Page 2 of 2
Re: Přítelíček
Posted: 08:34 10. Aug 2012
by Krysak
Musim si spamnout. Jsi jediný, kterej má místo přítelíčka nepřítelička a občas se nechce (ne)přítelíček ani dostavit.
Já být tebou, tak jsem hrdý, že mám něco zcela neobvyklého a unikátního. Funkčních přítelíčku tady běhají stovky.
Re: Přítelíček
Posted: 12:35 10. Aug 2012
by Barbar321
Krysak wrote:Musim si spamnout. Jsi jediný, kterej má místo přítelíčka nepřítelička a občas se nechce (ne)přítelíček ani dostavit.
Já být tebou, tak jsem hrdý, že mám něco zcela neobvyklého a unikátního. Funkčních přítelíčku tady běhají stovky.
Koukám neštěstí druhého potěší, co?

Re: Přítelíček
Posted: 13:28 10. Aug 2012
by -darkvision-
Barbar321 wrote:Prasokralik wrote:Spousta přítelíčků je custom dělaných pro thalii, je klidně možné, že máš chybný/zastaralý/nekompletní hak soubor na jednom pc, na druhém to máš v pořádku
hra se pak odvolává na číslo přítelíčka z haku, který ale na druhém pc pod tímhle číslem už nemáš, resp. nemáš tam nic, proto nic nevyvoláš
jen teorie, lae podle toho co říkáš by to mohlo odpovídat
Díky za další teorii, ale moc bych tomu nevěřil. Jednou člověk chybu u stahování udělat může, ale 3x?
Krom toho, oba dva jsou ze standardní palety NWN
Každopádně jak píše prasokralik, měl by ses podívat kde je chyba.
Co sleduji forum, tak zatím tento problém jsi měl jenom ty. Hraješ na dvou pc. Na jednom ti to jde cajk na druhým ne.
Z čistě laického pohledu mi něco říká že na tom jednom pc budeš mít nějakej "bordýlek", díky kterému ti to nejde.
Samozřejmě že tu jsou Dm kterí ři pomohu a 2x ti pomohli a vždy se to napravilo.
Dle mého by bylo lepší ale najít kde se stala chyba, než spoléhat na Dm že ti příště zas pomohou.
Přeci jen, kdyby Dm měli takto pomoct každému s každou "chybkou" (která může být způsobena daným hráčem že nemá něco v pořádku), tak nedělají nic jiného a přestalo by je to bavit, si myslím.
Re: Přítelíček
Posted: 13:30 11. Aug 2012
by Shaman88
Nemáš nainstalovaný community patch 1.70 nebo jaký patch používáš při instalaci?
Příjde mi to jakobys instaloval patch 1.69 ale ne pro HoTu ale pro Sou nebo normální hru.....
Re: Přítelíček
Posted: 13:32 11. Aug 2012
by Caehan
Nachci odbočovat od tématu, ale koho můžu otravovat, když mě zajímají schopnosti thalisjkých přítelíčků?
Re: Přítelíček
Posted: 14:00 11. Aug 2012
by Aulus
Caehan wrote:Nachci odbočovat od tématu, ale koho můžu otravovat, když mě zajímají schopnosti thalisjkých přítelíčků?
Můžeš je zkoušet v aréně, když máš postup na nový level. Dokud nezaplatíš, naklikaný level se ti vymaže, ale přítelíček se změní.

Re: Přítelíček
Posted: 14:39 11. Aug 2012
by Caehan
Aulus wrote:Caehan wrote:Nachci odbočovat od tématu, ale koho můžu otravovat, když mě zajímají schopnosti thalisjkých přítelíčků?
Můžeš je zkoušet v aréně, když máš postup na nový level. Dokud nezaplatíš, naklikaný level se ti vymaže, ale přítelíček se změní.

Super! To tu už určitě padlo a mě to ani nenapadlo... díky!