtím napsaný Sražení : ressisted a né miss a to bych i věřil že mu dokáže medvěd srazit kamenku o 40 bodů na 1 ránu :)
Ne....ta kamenka pada i pri missnutem knockdownu a cilenem zasahu.
Jednude popsano....Lothar nakouzli kamenku, Eritai nabehne na NPC, NPC se pokusi Eritaie srazit, trefit do nohy nebo do ruky cilenym zasahem, NPC trefuje nebo netrefuje (na tom nesejde), pikosekunodvej lag, kamenka nikde

Re: Kaménka

Posted: 16:44 28. Mar 2012
by KaTo
DarK_cz wrote:...dokáže medvěd srazit kamenku o 40 bodů na 1 ránu :)
Pozn.: Snížit kamenku o 40 nejde. Kamenka má vlastnos 10/+5, což znamená, že zbraní o vylepšení až +4 sníží obdržené zranění maximálně o 10 (pokud zranění přesáhne hodnotu 10). Pokud by byla použita +5 zbraň, kamenka se ignoruje a obdržené zranění nesnižuje.

to majky: Nechce se mi to počítat ( :oops: ) z toho logu (možná kdyby byl v txt výpise), ale pokud by každé netrefené sražení/cílený zásah snížilo hodnotu kamenky o 10, tak by se to dalo spočítat, zda to zmizelo po přesně X ranách. A po těch by ta kamenka měla mizet vždy.
Jinak pikosekundový lagy mám v NWN pokaždý, když si někdo prohazuje výbavu (specialita bardí RDD po tom co se nakouzlí v oblečení bez penalizace si nahodí oblečení co je zbroj), může to souviset právě s přehráváním textur na postavě (kamenka vs klasické oblečení).

Re: Kaménka

Posted: 17:14 28. Mar 2012
by DarK_cz
KaTo wrote:
DarK_cz wrote:...dokáže medvěd srazit kamenku o 40 bodů na 1 ránu :)
Pozn.: Snížit kamenku o 40 nejde. Kamenka má vlastnos 10/+5, což znamená, že zbraní o vylepšení až +4 sníží obdržené zranění maximálně o 10 (pokud zranění přesáhne hodnotu 10). Pokud by byla použita +5 zbraň, kamenka se ignoruje a obdržené zranění nesnižuje.

to majky: Nechce se mi to počítat ( :oops: ) z toho logu (možná kdyby byl v txt výpise), ale pokud by každé netrefené sražení/cílený zásah snížilo hodnotu kamenky o 10, tak by se to dalo spočítat, zda to zmizelo po přesně X ranách. A po těch by ta kamenka měla mizet vždy.
Jinak pikosekundový lagy mám v NWN pokaždý, když si někdo prohazuje výbavu (specialita bardí RDD po tom co se nakouzlí v oblečení bez penalizace si nahodí oblečení co je zbroj), může to souviset právě s přehráváním textur na postavě (kamenka vs klasické oblečení).
sorry napsal jsem tu kravinu

Re: Kaménka

Posted: 17:17 28. Mar 2012
by DarK_cz
Ale mám novou zprávu. Majky ještě dodělá screeny ale měl pravdu.
Byl jsem s ním na testu v prahvozdu a nechal na sebe utocit jednoho tygra s hastem a s poletující bigbyovkou a opravdu po několika neúspěšných pokusech o sražení bez toho aby trefil tak dokázal srazit kamenku bez výpisu v logu během několika vteřin.

Re: Kaménka

Posted: 17:22 28. Mar 2012
by DarK_cz
Snad to z nových screenů bude jasný. A pokud ne, tak se naštvu a udělám video :D

Re: Kaménka

Posted: 17:32 28. Mar 2012
by xxxMajkyxxx
Ten log neni pouzitelnej....nevypsalo se mi seslani ani kamenky....ani te bigbiovky.....
Kazdopadne behem tohohle souboje mi tu kamenku sundal, aniz by me, dle logu, jakkoliv trefil....ale je mi to jasne.......

Re: Kaménka

Posted: 17:34 28. Mar 2012
by D_E_K_A
Každý chce pořád holt důkaz místo slibů :) OldSpice forever... :lol: