Page 2 of 2
Re: problém s pathem 1.69
Posted: 23:03 25. May 2012
by Caehan
Kady wrote:Momentální problém je v tom že se nemohu připojit na server.
Server neodpovídá (Time out)
Tak možná máš blbě nastavenou IP adresu - logni se na stránkách a změň si ji na IP adresu svého počítače.
Re: problém s pathem 1.69
Posted: 15:08 27. May 2012
by Kady
Caehan wrote:
Tak možná máš blbě nastavenou IP adresu - logni se na stránkách a změň si ji na IP adresu svého počítače.
To jsem udělal i jsem si zaškrtl aby mi nekotrolovali IP adresu(zkoušel sem to s tím i bez toho), ale změna žádná.
Re: problém s pathem 1.69
Posted: 16:58 27. May 2012
by klobouk
Musí se na chlup shodovat názvy účtů na webu a do hry (včetně dikritiky, velkých/malých písmen).
Musíš mít na webovém účtu správně vyplněný Thalie CD-KEY. Ten zjistíš pomocí utility ke stažení zde (bod 3.):
http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm
Re: problém s pathem 1.69
Posted: 11:45 28. May 2012
by Kady
klobouk wrote:Musí se na chlup shodovat názvy účtů na webu a do hry (včetně dikritiky, velkých/malých písmen).
Musíš mít na webovém účtu správně vyplněný Thalie CD-KEY. Ten zjistíš pomocí utility ke stažení zde (bod 3.):
http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm
Thalie cd-key mi souhlasí. Uvidím jestli se něco změní až si koupím nový pc.
Re: problém s pathem 1.69
Posted: 11:59 28. May 2012
by klobouk
A název účtu máš stejnej? Do hry i na web?
Re: problém s pathem 1.69
Posted: 13:42 28. May 2012
by kucik
Během května nevidím v logu jediný pokus o připojení s účtem ,,Kady" (a to ani case insensitive). Pokud jaký účtem se připojeješ?
Re: problém s pathem 1.69
Posted: 09:17 30. May 2012
by Kady
Název účtu je Matisek123 a mam takový na stránkach i přez něj vstupuji do hry
Re: problém s pathem 1.69
Posted: 09:29 30. May 2012
by kucik
V tom případě záhada vyřešena. Hlásí mi to chybný CDkey.
Re: problém s pathem 1.69
Posted: 15:19 30. May 2012
by Kady
Mě to na stránkách píše že je ok, ale hodim na to voko hned jak bude čas.
Re: problém s pathem 1.69
Posted: 15:31 30. May 2012
by kucik
Ona samotná stránka neví, s jakým klíčem se budeš přihlašovat. To se ověřuje až když se s ním přihlásíš. Takže web ti může tak nanejvýš říct, jestli to je, nebo není vyplněné.