Page 2 of 2

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 00:08 05. Nov 2012
by pavad
Domnivam se, ze magove by se smele schovali v ruznych vyzkumnych laboratorich. Pro vyvolavace by asi top-skryvaci misto byl CERN. Tam by svou magii halili do zavoju vedeckych teorii superstrun v dvacetisedmi dimenzionalnich prostorech.

Magove se zaverenim na "divination" bych pro zmenu videl zalezle jako burzovni maklere a nebo na mene exponovane, lepe skryte pozici - bankovni analytiky.

Druide jsou jednoznacne na hlavu padli zeleni a green-peace-fury-warriori: ty take v ramci hesla "zabij bobra - zachranis strom" napred sekaji hlavu a pak az premysleji (a mnohdy na druhou fazi nikdy nedojde), coz je v souladu s jejich zelenou mantrou cichani ke kytickam, plesani nad lucnimi kvitky, blokaci pokroku a touze po vrzeni spolecnosti zpet do doby kamenne. :/

Barbary bych hledal mezi turbanisty - jen by jim nejak dosel "rage" ve chvili po odpaleni... :)

Mnichy (DEXove) bych hledal v cirkusu, klasterech saolinu. Mnichy WISdomove bychl hledal jako brahmany pobliz indickych vesnic a mezi knihovniky.

Zaklinace podle zamereni - iluzionisty ve variete a na modernich umenich, enchantery v drobnych dilnickach na repasy dobovych zbrani, a obecne, diky zaklinacske zamerenosti na sebe sama a self-estetiku bych je hledal v modnich salonech a kadernictvich. :)

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 02:47 05. Nov 2012
by Sapal
pavad wrote:Barbary bych hledal mezi turbanisty - jen by jim nejak dosel "rage" ve chvili po odpaleni... :)
Turbanisti jsou jasný black guardi (z jejich pohledu jsou paladini), fanatici oddaní svému bohu až na smrt. :) Barbary a bojovníky bych hledal mezi sportovcema, především kontaktní sporty, box, rugby...a samozřejmě v armádě. :)

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 10:51 05. Nov 2012
by KaTo
Tak mě ještě napadlo, kde hledat Měňavce.
1) mezi transkami :biggrin: . Ale tohle je příliš prvoplánovité, takže ty nejlepší Měňavce bych hledal:
2) v parlamentu - schválně kdo je odhalí? Nápověda. Začávávali (většinou) jako komunisté, pak se stali (nečekaně) členy OF, KDU-ČSL, TOP09, případně si odskočili do modré formy ČSSD, tj. ODS. Účast ve stranách jako Zelení, apod. též možná :lol: :lol: :mrgreen: .

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 11:40 05. Nov 2012
by J.F.Payne
K těm Katovejm měňavcům jsem slyšel jeden dobrej vtip.

Čechy, 50. léta, bytový odbor. Zažádat o přidělení bytu si tam přijde stará babička.
"Heil Hitler!" pozdraví babička úředníka.
Ten se podiví, a povídá: "Ale babičko, to jste si spletla dobu...."
Babička však odpoví: "Dobu možná, ale vás jistě ne."

Re: Jak by asi vypadala povolání z nwn v dnešním světě?

Posted: 13:53 05. Nov 2012
by Caehan
KaTo wrote:Tak mě ještě napadlo, kde hledat Měňavce.
1) mezi transkami :biggrin: . Ale tohle je příliš prvoplánovité, takže ty nejlepší Měňavce bych hledal:
2) v parlamentu - schválně kdo je odhalí? Nápověda. Začávávali (většinou) jako komunisté, pak se stali (nečekaně) členy OF, KDU-ČSL, TOP09, případně si odskočili do modré formy ČSSD, tj. ODS. Účast ve stranách jako Zelení, apod. též možná :lol: :lol: :mrgreen: .
Jestli hledáte měňavce, tak Lukáš Kohout je jeden z nich... stačí přečíst jeho resumé...