Page 2 of 2

Posted: 20:44 04. Oct 2007
by chlor
Rejty wrote:Aby nezacaly vazit vic... :twisted:
no vzhledem k tomu, ze vino je akorat RP predmet vyuzivanej hrstkou hracu, tak by imho byla blbost delat ho tezsi.. :)

2Daanri:
Myslim si, ze ja (v realu :) mam odolnost tak 10 :-) a flashku vína snesu i bez toho, abych zbesile krkal, motal se a mával rukama nad hlavou ;) Borec kterej bude vazit 100 kilo muze vypit deset piv a celkem v klídku odejít...takovej ma imho odolnost tak 14, 16..

Posted: 22:02 04. Oct 2007
by photter
s odolnosti 10 tě sundá i jedno pivo (ne kupovaný, kraftový), to je fakt přehnaný

Posted: 15:08 05. Oct 2007
by Zyga
photter wrote:s odolnosti 10 tě sundá i jedno pivo (ne kupovaný, kraftový), to je fakt přehnaný
A to ne to nejsilnejsi, toho se raci nenapiju :D