Page 2 of 4
Re: Diablo III
Posted: 00:23 17. May 2012
by Prasokralik
mě to dnes nevypadlo vůbec a jedu mnišku/barbarku resp. na barbarku jsem se vykašlala a zůstal u mnišky. Je to killer numero uno. AoE AoE AoE dash... AoE AoE AoE heal... AoE... atd.
Re: Diablo III
Posted: 17:55 17. May 2012
by mandos
Já si to chtěl koupit včera a nikde už to nemaj den po prodeji tak musim čekat na konec měsíce

Re: Diablo III
Posted: 18:17 17. May 2012
by Prasokralik
si to neumíte koupit na battlenetu?
Re: Diablo III
Posted: 19:32 17. May 2012
by KaTo
Umím(e), ale ty tři stovky, které nenarvu Blizzardu (jaktože ty ku*y to mají tak drahý?!! omfg, dyť je to jen elektronická verze, kamenný krámy jsou levnější!) za těch pár dní ušetřím investuju raději jinde.
Re: Diablo III
Posted: 19:44 17. May 2012
by Prasokralik
budu se vám strašně smát, jestli to zlevní za ten měsíc na uroven kamenných krámů

Re: Diablo III
Posted: 20:09 17. May 2012
by KaTo
To se klidně směj, na výsledku to nic nemění - ať tak nebo tak, budu hrát Diablo o 300 levněji

.
Jsou to prostě hamižní vocasové, co chtějí nahonit prachy...a na to jim Halík co? Na to jim Halík zvysoka kašlu!

Re: Diablo III
Posted: 13:00 21. May 2012
by KaTo
Hlášení z Diabla.
Rozjel jsem ještě Nekromantku (eee...Witch doctor). A na rozjezdové skill mohu říci toto - zatím nejlepší povolání pro získávání exp bonusů typu "Kill in one blow" a "Monster kill".
Většina skillů je DoTkových, ovšem v kombinaci se třema nemrtvejma psama a (skumbag) paladinem v pozici tanků tato "čtveřice" udrží běžný creep na jednom místě v "ghost zóně" a vše padá jako hruštičky (viz exp bonusy výše).
Mno a špatný zprávy - kucí vopálení z Blizzny ve snaze opravit Error 37 vyrobili asi po třech dnech pro několik (tisíc) hráčů Error 3007 (v mutaci Error 3005), což obnáší disconnect po cca 2-5 minutách hry. Takže dokud to Blizznový programátorský neumětelové zase neodstraní (pro mě za mě by stačil návrat do původního stavu

), tak pro mě hraní Diabla padááááá. Někdy si říkám, koho na to najali, že takhle vyvocasí vlastní on-line hru, když paraelně mají "odladěné" on-line WoWko a SC2.
Re: Diablo III
Posted: 17:15 21. May 2012
by Prasokralik
witch doctor je zajímavej ale na monka co se týče AoE kosení mobů zkrátka nemá
blizzardovské servery nekomentuju
Re: Diablo III
Posted: 14:10 22. May 2012
by KaTo
Jak Blizzárdi testují hru naživo na hráčích aneb Error 3007 v praxi:

Re: Diablo III
Posted: 00:44 23. May 2012
by Nalkanar
Re: Diablo III
Posted: 01:19 23. May 2012
by Prasokralik
Re: Diablo III
Posted: 09:56 23. May 2012
by KaTo
To jo, z toho obrázku přímo kape, včetně frustrace

.
Já si třeba myslím, že 3jka má mnohem lépe udělané skilly než 2jka.
Když odhlédnu od té pokurveniny s Errorem 3007 (btw - už jsem skopal router do hranatý kuličky, aby Blizzardí zmršeninu zahlcování cashe "nemazal" a tím mě neodpojoval BattleNet, takže zase jedu

) a přehlédnu Error 37 (nedostatek volných herních serverů) při rozjezdu hry. Tak jediný co bych jim (zatím) vytknul je nemožnost hrát v off-line stavu. Zbytek je blbost.
Re: Diablo III
Posted: 20:29 23. May 2012
by Prasokralik
Jeden z mých herních zážitků, true story.
Re: Diablo III
Posted: 23:01 23. May 2012
by KaTo
*chláme se* Jojo, dneska jsem si to zkusil za mnišku a tenhle rozhovor mě rozsekal naprosto stejně

.
K mnišce - má self-heal (pro celou skupinku), AoE s relativně dlouhým dosahem, nechápu jak něco takovýho může umřít.
Zabíjení šlo "rychle", ale stále tvrdím, že na "kill in blow a monster kill" je lepší Nekromantka.
Btw - u mnišky mi nedělal dobře miniteleportační skill. Si říkám, co to je za divný škub, škub proboha? Divný lagy...a on to skill

.
Re: Diablo III
Posted: 23:11 23. May 2012
by Prasokralik
počkej až dostnaeš celoplošný aoe jako standart utok
pak má jakýsi fusrodah, který jen funguje opačně a místo dovakýnova odpalování to přitáhne moby k tobě (a pak je zas circlekickem odpálíš od sebe)
prostě klasa tahle classa