Re: Nelze se pripojit!
Posted: 18:26 07. Nov 2012
Nezbývá nic jiného než zamávat.vercas wrote:sorry ja na todle nemam naladu po tom co jste predvedli, cus
Nezbývá nic jiného než zamávat.vercas wrote:sorry ja na todle nemam naladu po tom co jste predvedli, cus
vercas wrote:to je fajn, tak vam preju pomale vymirani serveru kdyz nevpoustite nove hrace do sveta :] ale nezapomente to napsat na hl stranku
Spíš LineageShaman88 wrote:Z WoWka?
To bude spíš nějaká takováhle podobná partička z Poníků:Shaman88 wrote:Z WoWka?
karolina wrote:Nejdřív nebyla žádná hra kde bys hrál aby si za tebe někdo zaručil a najednou je to celý guilda?
Vrat se na první stránku.vercas wrote:guilda z ultimy online
a dotaz znel naprosto rozdilne: pan admin se me ptal jestli tu znam nekoho na serveru
Shaman88 wrote: Resp. je někdo z Thalie nebo jiného světa nebo jiné hry kdo by se za tebe mohl zaručit že nejsi podvodník?
Tvoje smůla je, že ten tvůj trolling tu každý chápe, protože jsme tu v něm samí přeborníci. No to je smutný, ale budeš muset se svýma (dost možná imaginárníma) kamarádama zůstat u Ultimy a vymýšlet, jak zabít Lorda Britishe.vercas wrote:guilda z ultimy online
a dotaz znel naprosto rozdilne: pan admin se me ptal jestli tu znam nekoho na serveru
Tady nám to prasí jeden buger, spousta násilí a nezávaznýho sexu.. beztak bude za chvíli chodit většina postav nahá, když je ten buger o všechno obere..vercas wrote:velmi hezke, ale jestli ti to nedoslo chteli jsme prejit na podobnou hru kde je zamereni na rp protoze na uo vsichni jen prasi a rperum se vysmivaji
Pokad nedokážete pochopit že je doba temna a jsou tu ted jistá opatření, tak sorry, ale za sebe říkám, di radši o dům dál. Zkuste štěstí jinde..vercas wrote:odsoudili jste tim celou guildu ktera chtela prejit z jine hry, ale tak vase volba papa