Page 2 of 9
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:28 24. May 2012
by J.F.Payne
To je strašný, to destruktivní emotování
Ono je asi jedno, jestli je to městys, obrovskej hrad, nebo vesnička. Povrch se prostě nasral, a vrchnost se šlechtou taky, páč nikdo netěží a jen jim rostou náklady

)
Jsem přesvědčenej, že je to jenom přechodnej stav. Ono těch NPC taky není nekonečně.
Vyvinul někdo zezdola nějakou aktivitu po tom, co byly vchody zasypány?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:33 24. May 2012
by Krysak
Prasokralik wrote:
podtemno vyhodilo do vzduchu hlavní těžařské město povrchu
to se vážně divíš, že se celej povrch nasral?
1. Nebyli jsme to mi, ale zaundaři a jejich osobníí GM, ovšem stejně jako museli Němci nést následky Adolfiho řádění, musíme přijmout i část zodpovědnosti i my.
2. Myslíš těžařskou osadu, být já gm nenechám to Zaundary udělat, že team rozhodl nechat zničit město drowům nejde na vrub těm, co zůstali. Několik individuí by něco takového bez rozsáhlého plánu, podpory NPC zvládnout němělo.
3. Ao, povrch se nasral, ted plýtvá ohromné prostředky na ochranu vchodů. Vůbec bych se nedivil, kdyby lidé v karathe a okolí vzhledem k objemu financované armády žili o vodě a vzduchu......
Ad Payne - už bylo uvedeno, naše GM nemá čas, my taky moc ne a je nás malo. Taky jsme nechtěli návrat do původního stavu ale jen uvolnění ještě jednoho vchodu. plány jsou sepsány, postupy navrženy, ale kyž uvážíš, že zatím všechny questy byly zaměřené jen na to, aby s námi NPC drowi vůbec jednali, akcpetovali nás jako vazaly..... tak je proggrese k našemu cíli v horizontu let. Do té doby by neškodilo uvolnit byt z komplikacemi třeba ještě jeden vchod.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:37 24. May 2012
by -darkvision-
paja13 wrote:
2.-3. zrovna vcera na to prisla rec - nahore taky telata ale ty si nehoni nevim co pojizdenim a kilovanim lowliku v podtemnu
No, tak nejdříve si zjisti jak to vše vůbec je.
V tomto bodě se pleteš. Defakto nám vnucuješ něco, co není pravdou.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 10:13 24. May 2012
by kucik
Krysak wrote:
1. Neepici z povrchu právě v současnsoti chodí do podtemna jako na čaj. Nedělají to všichni, ale ti co podtemno znají - byvalí zaundaři a jiní. Je jasné, že ti co tam nelezli dřív, tam nelezou moc ani ted.
To je blbost. Zaundaři přece odešli. Dnes a denně to čtu na foru. Ty nové povrchňanské účty jsou jen shodou náhod.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 10:52 24. May 2012
by J.F.Payne
Mně se líbí, jak už dopředu znáte detailně průběh něčeho, co se má odehrát teprve v budoucnu.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 10:54 24. May 2012
by G-ladiator
Možná se tým rozhodl, že Podtemno bude lepší jako obrovský dung pro povrchňany, svatá výprava dobyje drowské město, pobije část populace, zbytek se rozuteče do tunelů a bude tvořit spawn mobů. Subrasa drowa nebude hráči už hratelná, pro eviláky se pak vytvoří na povrchu nové zázemí v podobě základny Imperiálních vojsk

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 10:55 24. May 2012
by Krysak
J.F.Payne wrote:Mně se líbí, jak už dopředu znáte detailně průběh něčeho, co se má odehrát teprve v budoucnu.
zapomněl jsem na několik destruktivních emote s mečem plamenným v ruce:).
Jinak občas člověk něco napíše, aby zajistil, že se neco tak nestane...... *mrkl očkem*
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 10:57 24. May 2012
by Absinthorix
ค ש๏ t๏๓ t๏ ןє!!! *tг๏l๏l๏*
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 10:57 24. May 2012
by kucik
@ Krysak: Pokud si s těmi věšteckými schopnostmi tak fandíš, doporučuju začít sázet.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 10:59 24. May 2012
by D_E_K_A
Hmm, řekl bych, že z té výpravy ted už moc nebude, když se to OOC.., opravte mě pokud se mýlím.
(možná bude, ale bez účasti hráčů a provedou to někde čistě npc). Enjoy the game NPC

Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:00 24. May 2012
by Prasokralik
nechceme s aktuálním stavem nic dělat protože je nás málo, takže bychom prohráli a to nás demotivuje
budem teda radši brečet na foru, ať se to vyřeší ooc a můžem si zas vesele hopkat po povrchu
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:04 24. May 2012
by Krysak
Nikdo nepláče, spíš sejedná o diskuzi, pláč v tom vidíš leda tak ty.
Nemám potřebu pojíždět povrchany jak na běžícím páse. Když byna to přišlo system NWN je založen na momentu překvapení, vyhrává, kdo ho má......
Prosba o jednu přístupovou cestu navíc není pláč ale prosba.... nedělěj ze sebe za každou cenu inteligenta;)
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:05 24. May 2012
by Prasokralik
cry me a river
ps: chceš cestu tak si ji udělej a neplač
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:06 24. May 2012
by klobouk
Já tu taky aktivně hraju a chci, aby můj názor byl zohledněn. A všechno po Tartenu byl krok zpátky. Frakční svět jsem bral jako jednu z hlavních výhod proti třeba Eq. Teď tu není a je to větší nuda.
Když tým nechá řešení jen na drowech, kteří dávají týmu za vinu výsledek situace + to, co říká Zachy o sigleplayeru, tak se to fakt nepohne. Nějak bych to prostě časem být týmem vyřešil zase zpátky ke starému stavu. Jakkoliv.
Re: Strážící trpaslíci na cestě brání v průchodu nepřátelské fra
Posted: 11:10 24. May 2012
by Krysak
to kobouk, jo přesně tak.
Přesně tak, je to začarovaný kruh.... Nového hráče dolů jen tak nedostaneš za stávajícího stavu. Pokud má být rovnováha nějak nastolena je potřeba součinost všech, ne jen úkol pro 3 PC dole.