Page 2 of 3
Re: Přihlášení
Posted: 21:29 02. Oct 2012
by Shaman88
Tady máš generátor
http://xman.x.sweb.cz/NWN+CDkeyGen.exe
Můžeš s ním vygenerovat klíč do všech tří položek.
Re: Přihlášení
Posted: 21:30 02. Oct 2012
by Amber
Goran wrote:Až se mi podaří připojit, pozvu na rundu všechny kdo mi zde pomáhají

To říkáš špatně... až se ti povede připojit, tak se nech pozvat za odměnu, žes to zvládl!
(Nešlo si nespamnout, jinak samozřejmě vítej!)
Re: Přihlášení
Posted: 21:54 02. Oct 2012
by Goran
Díky vyzkouším

Re: Přihlášení
Posted: 21:56 02. Oct 2012
by Goran
Amber wrote:Goran wrote:Až se mi podaří připojit, pozvu na rundu všechny kdo mi zde pomáhají

To říkáš špatně... až se ti povede připojit, tak se nech pozvat za odměnu, žes to zvládl!
(Nešlo si nespamnout, jinak samozřejmě vítej!)
Pohostinost, kterou vidím mě více utvrzuje v tom, že se chci připojit

.
Možná bychom mohli dojít ke kompromisu, že jakmile se připojím, tak dojde ke konzumaci lihovin
Jinak díky za přátelské přivítání

Re: Přihlášení
Posted: 22:06 02. Oct 2012
by Goran
Velký pokrok. Web mi uznal klíč

. Zkusím se přihlásit.
Přesto všechno mi to při přihlášení háže chybu
Co jsem udělal: koupená (stážená) orig hra z gog.com, vložení všech stažených souborů do odpovídajících složek (soubor TLK vložen do vytvořeného adresáře TLK), vytvořeno heslo(pozměnil jsem některé části původního), které mi web uznal, vložení původního heslo z java souboru do kolonky heslo při vytváření multiplayer účtu (zde zadáno jméno na gog.com účtu a e-mail, pod kterým jsem se zde přihlašoval). Při přepisování souboru nwmcdkey mi to píše "přístup odepřen".
Chybou je: selhání připojení serveru, timeout.
A vůbec netuším kde jsem uděla chybu

. Zkouším a zkouším dokola a pořád nic

Re: Přihlášení
Posted: 22:56 02. Oct 2012
by Goran
Poradí někdo?

