Page 2 of 4

Re: Diablo III

Posted: 00:23 17. May 2012
by Prasokralik
mě to dnes nevypadlo vůbec a jedu mnišku/barbarku resp. na barbarku jsem se vykašlala a zůstal u mnišky. Je to killer numero uno. AoE AoE AoE dash... AoE AoE AoE heal... AoE... atd.

Re: Diablo III

Posted: 17:55 17. May 2012
by mandos
Já si to chtěl koupit včera a nikde už to nemaj den po prodeji tak musim čekat na konec měsíce :D

Re: Diablo III

Posted: 18:17 17. May 2012
by Prasokralik
si to neumíte koupit na battlenetu?

Re: Diablo III

Posted: 19:32 17. May 2012
by KaTo
Umím(e), ale ty tři stovky, které nenarvu Blizzardu (jaktože ty ku*y to mají tak drahý?!! omfg, dyť je to jen elektronická verze, kamenný krámy jsou levnější!) za těch pár dní ušetřím investuju raději jinde.

Re: Diablo III

Posted: 19:44 17. May 2012
by Prasokralik
budu se vám strašně smát, jestli to zlevní za ten měsíc na uroven kamenných krámů :P

Re: Diablo III

Posted: 20:09 17. May 2012
by KaTo
To se klidně směj, na výsledku to nic nemění - ať tak nebo tak, budu hrát Diablo o 300 levněji :twisted: .
Jsou to prostě hamižní vocasové, co chtějí nahonit prachy...a na to jim Halík co? Na to jim Halík zvysoka kašlu! :lol: :lol:

Re: Diablo III

Posted: 13:00 21. May 2012
by KaTo
Hlášení z Diabla.

Rozjel jsem ještě Nekromantku (eee...Witch doctor). A na rozjezdové skill mohu říci toto - zatím nejlepší povolání pro získávání exp bonusů typu "Kill in one blow" a "Monster kill".
Většina skillů je DoTkových, ovšem v kombinaci se třema nemrtvejma psama a (skumbag) paladinem v pozici tanků tato "čtveřice" udrží běžný creep na jednom místě v "ghost zóně" a vše padá jako hruštičky (viz exp bonusy výše).

Mno a špatný zprávy - kucí vopálení z Blizzny ve snaze opravit Error 37 vyrobili asi po třech dnech pro několik (tisíc) hráčů Error 3007 (v mutaci Error 3005), což obnáší disconnect po cca 2-5 minutách hry. Takže dokud to Blizznový programátorský neumětelové zase neodstraní (pro mě za mě by stačil návrat do původního stavu :twisted: ), tak pro mě hraní Diabla padááááá. Někdy si říkám, koho na to najali, že takhle vyvocasí vlastní on-line hru, když paraelně mají "odladěné" on-line WoWko a SC2.

Re: Diablo III

Posted: 17:15 21. May 2012
by Prasokralik
witch doctor je zajímavej ale na monka co se týče AoE kosení mobů zkrátka nemá

blizzardovské servery nekomentuju

Re: Diablo III

Posted: 14:10 22. May 2012
by KaTo
Jak Blizzárdi testují hru naživo na hráčích aneb Error 3007 v praxi:
Image

Re: Diablo III

Posted: 00:44 23. May 2012
by Nalkanar
D2vsD3

Hm? 8)

Re: Diablo III

Posted: 01:19 23. May 2012
by Prasokralik
Nalkanar wrote:D2vsD3

Hm? 8)
závist je ale věc co?

Re: Diablo III

Posted: 09:56 23. May 2012
by KaTo
To jo, z toho obrázku přímo kape, včetně frustrace :mrgreen: .
Já si třeba myslím, že 3jka má mnohem lépe udělané skilly než 2jka.
Když odhlédnu od té pokurveniny s Errorem 3007 (btw - už jsem skopal router do hranatý kuličky, aby Blizzardí zmršeninu zahlcování cashe "nemazal" a tím mě neodpojoval BattleNet, takže zase jedu :twisted: ) a přehlédnu Error 37 (nedostatek volných herních serverů) při rozjezdu hry. Tak jediný co bych jim (zatím) vytknul je nemožnost hrát v off-line stavu. Zbytek je blbost.

Re: Diablo III

Posted: 20:29 23. May 2012
by Prasokralik
Jeden z mých herních zážitků, true story.

Re: Diablo III

Posted: 23:01 23. May 2012
by KaTo
*chláme se* Jojo, dneska jsem si to zkusil za mnišku a tenhle rozhovor mě rozsekal naprosto stejně :lol: :lol: .

K mnišce - má self-heal (pro celou skupinku), AoE s relativně dlouhým dosahem, nechápu jak něco takovýho může umřít.
Zabíjení šlo "rychle", ale stále tvrdím, že na "kill in blow a monster kill" je lepší Nekromantka.
Btw - u mnišky mi nedělal dobře miniteleportační skill. Si říkám, co to je za divný škub, škub proboha? Divný lagy...a on to skill :lol: :lol: .

Re: Diablo III

Posted: 23:11 23. May 2012
by Prasokralik
počkej až dostnaeš celoplošný aoe jako standart utok

pak má jakýsi fusrodah, který jen funguje opačně a místo dovakýnova odpalování to přitáhne moby k tobě (a pak je zas circlekickem odpálíš od sebe)

prostě klasa tahle classa