Page 2 of 5
Re: Systém koní
Posted: 09:45 15. Jun 2012
by Barbar321
J.F.Payne wrote:Tak na palubě lodi nasedněte, ne? Nejenže už nejste ve městě, ale nestane se vám, že by se kůň cestou zatoulal.
Teď už to tak budu dělat taky. Ale byla to moje první cesta lodí s koněm.
Holt mě to nenapadlo

Re: Systém koní
Posted: 10:28 15. Jun 2012
by Prasokralik
Sednu na koně, jedu přes město krokem a píšu emote *vede koně za uzdu*
Vyhláška je RP, tudíž postihuje RP rovinu hry, ne systémovou.
ps: mě teda ta vyhláška nepřijde hloupá, experti co by si okamžitě po jejím zrušení začali dávat grand revie karatha kolem fontány na náměstí tu je hend několik
(včetně mě....)
Re: Systém koní
Posted: 18:14 15. Jun 2012
by D_E_K_A
Prasokralik wrote:Sednu na koně, jedu přes město krokem a píšu emote *vede koně za uzdu*
Vyhláška je RP, tudíž postihuje RP rovinu hry, ne systémovou.
ps: mě teda ta vyhláška nepřijde hloupá, experti co by si okamžitě po jejím zrušení začali dávat grand revie karatha kolem fontány na náměstí tu je hend několik
(včetně mě....)
*Hlásí se všemi deseti* Já jsem pro uspořádat jezdecký maraton skrze město po vytýčených trasách. Podpořte tak tento maraton i Vy svou přítomností a at ulice Karathy přetékají koňskými bobky! Přidejte se a pomožte tak bojovat proti úskalí a potlačování ze strany lorda kancléře a jeho noshledů.
Btw.. je to na prd, já už koně neřeším, když se plavím..., tak je na lodi a když se doplavím do Karathy, tak je "zaparkovaný" v přístavu, kde jsem ho naposledy nechal. Ale s těmi přechody je to ošemetné.
Re: Systém koní
Posted: 13:49 16. Jun 2012
by davidsoft
kucik wrote:Predelat jde. V parte neni proto, protoze je limit pritelicku, familiaru a summonu, ktere muze mit postava v parte.
Nelze toto omezení překonat pomocí funkce
SetMaxHenchmen()? V normálním modulu to funguje.
//edit: Aby nedošlo k nedorozumění, předpokládám, že kůň by se do party přidával jako henchman. Omezení u všech ostatních kategorií asociátů (animal companion, dominated, familiar, summoned), pokud vím, opravdu překonat nejdou.
Re: Systém koní
Posted: 14:02 16. Jun 2012
by Caehan
Co se přechodů týče, přejít ve městě se cestou do přístavu musí jen jeden a není problém na něj nasednout před a sesednout za přechodem... další možnost je vychytat, jak toho koně přes ten přechod dostat - mně se to většinou podaří, když na něj dojdu pomocí kláves WASD...
Re: Systém koní
Posted: 21:29 16. Jun 2012
by kucik
Slo. Ale jestli se nepletu, tak do henchmanu se pocitaji prave vsichni vyse zmineni, nebo ne?
Re: Systém koní
Posted: 23:25 16. Jun 2012
by Prasokralik
Nemyslím. V hotu lze mt až dva henchmany a nemá to žádný vliv na množství summonů které postava může mít.
Tzn. 1 summon, jeden přítelíček a 2 podržtašky, což by na thalii vyhovovalo, přítelíčky/summony mají hráči svoje, jako henchmany mula + kůň
Re: Systém koní
Posted: 10:42 17. Jun 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:Nemyslím. V hotu lze mt až dva henchmany a nemá to žádný vliv na množství summonů které postava může mít.
Tzn. 1 summon, jeden přítelíček a 2 podržtašky, což by na thalii vyhovovalo, přítelíčky/summony mají hráči svoje, jako henchmany mula + kůň
Kde v tom počtu jsou zahrnutí kouzlem nebo skillem ovládlé potvory? Tj. druid/hranda AE nebo mágské Dominate?
Re: Systém koní
Posted: 11:33 17. Jun 2012
by Prasokralik
nikde to je další entita, můžeš mít vždycky jednu ovládnutou potvoru, resp. u hraničáře jsem si tím jistý (animal empathy) ale kouzlo ovládnutí je podle mě stejná mechanika (už proto že na to fungují stejné imky)
Re: Systém koní
Posted: 11:57 17. Jun 2012
by klobouk
Berte to s rezervou, protože oproti veteránům mám nachozeno tisíckrát méně koňských přechodů, ale fakt kůň zůstává za přechodem? Není to jen dlouhý loading time koně? Mě se kůň loaduje často hodně dlouho. Třeba i 12, 15 s po načtení postavy do lokace (stejně tak při slézání z koně). Stává se mi, že přestane za přechodem následovat, ale nestává se mi, že by za přechodem zůstal.
Na lodi do Kelu je to nějaký bug způsobený nějakým bugem, protože tam je to snad zabugovaný.
Re: Systém koní
Posted: 12:47 17. Jun 2012
by davidsoft
kucik wrote:Slo. Ale jestli se nepletu, tak do henchmanu se pocitaji prave vsichni vyse zmineni, nebo ne?
Podle mých zkušeností ne. Henchmani se počítají zvlášť.
KaTo wrote:Kde v tom počtu jsou zahrnutí kouzlem nebo skillem ovládlé potvory? Tj. druid/hranda AE nebo mágské Dominate?
Ovládnuté potvory spadají pod ASSOCIATE_TYPE_DOMINATED, postava může mít pouze jednu ovládnutou potvoru bez ohledu na způsob ovládnutí, pokud vím.
Re: Systém koní
Posted: 13:45 30. Oct 2012
by Jachym
Právě se mi ztratil kůň ! Jmenuje se Menhirina Lukava a je celá bílá - bělouš. Žádnou chybu jsem neudělal - přijel jsem do Karathy a ihned nalevo za bránou jsem jako vždy ustajil koně - dal jsem sesednout z koně , pomocná ikonka "sesednout z koně" zmizela , Menhiri se objevila na zemi ale kůň nikde. Nevím co udělat nyní aby se objevil - Menhiri tam stojí jak tvrdý Y . Mám strach někam jít a nebo se odpojit aby se to nepodělalo ještě víc.
Re: Systém koní
Posted: 13:49 30. Oct 2012
by kucik
Zkus relog, nebo počkej na restart. Podle záznamu je u severní brány.
Re: Systém koní
Posted: 13:58 30. Oct 2012
by rosnicka
Jachym wrote:Právě se mi ztratil kůň ! Jmenuje se Menhirina Lukava a je celá bílá - bělouš. Žádnou chybu jsem neudělal - přijel jsem do Karathy a ihned nalevo za bránou jsem jako vždy ustajil koně - dal jsem sesednout z koně , pomocná ikonka "sesednout z koně" zmizela , Menhiri se objevila na zemi ale kůň nikde. Nevím co udělat nyní aby se objevil - Menhiri tam stojí jak tvrdý Y . Mám strach někam jít a nebo se odpojit aby se to nepodělalo ještě víc.
ja ho tam vcera videla
Re: Systém koní
Posted: 14:00 30. Oct 2012
by rosnicka
kdyz sedim na koni tak mi zmizi telo od pasu ke krku ale ruce zustanou a je to v normalnim obleceni. hodim na ni platovku a postava je cela. mam se s tim smirit ze to tak bude porad a bude mi devce jezdit jako duch?