Page 2 of 2

Re: Chybějící textůry

Posted: 12:22 09. Jan 2013
by Braenn
Mám ho taky, na škodu to není.

Re: Chybějící textůry

Posted: 12:36 09. Jan 2013
by Bhaall
Navíc sem samozřejmně zkoušel i 2.1 :wink: kašlu na to, hodím si na sekundární disk wokna 7 a bude...