Page 2 of 15

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:26 07. Nov 2012
by Derken-
vercas wrote:sorry ja na todle nemam naladu po tom co jste predvedli, cus
Nezbývá nic jiného než zamávat. :)

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:28 07. Nov 2012
by KaTo
vercas wrote:to je fajn, tak vam preju pomale vymirani serveru kdyz nevpoustite nove hrace do sveta :] ale nezapomente to napsat na hl stranku
1307229753456.jpg

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:31 07. Nov 2012
by vercas
odsoudili jste tim celou guildu ktera chtela prejit z jine hry, ale tak vase volba papa

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:32 07. Nov 2012
by Shaman88
Z WoWka?

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:33 07. Nov 2012
by Derken-
Shaman88 wrote:Z WoWka?
Spíš Lineage :oops:

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:34 07. Nov 2012
by karolina
Nejdřív nebyla žádná hra kde bys hrál aby si za tebe někdo zaručil a najednou je to celá guilda?

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:34 07. Nov 2012
by KaTo
Shaman88 wrote:Z WoWka?
To bude spíš nějaká takováhle podobná partička z Poníků:
170490 - artist skykain changeling Chrysalis.jpg

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:35 07. Nov 2012
by Caehan
karolina wrote:Nejdřív nebyla žádná hra kde bys hrál aby si za tebe někdo zaručil a najednou je to celý guilda?
:biggrin: A to nemluvě o těch dalších botách...

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:36 07. Nov 2012
by vercas
guilda z ultimy online

a dotaz znel naprosto rozdilne: pan admin se me ptal jestli tu znam nekoho na serveru

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:38 07. Nov 2012
by Derken-
Creeper se připojil jako hráč...
ImbaHustoDemon se připojil jako hráč...
OwnatorDalimil se připojil hráč...
Slayer1234 se připojil jako hráč...
123Killer321 se připojil jako hráč...

...

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:40 07. Nov 2012
by Shaman88
vercas wrote:guilda z ultimy online

a dotaz znel naprosto rozdilne: pan admin se me ptal jestli tu znam nekoho na serveru
Vrat se na první stránku.
Psal jsem toto:
Shaman88 wrote: Resp. je někdo z Thalie nebo jiného světa nebo jiné hry kdo by se za tebe mohl zaručit že nejsi podvodník?

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:40 07. Nov 2012
by vercas
velmi hezke, ale jestli ti to nedoslo chteli jsme prejit na podobnou hru kde je zamereni na rp protoze na uo vsichni jen prasi a rperum se vysmivaji

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:42 07. Nov 2012
by Caehan
vercas wrote:guilda z ultimy online

a dotaz znel naprosto rozdilne: pan admin se me ptal jestli tu znam nekoho na serveru
Tvoje smůla je, že ten tvůj trolling tu každý chápe, protože jsme tu v něm samí přeborníci. No to je smutný, ale budeš muset se svýma (dost možná imaginárníma) kamarádama zůstat u Ultimy a vymýšlet, jak zabít Lorda Britishe.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:43 07. Nov 2012
by karolina
vercas wrote:velmi hezke, ale jestli ti to nedoslo chteli jsme prejit na podobnou hru kde je zamereni na rp protoze na uo vsichni jen prasi a rperum se vysmivaji
Tady nám to prasí jeden buger, spousta násilí a nezávaznýho sexu.. beztak bude za chvíli chodit většina postav nahá, když je ten buger o všechno obere..

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 18:44 07. Nov 2012
by -darkvision-
vercas wrote:odsoudili jste tim celou guildu ktera chtela prejit z jine hry, ale tak vase volba papa
Pokad nedokážete pochopit že je doba temna a jsou tu ted jistá opatření, tak sorry, ale za sebe říkám, di radši o dům dál. Zkuste štěstí jinde..

Tady je to i hodně o komunikaci.