Page 2 of 2

Re: Dopis na nástěnce

Posted: 21:21 09. Dec 2012
by Braenn
No jo. Jenže než se takový dopis stráví v žaludku, má inkvizice dost času a představivosti na to, dostat ho z dotyčného ven. :twisted: