Page 2 of 66
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 12:09 28. May 2012
by -RoF-
Válka s orky
V doubkově v magickém obchodě

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 12:13 28. May 2012
by Amber
Jak podle mě vypadá pravý Arcane Archer
(ignorujte prosím případnou sporost oděvu a povšimněte si těch detailů na botách - to je krása!

)

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 12:18 28. May 2012
by Absinthorix
Vítejte v Kastielu!
Prosím, odložte si
Edit: botky jsou luxus!
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 12:23 28. May 2012
by Amber
Jsou na Thalii piráti? Ruku do ohně bych za to nedala...

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 12:24 28. May 2012
by Amber
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 12:26 28. May 2012
by Absinthorix
Amber wrote:Jsou na Thalii piráti? Ruku do ohně bych za to nedala...

To si piš!

YARRR
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 12:30 28. May 2012
by Amber
Absinthorix wrote:To si piš!
*podívá se na svůj obrázek, pak na Jarriho obrázek... znovu na svůj, na Jarriho...* Pche.
Tohle se ti bude líbit: gorgona slečnu zkameněla, zrovna když dělala facepalm

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 12:32 28. May 2012
by Absinthorix
Amber wrote:Absinthorix wrote:To si piš!
*podívá se na svůj obrázek, pak na Jarriho obrázek... znovu na svůj, na Jarriho...* Pche.
Tohle se ti bude líbit: gorgona slečnu zkameněla, zrovna když dělala facepalm

Hahá! To teda jo!

Tu bych si vystavil někde pak
Dobře dobře dobře, mám i pirátky no

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 12:36 28. May 2012
by Amber
Elfská stezka - vůůůbec ne jako ta v Prahvozdu!

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 12:41 28. May 2012
by Absinthorix
Já si elfí stezky v Prahvozdu představuju nějak takhle

protože jinak by mladá elfata co vystrčí nos ven mizela rychleji, než by se nová stíhala rodit
(vůbec dělat). To jen troubové dobrodruzi chodí po zemi.
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 13:27 28. May 2012
by -RoF-
Prahvozd pro mě
Karathský hřbitov
Orčí tesáky s wyrmem nebo wyvern nebo jak se to jmenuje to divné stvoření tam.

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 14:05 28. May 2012
by Amber
Drowka strážící vchod do Podtemna
(ta hra světel za ní!)

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 15:35 28. May 2012
by Absinthorix
Amber wrote:Drowka strážící vchod do Podtemna
(ta hra světel za ní!)

Není to spíš elfka, co právě odpečetila poslední sigila a právě nakukuje dolů?
A aby pirátů nebylo málo, tady jeden zasloužilý kmet

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 15:40 28. May 2012
by Amber
Absinthorix wrote:Amber wrote:Drowka strážící vchod do Podtemna

(ta hra světel za ní!)

Není to spíš elfka, co právě odpečetila poslední sigila a právě nakukuje dolů?
A aby pirátů nebylo málo, tady jeden zasloužilý kmet

Možná...? Mohlo by být, při zbarvení obrázku si netroufám nesouhlasit.
Pirát vypadá řádně "old school"
Směrem na sever, kde už ani tráva neroste... no ne, není to až tak Thalie, ale je mi z toho obrázku skoro aj zima

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 15:42 28. May 2012
by Amber
... a druhá studená pustina
