Re: Šifter
Posted: 14:26 12. Dec 2012
No vidiš, to by byla zajímavá hra na všemi stíhané a pronásledované cosi 
Třeba jako tiefling?kokosak wrote:No vidiš, to by byla zajímavá hra na všemi stíhané a pronásledované cosi
Nebo Drow napovrchu nebo nekromant nebo agresivní egocentrický tupec s velkým klackem. Cokoli z toho může mít VELMI zajímavou hru na stíhané a pronásledované...cosikucik wrote:Třeba jako tiefling?kokosak wrote:No vidiš, to by byla zajímavá hra na všemi stíhané a pronásledované cosi
To je divný argument, ne? Jestli tohle někomu vadí, tak by si takovou hru tuplem měl takhle zahrát, aby zjistil, že to je vlastně fajn.Aulus wrote:Mně se to moc nelíbí. Pokud bude mít hráč OOC info o tom, že shifter je zrovna v hostinském, u kterého si jeho postava bude kupovat jídlo a dá mu do něj jed, tak to pro něj bude velmi nepříjemná hra. Bude muset dělat jakoby nic a čekat, co přijde. Kdyby se dalo aspoň zamezit tomu, že to hráč pozná.
Ale i tak se mi to zdá extrémně přesílené moci se proměnit v kohokoli.
Takový chytrý měňavec by se dokázal stát do měsíce (možná i dřív) klidně i vrchním inkvizitorem.kucik wrote:A tím se vracíme k tomu, jak strašně přesílené by to asi bylo.
Nejen mě.Aulus wrote:klobouk: Takže tebe by za postavu bavilo hrát třeba hodinu něco, když bys věděl, že výsledkem je vždycky smrt?
Já teda nevím. Mě baví hrát charakter postavy a to, že sama ta postava má možnost něco ovlivnit. Ať už v rámci sebe sama nebo ostatních. Klidně si odehraju i to, že mě někdo chytne a mou postavu mučí, i to je hra charakteru. Ale vážně by mě asi nebavilo hrát ve světě, kde bych měl hrát proti matrixu.klobouk wrote:Nejen mě.Aulus wrote:klobouk: Takže tebe by za postavu bavilo hrát třeba hodinu něco, když bys věděl, že výsledkem je vždycky smrt?
To by asi šlo. Ale ono za blbých pět minut herního času se toho dá stihnout hodně.J.F.Payne wrote:No, já bych to shifterovi povolil s tím, že by proměna netrvala libovolně dlouho, ale měl by na své diverzní akce jen omezený čas.
*podívá se na Aula, na hodinky a uznale pokýve hlavou* Pět minut? Respekt!Aulus wrote:To by asi šlo. Ale ono za blbých pět minut herního času se toho dá stihnout hodně.J.F.Payne wrote:No, já bych to shifterovi povolil s tím, že by proměna netrvala libovolně dlouho, ale měl by na své diverzní akce jen omezený čas.
A co je hlavní - takový shifter by mohl beztrestně zabíjet civilisty. Nikdo by ho neměl šanci odhalit, když by nebyl připraven.
Podle mě by to mělo být závislé na levelu. A i na těch nejvyšších by u lidí byla maximální tělesná vizáž, oblečení fakt ne.KaTo wrote: Co takhle raději podumat na téma - na jakých principech by se tehle "pan pětiminutovka" fungoval/měnil? Jak vůbec měňavka funguje, aby postava na základě vašich představ "kouknu a měním" mohla fungovat? Co všechno by měnila? Vzhled? Vzhled a šaty? Vzhled a šaty a mysl? V jaké kvalitě? Atd.