Page 2 of 4
Re: Slepice
Posted: 12:59 23. May 2012
by KaTo
Krysak wrote:...hrát zlouna, tak zrovna sežrat někomu slepici bych pokládal za vrchol svého zlounství...
Jojojo! Úplně to vidím, "nízkolevelový" zloun kopne do slepice a ta ho obratem (omámeného) uklove

.
Re: Slepice
Posted: 13:02 23. May 2012
by Molly23
No jako proč by nemohla být slepice mazlíček? Když jsem byl malej, tak jsem si vycvičil dvě slepice u dědy. Papali mi z ruky, když jsem zapískal, tak si sedli, no prostě byli to mazlíčci

.
Re: Slepice
Posted: 13:03 23. May 2012
by davidsoft
slencak wrote:*držkuje* Když sem měl gnomem s golemem co je systémově z masa a kdo ví čeho se jménem * golem ze dřeva a kovu* mělo s tím spousta lidí problém, že prý by pak člověk mohl hodit banší a vyhvězdičkovat *letní vánek* Takže asi tak

Asi se pak nesmíš divit až ji někdo podřeže a bude z ní trhat pírka na lektvary.
Alespoň to bude dobrá příležitost k zajímavé hře. Smrt na Thalii, pokud vím, není permanentní (s pár výjimkami).
Re: Slepice
Posted: 13:17 23. May 2012
by Absinthorix
KaTo wrote:Krysak wrote:...hrát zlouna, tak zrovna sežrat někomu slepici bych pokládal za vrchol svého zlounství...
Jojojo! Úplně to vidím, "nízkolevelový" zloun kopne do slepice a ta ho obratem (omámeného) uklove

.
Lov?

Re: Slepice
Posted: 13:32 23. May 2012
by kucik
slencak wrote:*držkuje* Když sem měl gnomem s golemem co je systémově z masa a kdo ví čeho se jménem * golem ze dřeva a kovu* mělo s tím spousta lidí problém
To je dobrej nápad. Si pixii pojmenuju *nesmrtelná moucha rozsévající smrt* a když někdo neumře po jejím doteku, tak to bude metagamer.

Re: Slepice
Posted: 14:30 23. May 2012
by -darkvision-
slencak wrote:*držkuje* Když sem měl gnomem s golemem co je systémově z masa a kdo ví čeho se jménem * golem ze dřeva a kovu* mělo s tím spousta lidí problém, že prý by pak člověk mohl hodit banší a vyhvězdičkovat *letní vánek* Takže asi tak

Asi se pak nesmíš divit až ji někdo podřeže a bude z ní trhat pírka na lektvary.
Hned ti to vysvětlím.
Tys měl golema určitě kvůli creepingu ne? (vzato golem je celkem good na creep)
On chce slepici na RP.
To jeho vemou, to tvoje ne

Re: Slepice
Posted: 14:37 23. May 2012
by Zindo
Mezi přítelíčkama slepice není

vždy to bude jen plivník převlečený za slepici. (leda by DGee řekl jinak, to by pak bylo všechno jinak, to může i prase lítat

).
To si paladinové zase užijou, vidim to na hranici i s majitelem.

Re: Slepice
Posted: 14:38 23. May 2012
by J.F.Payne
A nešla by slepice přidat do seznamu koupitelnejch zvířat? Psi, kočky, ptáci?
Re: Slepice
Posted: 14:42 23. May 2012
by Zindo
J.F.Payne wrote:A nešla by slepice přidat do seznamu koupitelnejch zvířat? Psi, kočky, ptáci?
Jenom vajička, pak si to
Rád
Prudící hráč musí sám vysedět

Re: Slepice
Posted: 15:45 23. May 2012
by slencak
.
Re: Slepice
Posted: 16:45 23. May 2012
by -darkvision-
Jako zas ale ta představa, slepice a trpaslík, no uznejte, to by stálo za to, ne?

Re: Slepice
Posted: 17:54 23. May 2012
by davidsoft
slencak wrote:Tohle jsem z reakcí lidí pochopil Kučíku, né vše jde smáznout nějakým rp popiskem. Snažil sem se to vysvětlit i tomu chovateli slepic.
A já jsem z toho zatím pochopil následující:
- Udělat z plivníka slepici ve hvězdičkách jde a je to v pořádku.
- Na cokoliv jiného se musím znovu zeptat, protože to v pořádku být nemusí.
Re: Slepice
Posted: 18:00 23. May 2012
by -darkvision-
davidsoft wrote:slencak wrote:Tohle jsem z reakcí lidí pochopil Kučíku, né vše jde smáznout nějakým rp popiskem. Snažil sem se to vysvětlit i tomu chovateli slepic.
A já jsem z toho zatím pochopil následující:
- Udělat z plivníka slepici ve hvězdičkách jde a je to v pořádku.
- Na cokoliv jiného se musím znovu zeptat, protože to v pořádku být nemusí.
Ano.
Ale ted přichází to nejdůlěžitější: JAK TO BUDOU BRÁT HRÁČI?
Někdo to veme v klidu že to je slepice, jiní budou mít řeči ale vemou to, ostatní to akceptovat nebudou a dle toho se budou i chovat - a zde pak vzniká další problém, když by daný chovatel slepic měl nést IC následky jen proto, že 1/3 serveru to neakceptuje.
Slencak zde poskytnul informace jak to funguje v praxi. Tedy že jemu nebrali zřetel na to co to má být, ale brali zřetel pouze jen na to, co vidí. (hm dost omezený, nemyslíte

)
Re: Slepice
Posted: 18:28 23. May 2012
by Krysak
Tak si říkám, neměli by jste pořídit tomu slepičímu posedlíkovi pejska od dobrodruha?
ten je opravdu neškodný.
Re: Slepice
Posted: 18:55 23. May 2012
by davidsoft
-darkvision- wrote:Ale ted přichází to nejdůlěžitější: JAK TO BUDOU BRÁT HRÁČI?
Někdo to veme v klidu že to je slepice, jiní budou mít řeči ale vemou to, ostatní to akceptovat nebudou a dle toho se budou i chovat - a zde pak vzniká další problém, když by daný chovatel slepic měl nést IC následky jen proto, že 1/3 serveru to neakceptuje.
Slencak zde poskytnul informace jak to funguje v praxi. Tedy že jemu nebrali zřetel na to co to má být, ale brali zřetel pouze jen na to, co vidí. (hm dost omezený, nemyslíte

)
Než jsem přišel na Thalii, hrál jsem RP na Lineage II-serveru, kde cca 95 % hráčů o RP vůbec nevědělo (koloval oblíbený vtip, podle něhož si nejeden hráč tuto zkratku vykládal jako
rate plus). S takovými hráči lze koexistovat (netvrdím, že to musí každému hráči vyhovovat, ale mám vlastní zkušeností ověřeno, že to prostě jde).
Pokud jde o IC následky, je na Thalii rozhodující názor DM. Pokud DM budou slepici uznávat, pak mé postavě IC následky nehrozí, i kdyby to neakceptovalo 90 % hráčů.
Krysak wrote:Tak si říkám, neměli by jste pořídit tomu slepičímu posedlíkovi pejska od dobrodruha?
ten je opravdu neškodný.
Kdyby takto uvažovali všichni, žádná fantazie už by na Thalii nezbyla a fantazie je jeden ze tří základních zdrojů RP. IC je slepice zhruba stejně neškodná jako ten pejsek (i ten může někoho pokousat).