Page 2 of 2

Re: Hudební nástroj

Posted: 15:17 23. Apr 2012
by Amber
Absinthorix wrote: ... a pokud to mistr scripter doplní, tak dodám spoustu tamburínové hudby
kucik wrote:další hudbu není problém přidat, pokud jí někdo připraví do správných formátů atp.
Braenn wrote:(A ještě raději budu, když to taky někdo zpracuje. Už nemám přístup k tomu programu, který to upravuje, uřezává a opracovává, ale výměnou za použitelný link s odkazem i na češtinu jsem ochotna se toho chopit. Bylo to něco od Adobe.)
Image

Re: Hudební nástroj

Posted: 15:50 23. Apr 2012
by Absinthorix
Braenn wrote:
Absinthorix wrote:Trochu představivosti ženská :wall: tak bude mít Djembe se skinem tamburíny...

Edit: a vůbec kam to mám skladovat? když už ses ozvala
Jak jsem psala:
...ještě raději budu, když to taky někdo zpracuje. Už nemám přístup k tomu programu, který to upravuje, uřezává a opracovává, ale výměnou za použitelný link s odkazem i na češtinu jsem ochotna se toho - mooožná - i chopit. Bylo to něco od Adobe.
Hmmm, je to akce na 3 kliknutí i bez Adobe použitím nástroje přímo z NWN vaultu...?

Malá ochutnávka přiložena:

Edit: bude přiložena

Edit2: http://disk.jabbim.cz/jari@jabbim.cz/Track%20%207.mp3

Edit3: menuje se to Brazilské perly a vybral jsem to pro krátkost 8)

Re: Hudební nástroj

Posted: 16:23 23. Apr 2012
by Braenn
Nejde o ten nwn měnič na hudební formát, jde o to, že většinu písní musíš nějak v programi upravit, ať už délku (prodloužit třeba smyčkou), nebo zbavení různých vložek. Spousta hudebních amatérských videí obsahuje šum, jiné nástroje, nedejbože hlasy. V ideálním případě je dobré srovnat hlasitost s ostatními skladbami, což se mě osobně povedlo jen u některých, pak už nebyla síla. A je tu také velikost skladby.

Pokud máš ale čisté a vyhovující skladby rovnou z placu, pak s tím programem konverze to zvládne každý.

Re: Hudební nástroj

Posted: 16:30 23. Apr 2012
by Absinthorix
Braenn wrote: Pokud máš ale čisté a vyhovující skladby rovnou z placu, pak s tím programem konverze to zvládne každý.
Já mám jen čisté a vyhovující skladby... a přiměřeně dlouhé i veliké

A taky umím skvěle pouštět hrůzu

Re: Hudební nástroj

Posted: 17:57 23. Apr 2012
by Braenn
Dobrá, postupně budeme rozšiřovat s Myrpou hudební skladby. Dávám tedy novou výzvu a doufám, že tentokrát úspěšnější:

Pokud máte instrumentální a ideálně jednonástrojovou skladbu patřičné kvality a chcete ji slyšet ve hře, potom pošlete PM mé osobě!

Housle
Flétna
Kytara
Loutna
Klavír
Bubínek

(A kdo má funkční odkaz na novější verzi Adobe produktu na úpravu hudby a je ochotný mi poslat link, případně celý soubor, abych mohla být dál líná a nehledat to sama, dostane coby věnování jméno své postavy do názvu libovolné skladby :D)

Re: Hudební nástroj

Posted: 22:23 25. Apr 2012
by Prasokralik
Ví někdo kolik umění je třeba na jižní vítr na kytáru? abyh věděl kolik hadrů nakoupit

Re: Hudební nástroj

Posted: 22:58 25. Apr 2012
by Braenn
Ví.

Re: Hudební nástroj

Posted: 23:00 25. Apr 2012
by Prasokralik
Braenn wrote:Ví.
předlož důkaz tvrzení, uveď hodnotu