Posted: 20:44 04. Oct 2007
no vzhledem k tomu, ze vino je akorat RP predmet vyuzivanej hrstkou hracu, tak by imho byla blbost delat ho tezsi..Rejty wrote:Aby nezacaly vazit vic...
2Daanri:
Myslim si, ze ja (v realu
no vzhledem k tomu, ze vino je akorat RP predmet vyuzivanej hrstkou hracu, tak by imho byla blbost delat ho tezsi..Rejty wrote:Aby nezacaly vazit vic...
A to ne to nejsilnejsi, toho se raci nenapijuphotter wrote:s odolnosti 10 tě sundá i jedno pivo (ne kupovaný, kraftový), to je fakt přehnaný