Re: Přihlášení
Posted: 23:00 02. Oct 2012
by XŠevyX
Shoduje se ti přihlašovací jméno s tím, pod kterým si se zaregistroval .?
Re: Přihlášení
Posted: 23:04 02. Oct 2012
by Goran
XŠevyX wrote:Shoduje se ti přihlašovací jméno s tím, pod kterým si se zaregistroval .?
Na GoG.com jsem se registroval jako Goran91, na webu stejně, a když se přihlašuji do multiplayer, tak také jako Goran91.
Není problém v tom, že při přihlášení mi to píše "nelze se připojit k hlavnímu serveru"?
Re: Přihlášení
Posted: 23:15 02. Oct 2012
by Krysak
Hlavní server smele ignoruj, pockuj az se ti ukaze thalie dle návodu.
Jak se připojujes k thalii? mas tam jeji adresu?
Re: Přihlášení
Posted: 23:24 02. Oct 2012
by Goran
Krysak wrote:Hlavní server smele ignoruj, pockuj az se ti ukaze thalie dle návodu.
Jak se připojujes k thalii? mas tam jeji adresu?
Přišhlašuji se pod Goran91 heslo původní (java program).
Pak zvolím připojit k síťové hře, dám příme připojení, kde nevyplním heslo, ale vyplním thalie.pilsfree.cz.
Thalii mi to najde, chvilku mi to zobrazuje "připojování" a pak napíše: připojení selhalo (timeout).
Možná je potíž v tom, že jsem heslo z Java programu pozměnil sám (ne generatorem). A Web mi to vzal.
Pokud se snažím změnit klíče v nwncdkey tak mi to není dovoleno (nelze uložit).
Děkuji všem, kteří se mi snažili pomoci. Snad brzy přijdu na to v čem je problém, a věřím, že rady přispívajících v tom sehrají velkou roli. Pro dnešek to nechám být, snad další dny přinesou více úspěchu. Díky všem a dobrou noc.
Re: Přihlášení
Posted: 09:13 03. Oct 2012
by kucik
Goran wrote:XŠevyX wrote:Shoduje se ti přihlašovací jméno s tím, pod kterým si se zaregistroval .?
Na GoG.com jsem se registroval jako Goran91, na webu stejně, a když se přihlašuji do multiplayer, tak také jako Goran91.
Není problém v tom, že při přihlášení mi to píše "nelze se připojit k hlavnímu serveru"?
Bioware už odstavilo master severy. Při pokusu o přihlášení, když klikneš na multiplayer, se vždy zobrazí hláška, že nebylo možné se připojit. Tuto hlášku odklikni a pokračuj dál.
Na thalii tě to nepustí, protože máš registrovaný jiný klíč, než s jakým se přihlašuješ. Opravdu musí být stejné.
Pokud máš skutečně orig. hru, tak můžu tomu druhému, který ty klíče má, klíče promáznout.
Re: Přihlášení
Posted: 09:33 03. Oct 2012
by Myrpa
Správný postup je takovýto:
1. změnit si klíče v nwncdkey.ini
2. vygenenrovat thalijský klíč pomocí thalijského java programu
3. thalijský klíč vložit do svého profilu na thalijském webu (nezměněný = tak, jak ho vyplivla java)
Nick z thalijského webu musí být identický jako ten, kterým se přihlašuješ do hry. Včetně diakritiky, velkých a malých písmen, čekoholiv. Prostě == identické.
K nwncdkey.ini:
Máš winXP, win7 nebo win8? U win7 poradí někdo jiný, zda tam nemůže být problém s admin právy a poradí, jak to odstranit. Ovšem základ u všech win je dát pravé myšítko na soubor - vlastnosti - odškrtnout "jen pro čtení" ("jen-pro-čtení" soubory nejdou editovat).
Re: Přihlášení
Posted: 12:19 03. Oct 2012
by Goran
kucik:
Už to celé začínám chápat

. Díky.
Pokud jde o orig. hru, tu opravdu mám, formou zakoupení licence z gog.com a následného stažení. Pokud bys to chtěl nějak dokázat, a napadá Tě jak, budu plně spolupracovat

. Pokud ne, máš mé čestné slovo, že to je, jak říkám. Za případnou změnu klíčů bych byl velice vděčný.
Re: Přihlášení
Posted: 12:28 03. Oct 2012
by Goran
Myrpa wrote:Správný postup je takovýto:
1. změnit si klíče v nwncdkey.ini
2. vygenenrovat thalijský klíč pomocí thalijského java programu
3. thalijský klíč vložit do svého profilu na thalijském webu (nezměněný = tak, jak ho vyplivla java)
Nick z thalijského webu musí být identický jako ten, kterým se přihlašuješ do hry. Včetně diakritiky, velkých a malých písmen, čekoholiv. Prostě == identické.
K nwncdkey.ini:
Máš winXP, win7 nebo win8? U win7 poradí někdo jiný, zda tam nemůže být problém s admin právy a poradí, jak to odstranit. Ovšem základ u všech win je dát pravé myšítko na soubor - vlastnosti - odškrtnout "jen pro čtení" ("jen-pro-čtení" soubory nejdou editovat).
Rozumím, vše je ok, až na změny nwncdkey.ini. Zrovna ten win7 mám. Nwncdkey.ini ve vlastnostech "jen pro čtení" nemá. Toto má ve vlastnostech jen celá složka Nwn diamond, když jsem to změnil zde, opět nebylo možné soubor uložit. Uložení prostě háže chyby, ať dělám co dělám.

Re: Přihlášení
Posted: 12:28 03. Oct 2012
by kucik
Klíče jsem promazal. Vyplň si je na webu.