Re: nelze se pripojit 2
Posted: 23:04 09. Nov 2012
Nemám k tomu co říct. Ubohost jak ze strany adminů tak hráčů. Jsem rád že jsem nemohl ani okusit vaší skvělou komunitu.
Podívej, v podstatě jsi odpověd dostal.Seiken wrote:Jak má být toto relevantní k topicu kdy mi upíráš přístup do hry?Shaman88 wrote:Začíná to být nuda.
Vypadá to že se snažíš jen provokovat jelikož jsi skálopevně přesvědčený že jsem dotyčná osoba kvůli které nemůžu do hry. Do té doby jsi se choval slušně ale poté jako ukázkovej debílek.
To už je konec druhého dílu? Uvidíme se v dalším díle s podtitulem "Honba za penězi."Seiken wrote:Nemám k tomu co říct. Ubohost jak ze strany adminů tak hráčů. Jsem rád že jsem nemohl ani okusit vaší skvělou komunitu.
Jediná ubohost je trouba, co tu prasí bugama které si našel na googlu a pak brečí že byl potrestán. Tak plakej.Seiken wrote:Nemám k tomu co říct. Ubohost jak ze strany adminů tak hráčů. Jsem rád že jsem nemohl ani okusit vaší skvělou komunitu.
Chceš říct za předpokladu, že to tentokrát vyspelluje dobře...Shaman88 wrote:Upřímně nevím proč tady stále je... a stále přispívá....
Možná zase začne ve stylu - "za 24 hodin zapnu syn flood" .....![]()
Fakt tomu nerozumím....