Page 2 of 2

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 01:24 04. May 2013
by Caehan
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 6&p=183568 (nečtěte to do hloubky, nebo se zacyklíte...)

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 03:41 04. May 2013
by Prasokralik
Tři hodiny Třicetsedm minut, postava Frana zůstává víceméně konstantní, postava druhá je neustálá proměnná. V tuto hodinu hrají jen nolifeři a bugeři. Za nás nolifery - ve hře nejsme, hráli jsme cosi jiného.

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 11:15 05. May 2013
by Aulus
Každý, kdo činností buggera přišel o nějaké peníze, ať se hlásí mi do PM s částkou, která mu má být navrácena. Jde o to, ať to máme všechno po kupě a nic se nevrací dvakrát, nebo ať se na nikoho nezapomene.

Přepošlu to na DM forum a budeme to dále řešit.

V nejlepším případě připište, kdy budeme dnes a v nejbližších dnech ve hře k dispozici, ať vám to můžeme jednoduše vrátit.

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 08:02 06. May 2013
by -RoF-
Kdyby tu nebyly ty hloupé výhody pro subrasy a jejich bonus do vlastností, tak by to nabugovat nešlo. Nebo se mýlím? ;)

Nejlepší by bylo zapnout kontrolu postav a zrušit bonusové vlastnosti všech subras. Subrasa se hraje pro zábavu a ne pro vlastnosti.

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 08:53 06. May 2013
by Shaman88
-RoF- wrote:Kdyby tu nebyly ty hloupé výhody pro subrasy a jejich bonus do vlastností, tak by to nabugovat nešlo. Nebo se mýlím? ;)

Nejlepší by bylo zapnout kontrolu postav a zrušit bonusové vlastnosti všech subras. Subrasa se hraje pro zábavu a ne pro vlastnosti.
Pokud zapneš ELC tak jde bugovat zhruba ve stejném rozsahu, jen jinak.

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 11:05 06. May 2013
by Prasokralik
Ale přímou úpravu vlastností postav to zamezí.

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 11:14 06. May 2013
by Shaman88
Prasokralik wrote:Ale přímou úpravu vlastností postav to zamezí.
No tak nebude tu běhat postava se silou 80 ale postava na 1. lvlu s podobou draka.
Té síly si DM všimnou, featu navíc, toho si nevšimne nikdo....

Re: Nahlášení o napadení účtu

Posted: 11:27 06. May 2013
by Prasokralik
Až na každého kdo ho v té proměně uvidí že... nemluvě o tom, že ty stávající krádeže by byly pro lvl 1 nemožné bez ohledu na proměny.

Co se itemů se skilly navíc týká, lze udělat scan invu u avatara pro postavy které ještě nemají svázanou lokaci s chrámem. (a pokud bys s nima chtěl obzvlášť vypéct, lze tam dokonce nastavit, jaké itemy to má rovnou jejich vlastností zbavit)

Ale ono je asi lepší tu nechat pobíhat trotly co vykrádají inv každému koho potkají a argumentovat že takový buger se hledá snáz.

Mimochodem co tě vede k myšlence, že dokud neomezíš "snadno odhalitelné" bugery tak tu ti "hůře odhalitelní" nebudou?