Page 2 of 4

Re: Par dotazu novacka

Posted: 16:02 26. Apr 2012
by Prasokralik
Procházel jsem si to, fungoje to tam až po čtyřiceti dnech. Tedy 40 dnů je původní cenna následovně se začne postupně snižovat o 1-2% denně tuším.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 16:31 26. Apr 2012
by J.F.Payne
A nedopadá to zase tak, že všichni čekaj, až to bude stát hluboko pod cenu?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 16:35 26. Apr 2012
by Bruciacullo
J.F.Payne wrote:A nedopadá to zase tak, že všichni čekaj, až to bude stát hluboko pod cenu?
Jop taky si myslím, že by to dopadlo takhle...

Lepší mi přijde, kdyby to bylo tím stylem že by se to vyhodilo někam bokem a postava si to mohla vyzvednout

Re: Par dotazu novacka

Posted: 16:35 26. Apr 2012
by Prasokralik
J.F.Payne wrote:A nedopadá to zase tak, že všichni čekaj, až to bude stát hluboko pod cenu?
uvidíš tam něco co chceš a budeš čekat až to klesne hluboko pod cenu a doufat že ti to nikdo jiný nevykoupí jo? popřípadě že to krafter nestáhne z prodeje?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 16:39 26. Apr 2012
by KaTo
Bruciacullo wrote:
J.F.Payne wrote:A nedopadá to zase tak, že všichni čekaj, až to bude stát hluboko pod cenu?
Jop taky si myslím, že by to dopadlo takhle...
Zásadně a kategoricky nesouhlasím, soudruzi! :mrgreen:
Když to bude levný, koupí se to.
Jak píše Prasokralik - kdyby ty střední štíty za 80-90k klesli na polovinu, hned jeden koupím :mrgreen: . A věřím, že tam na pokes ceny číhá víc postav/hráčů.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 17:11 26. Apr 2012
by Nalkanar
Kdyby to kleslo na polovinu, tak to zase stáhnou dotyční a dají za full. :lol:

Re: Par dotazu novacka

Posted: 17:17 26. Apr 2012
by Prasokralik
Nalkanar wrote:Kdyby to kleslo na polovinu, tak to zase stáhnou dotyční a dají za full. :lol:
a zaplatí si znova poplatek za vložení, rejty bude plesat že jdou peníze z modulu

Re: Par dotazu novacka

Posted: 18:38 26. Apr 2012
by davidsoft
Barbar321 wrote:
kucik wrote:
Překupník zobrazí aktuálně jen cca 200 nejstarších předmětů, pokud je přeplněný, tak ty nové se zobrazí holt až po vykoupení těch, co tam už jsou.
...a co to jen čistě přehodit. 200 nejnovějších?
Navrhuji zobrazovat 200 nejlevnějších předmětů, ať na tom hráči vydělají. Legendární zbroj by si stejně málokdo koupil.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 19:00 26. Apr 2012
by Shaman88
Já bych překupníka udělal tak aby byl upravitelný přes web.
Hráči by se mohli mrknout co kdo aktuálně prodává za jakou cenu. DM by navíc mohli i mazat příliš drahé věci a individua co to tam dávají postihovat. Každá nabídka by měla své ID. Které by se na webu vypisovalo.
A ve hře by jen hráč pričel k překupníkovi řekl by mu jaké chce ID a pokud má dost peněz tak by to koupil.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 23:59 26. Apr 2012
by zachy
Shaman88 wrote:Já bych překupníka udělal tak aby byl upravitelný přes web.
Hráči by se mohli mrknout co kdo aktuálně prodává za jakou cenu. DM by navíc mohli i mazat příliš drahé věci a individua co to tam dávají postihovat. Každá nabídka by měla své ID. Které by se na webu vypisovalo.
A ve hře by jen hráč pričel k překupníkovi řekl by mu jaké chce ID a pokud má dost peněz tak by to koupil.
Dobrý nápad, ale pro RP hráče a frajery na charismu bych po zvolení ID viděl volbu, že překupník řekne upravenou cenu po započtení skillu Odhad ceny.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 00:03 27. Apr 2012
by Nalkanar
Odhad ceny je na intelekt.

Překupník zboží

Posted: 08:14 27. Apr 2012
by Barbar321
J.F.Payne wrote:A nedopadá to zase tak, že všichni čekaj, až to bude stát hluboko pod cenu?
Nebudou, protože budou riskovat, že jim to koupí za přijatelnou cenu někdo jiný.

Každopádně kdyby se zlevňovalo, dal bych to jen na ty pomocné suroviny a ne na výrobky. Těch je tam pár a z počtu 200 ks toho moc neodebírají.

Nejhorší je asi hromada neprodejného uhlí

Re: Par dotazu novacka

Posted: 08:53 27. Apr 2012
by Paulus
Shaman88 wrote:Já bych překupníka udělal tak aby byl upravitelný přes web.
Hráči by se mohli mrknout co kdo aktuálně prodává za jakou cenu. DM by navíc mohli i mazat příliš drahé věci a individua co to tam dávají postihovat. Každá nabídka by měla své ID. Které by se na webu vypisovalo.
A ve hře by jen hráč pričel k překupníkovi řekl by mu jaké chce ID a pokud má dost peněz tak by to koupil.
Mazání není žádný lék. Je to poptávka vs nabídka a navíc nováček ani nemusí vědět ty ceny. Kdyby například NPC místo navrhoval bych 1. Dával například průměrnou cenu toho co už tam je tak by to bylo smysluplnější. Největší problém je opravdu spotřební materiál jako je uhlí a věci které se nedají stackovat (například peří plivníka a pod.) u toho by to teoreticky mohlo být tak, že pokud se to dejme tomu po týdnu (real) neprodá tak se cena srazí na průměr? Po případě (a znovu jsem pouze u spotřebního materiálu) pokud by prodejní cena převyšovala o 100% tu průměrnou tak by se za vložení platilo 20% z cenu apod. Toto by platilo u spotřebního materiálu kde je 2 a více kusů od daného druhu.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 09:11 27. Apr 2012
by Barbar321
Paulus wrote:Dával například průměrnou cenu toho co už tam je tak by to bylo smysluplnější. .
jooo, zavedení průměrné ceny. To se mi líbí :D

Re: Par dotazu novacka

Posted: 09:20 27. Apr 2012
by kucik
Shaman88 wrote:Já bych překupníka udělal tak aby byl upravitelný přes web.
Hráči by se mohli mrknout co kdo aktuálně prodává za jakou cenu. DM by navíc mohli i mazat příliš drahé věci a individua co to tam dávají postihovat. Každá nabídka by měla své ID. Které by se na webu vypisovalo.
A ve hře by jen hráč pričel k překupníkovi řekl by mu jaké chce ID a pokud má dost peněz tak by to koupil.
To klidně někdo udělat můžete strukturu taulky dám klidně k dispozici.