Page 2 of 2

Re: Smrt bez podsvětí

Posted: 09:17 25. Apr 2012
by Koninho87
jednou se mě to stalo a opět mě to zašláplo jako vajgl :D

Re: Smrt bez podsvětí

Posted: 09:24 25. Apr 2012
by OneHeart
postavy bez vyznání mají, hádám, smůlu, což?

Re: Smrt bez podsvětí

Posted: 09:25 25. Apr 2012
by Rejty
OneHeart wrote:postavy bez vyznání mají, hádám, smůlu, což?
Hádáš správně.

Re: Smrt bez podsvětí

Posted: 09:36 25. Apr 2012
by D_E_K_A
Bahnak wrote:Co si vzpomínám tak jednomu povrchňanovi se to povedlo na obětním oltáři v chrámu Xi´an, nutno podotknout že to bylo jen chvilkové hurá.

:biggrin: To muselo být dost absurdní. :twisted:

Re: Smrt bez podsvětí

Posted: 12:36 25. Apr 2012
by slencak
Stalo se to mé mojí malé skoroženě po 15 minutach ve hře, pochybuju že vůbec věděla koho vyznává :lol: za dva roky hraní sem to viděl jen u ní. Nord na nás kálí jak na plochou elfku.

Re: Smrt bez podsvětí

Posted: 23:01 25. Apr 2012
by zachy
To by mě zajímalo jaký je na to % výpočet, několikrát mého orka Gromba zabili pavouci z mágovy věže v krynu a tam mě to asi 3x oživilo, jinak se mi to stalo když mě honili zlí hráči v hillských ruinách a jedné mé oběti předtím, než jsem řekl něco ve stylu bůh tě nezachrání :mrgreen:

Re: Smrt bez podsvětí

Posted: 07:04 26. Apr 2012
by Theogil I
Obecný dotaz - jedná se o volbu boha v rozhovoru před příchodem do světa nebo je třeba mít boha vepsaného do příslušné záložky už při tvorbě postavy?

Re: Smrt bez podsvětí

Posted: 07:06 26. Apr 2012
by Bahnak
Při rozhovoru.

Re: Smrt bez podsvětí

Posted: 07:32 26. Apr 2012
by Theogil I
Bahnak wrote:Při rozhovoru.
Soper, už jsem myslel, že jsem to prodrbal ... ináč ... brý ráno. :D

Re: Smrt bez podsvětí

Posted: 19:41 26. Apr 2012
by D_E_K_A
Hmm, mě by ještě zajímalo...
Co kdyby náhodou se přihodilo tohle v dungu a družina by byla vesměs různých přesvědčení a čirou náhodou by umřel ten "zlý" a jeho bůh ho oživil ještě v zápalu boje dejme tomu. Co ostatní postavy v takovém případě postřehnou? Je to čistě o fantazii hráčů anebo by se neměl brát pohled na efekt v potaz?
Ono přece jen to udělá jiné "záře" u různých bohů, co jsem tak postřehl. :twisted:

Re: Smrt bez podsvětí

Posted: 19:47 26. Apr 2012
by Prasokralik
To je snad lepší řešit ve hře ne? Dává to spoustu příležitstí k vysvětlování :)

Re: Smrt bez podsvětí

Posted: 19:50 26. Apr 2012
by D_E_K_A
Prasokralik wrote:To je snad lepší řešit ve hře ne? Dává to spoustu příležitstí k vysvětlování :)
No to určitě ano.. jen jsem se chtěl ujistit, aby mě pak hned někdo slovně nebičoval z něčeho, že se proto postava zachovala tak, jak se zachovala... :lol: