Page 2 of 66

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 12:09 28. May 2012
by -RoF-
Válka s orky

Image

V doubkově v magickém obchodě

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 12:13 28. May 2012
by Amber
Jak podle mě vypadá pravý Arcane Archer
(ignorujte prosím případnou sporost oděvu a povšimněte si těch detailů na botách - to je krása! :wink: )
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 12:18 28. May 2012
by Absinthorix
Vítejte v Kastielu!
Prosím, odložte si :twisted:
Image



Edit: botky jsou luxus!

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 12:23 28. May 2012
by Amber
Jsou na Thalii piráti? Ruku do ohně bych za to nedala... :confused:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 12:24 28. May 2012
by Amber
Až jednou vystřídáme koně za létající draky a opravdové brnění za bikiny... ne počkat, to už se stalo :D :roll:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 12:26 28. May 2012
by Absinthorix
Amber wrote:Jsou na Thalii piráti? Ruku do ohně bych za to nedala... :confused:
Image
To si piš!
Image
YARRR

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 12:30 28. May 2012
by Amber
Absinthorix wrote:To si piš!
*podívá se na svůj obrázek, pak na Jarriho obrázek... znovu na svůj, na Jarriho...* Pche. :P


Tohle se ti bude líbit: gorgona slečnu zkameněla, zrovna když dělala facepalm :D
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 12:32 28. May 2012
by Absinthorix
Amber wrote:
Absinthorix wrote:To si piš!
*podívá se na svůj obrázek, pak na Jarriho obrázek... znovu na svůj, na Jarriho...* Pche. :P


Tohle se ti bude líbit: gorgona slečnu zkameněla, zrovna když dělala facepalm :D
Image
Hahá! To teda jo! :lol: Tu bych si vystavil někde pak

Dobře dobře dobře, mám i pirátky no
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 12:36 28. May 2012
by Amber
Elfská stezka - vůůůbec ne jako ta v Prahvozdu!
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 12:41 28. May 2012
by Absinthorix
Já si elfí stezky v Prahvozdu představuju nějak takhle
Image
protože jinak by mladá elfata co vystrčí nos ven mizela rychleji, než by se nová stíhala rodit (vůbec dělat). To jen troubové dobrodruzi chodí po zemi.

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 13:27 28. May 2012
by -RoF-
Prahvozd pro mě :wink:

Image

Karathský hřbitov
Image

Orčí tesáky s wyrmem nebo wyvern nebo jak se to jmenuje to divné stvoření tam.

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 14:05 28. May 2012
by Amber
Drowka strážící vchod do Podtemna :wink:
(ta hra světel za ní!)
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:35 28. May 2012
by Absinthorix
Amber wrote:Drowka strážící vchod do Podtemna :wink:
(ta hra světel za ní!)
Image
Není to spíš elfka, co právě odpečetila poslední sigila a právě nakukuje dolů?

A aby pirátů nebylo málo, tady jeden zasloužilý kmet
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:40 28. May 2012
by Amber
Absinthorix wrote:
Amber wrote:Drowka strážící vchod do Podtemna :wink: (ta hra světel za ní!)
Image
Není to spíš elfka, co právě odpečetila poslední sigila a právě nakukuje dolů?
A aby pirátů nebylo málo, tady jeden zasloužilý kmet
Image
Možná...? Mohlo by být, při zbarvení obrázku si netroufám nesouhlasit.
Pirát vypadá řádně "old school" :P

Směrem na sever, kde už ani tráva neroste... no ne, není to až tak Thalie, ale je mi z toho obrázku skoro aj zima :wink: :D
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:42 28. May 2012
by Amber
... a druhá studená pustina
Image