Re: Par dotazu novacka
Posted: 16:02 26. Apr 2012
Procházel jsem si to, fungoje to tam až po čtyřiceti dnech. Tedy 40 dnů je původní cenna následovně se začne postupně snižovat o 1-2% denně tuším.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Jop taky si myslím, že by to dopadlo takhle...J.F.Payne wrote:A nedopadá to zase tak, že všichni čekaj, až to bude stát hluboko pod cenu?
uvidíš tam něco co chceš a budeš čekat až to klesne hluboko pod cenu a doufat že ti to nikdo jiný nevykoupí jo? popřípadě že to krafter nestáhne z prodeje?J.F.Payne wrote:A nedopadá to zase tak, že všichni čekaj, až to bude stát hluboko pod cenu?
Zásadně a kategoricky nesouhlasím, soudruzi!Bruciacullo wrote:Jop taky si myslím, že by to dopadlo takhle...J.F.Payne wrote:A nedopadá to zase tak, že všichni čekaj, až to bude stát hluboko pod cenu?
a zaplatí si znova poplatek za vložení, rejty bude plesat že jdou peníze z moduluNalkanar wrote:Kdyby to kleslo na polovinu, tak to zase stáhnou dotyční a dají za full.
Navrhuji zobrazovat 200 nejlevnějších předmětů, ať na tom hráči vydělají. Legendární zbroj by si stejně málokdo koupil.Barbar321 wrote:...a co to jen čistě přehodit. 200 nejnovějších?kucik wrote:
Překupník zobrazí aktuálně jen cca 200 nejstarších předmětů, pokud je přeplněný, tak ty nové se zobrazí holt až po vykoupení těch, co tam už jsou.
Dobrý nápad, ale pro RP hráče a frajery na charismu bych po zvolení ID viděl volbu, že překupník řekne upravenou cenu po započtení skillu Odhad ceny.Shaman88 wrote:Já bych překupníka udělal tak aby byl upravitelný přes web.
Hráči by se mohli mrknout co kdo aktuálně prodává za jakou cenu. DM by navíc mohli i mazat příliš drahé věci a individua co to tam dávají postihovat. Každá nabídka by měla své ID. Které by se na webu vypisovalo.
A ve hře by jen hráč pričel k překupníkovi řekl by mu jaké chce ID a pokud má dost peněz tak by to koupil.
Nebudou, protože budou riskovat, že jim to koupí za přijatelnou cenu někdo jiný.J.F.Payne wrote:A nedopadá to zase tak, že všichni čekaj, až to bude stát hluboko pod cenu?
Mazání není žádný lék. Je to poptávka vs nabídka a navíc nováček ani nemusí vědět ty ceny. Kdyby například NPC místo navrhoval bych 1. Dával například průměrnou cenu toho co už tam je tak by to bylo smysluplnější. Největší problém je opravdu spotřební materiál jako je uhlí a věci které se nedají stackovat (například peří plivníka a pod.) u toho by to teoreticky mohlo být tak, že pokud se to dejme tomu po týdnu (real) neprodá tak se cena srazí na průměr? Po případě (a znovu jsem pouze u spotřebního materiálu) pokud by prodejní cena převyšovala o 100% tu průměrnou tak by se za vložení platilo 20% z cenu apod. Toto by platilo u spotřebního materiálu kde je 2 a více kusů od daného druhu.Shaman88 wrote:Já bych překupníka udělal tak aby byl upravitelný přes web.
Hráči by se mohli mrknout co kdo aktuálně prodává za jakou cenu. DM by navíc mohli i mazat příliš drahé věci a individua co to tam dávají postihovat. Každá nabídka by měla své ID. Které by se na webu vypisovalo.
A ve hře by jen hráč pričel k překupníkovi řekl by mu jaké chce ID a pokud má dost peněz tak by to koupil.
jooo, zavedení průměrné ceny. To se mi líbíPaulus wrote:Dával například průměrnou cenu toho co už tam je tak by to bylo smysluplnější. .
To klidně někdo udělat můžete strukturu taulky dám klidně k dispozici.Shaman88 wrote:Já bych překupníka udělal tak aby byl upravitelný přes web.
Hráči by se mohli mrknout co kdo aktuálně prodává za jakou cenu. DM by navíc mohli i mazat příliš drahé věci a individua co to tam dávají postihovat. Každá nabídka by měla své ID. Které by se na webu vypisovalo.
A ve hře by jen hráč pričel k překupníkovi řekl by mu jaké chce ID a pokud má dost peněz tak by to koupil.