Re: Build pro vraha
Posted: 23:41 18. May 2012
13 levelů = tejden na Thalii. Pro některý lidi i míň.
Poison use, darkness, invisky, míň skill pointu a šance na omráčení při zásahu... moc by toho nebylo, no... ten hraničář je holt asi lepší, protože má stejnou AB progresi a hide a MS jako class skilly.Prasokralik wrote:V čem by ten paskvil byl lepší než fighter/rogue?
Nemá Evasion (ani Improved Evasion), nemá Cripling strike (což je asi 3x lepší než to Vrahova paralýza, kterou na Thalii díky "epic" Save potvor nasadíš tak skřetům). Nemá skill pointy. Roguna rulez.Caehan wrote:Poison use, darkness, invisky, míň skill pointu a šance na omráčení při zásahu... moc by toho nebylo, no... ten hraničář je holt asi lepší, protože má stejnou AB progresi a hide a MS jako class skilly.Prasokralik wrote:V čem by ten paskvil byl lepší než fighter/rogue?
co komu brání bejt vrah s jakýmkoliv jiným povoláním? nejvíc vrahů na thalii jsou monkové co tak pozorujuJ.F.Payne wrote:Nevim, ale tenhle topic se jmenuje "build pro vraha", ne "build pro roguea". A přidání improved invisibility a darkness v kombinaci, dejme tomu, s alchymií a paralyzujícím útokem se mi nezdá jako malej bonus.
Prasokralik wrote:co komu brání bejt vrah s jakýmkoliv jiným povoláním? nejvíc vrahů na thalii jsou monkové co tak pozorujuJ.F.Payne wrote:Nevim, ale tenhle topic se jmenuje "build pro vraha", ne "build pro roguea". A přidání improved invisibility a darkness v kombinaci, dejme tomu, s alchymií a paralyzujícím útokem se mi nezdá jako malej bonus.
pro normální lidi do 28 lvl?co jsou potom ti co to staví o pár lvl výš?:DKrysak wrote:Prasokralik wrote:co komu brání bejt vrah s jakýmkoliv jiným povoláním? nejvíc vrahů na thalii jsou monkové co tak pozorujuJ.F.Payne wrote:Nevim, ale tenhle topic se jmenuje "build pro vraha", ne "build pro roguea". A přidání improved invisibility a darkness v kombinaci, dejme tomu, s alchymií a paralyzujícím útokem se mi nezdá jako malej bonus.
K čemuž příspívá jejích nucené lawful přesvědčení-§
At nejsem jen off: pro normální lidi ma smysl ladit buily do lvl 28 maximálně.
V takovém případě bych se na vraha s jeho potřebou 10 lvl vykašlal.
Prase a králik mají jednoznačně ve všem pravdu v tomto topiku. Optimální kombinace pro tahle povolání je ranger / fighter + rogue.
Osobně bych se v silovém buildu přikláněl k fighterovi u dexového k rangerovi.
ses naivni pokud si myslis ze budes mit 40 lvlCaehan wrote:Ještě mě napadla varianta rogue 30/ blackguard 10, ale nevím, jak je na tom dobře s featy, a kromě toho, že se na vás může opravdu zlomyslně dívat, také nevím, jestli k něčemu je.
Tím myslím, že pojedu jen deset levelů blackguarda a ani o deset víc.Thenesen wrote:ses naivni pokud si myslis ze budes mit 40 lvlCaehan wrote:Ještě mě napadla varianta rogue 30/ blackguard 10, ale nevím, jak je na tom dobře s featy, a kromě toho, že se na vás může opravdu zlomyslně dívat, také nevím, jestli k něčemu je.jak tady zaznelo tak pocitej tak s 28 lvl max...
Ono je dovolená monka multiclassovat?Prasokralik wrote:co komu brání bejt vrah s jakýmkoliv jiným povoláním? nejvíc vrahů na thalii jsou monkové co tak pozoruju
G-ladiator wrote:Ono je dovolená monka multiclassovat?Prasokralik wrote:co komu brání bejt vrah s jakýmkoliv jiným povoláním? nejvíc vrahů na thalii jsou monkové co tak pozoruju