Volby
Re: Volby
On má taky nějaké plány?J.F.Payne wrote:Na druhou stranu, když Franz v debatě prohlásil, že v rámci boje proti korupci by rozšířil pravomoci tajné policie tak, aby mohla prověřovat občany podezřelé z korupce... už jsem si představoval nový uniformy BIS, sestávající ponejvíc z dlouhýho koženýho kabátu...
My ho půjdeme volit protože vypadá hustokrutěpřísně.
Re: Volby
...on mluví? Já u TV vždy vypínám zvuk nebo nasazuju sluchátka s muzikou a TSkem, takže žiju ve slastném vědomí, že naši prezidentší kandidáti jsou všichni mimové a ten co to vyhraje, půjde do jámy se škorpiony!Shaman88 wrote:On má taky nějaké plány?J.F.Payne wrote:Na druhou stranu, když Franz v debatě prohlásil, že v rámci boje proti korupci by rozšířil pravomoci tajné policie tak, aby mohla prověřovat občany podezřelé z korupce... už jsem si představoval nový uniformy BIS, sestávající ponejvíc z dlouhýho koženýho kabátu...
My ho půjdeme volit protože vypadá hustokrutěpřísně.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Volby
Nicméně já to myslím vážně. 
Re: Volby
Já taky. A volit ho půjdu, protože tím naseru (mimojiný) Jona!Shaman88 wrote:Nicméně já to myslím vážně.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Volby
Mně nenasereš ať si zvolí kohokoliv, je to tvý právo
)
Ale představa Zemana nebo Fischera na Hradě mi způsobuje osypky.
Ale představa Zemana nebo Fischera na Hradě mi způsobuje osypky.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Volby
Beztak tam skončí Boris Je..teda Milouš 
S bratrstvem oceli nikdy na věčné časy a nikdy jinak....ten s Leprou.
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
-
xxxMajkyxxx
- Urozený
- Posts: 1619
- Joined: 12:43 01. Mar 2010
Re: Volby
Ja myslim, ze je to jasna volba pro kazdyho trollaslencak wrote:Přesně tak.J.F.Payne wrote: Škoda, že kníže není tak o pět, deset let mladší.
Vážně chcete avatara?
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka
Re: Volby
Tak koho?
Janička Bobo - je divná... moc nekritická ke Klausovi, mluví v líbivých heslech, jediné plus je, že je proti EU
Jirka Dienstbier - kritizoval koalici ODS a ČSSD v Praze, vlastní strana ho nemá ráda, malé bezvýznamné plus
Honzík Fisherů - statistik co viditelně nekritizoval sčítání hlasů, premiér vlády "odborníků", co přehlížel krádeže svých ministrů a antropomorfní personifikace hesla "kdo nic nedělá, nic nezkazí"
Táňa - dejme tomu
Vládik (Darth Maul) Franz - jako volba k naštvání Klause a dání najevo politikům, že jich máte dost, skvělý, škoda jen, že ten projev nic moc
Zuz Roithová - eh... křesťanská demokratka, ne díky
Kníža Kadel Schwarzenberg - ten člověk pořád spí, je součást současné vlády jeho mluvený projev je utrpení poslouchat (i když jinými jazyky prý vládne lépe)
Přéma Sobota - z vládní strany
Miloš - byl u opoziční smlouvy ODS a ČSSD
Mně z toho vychází jako volitelní asi tři lidé, být Okamura ještě na výběr, byl by spolu s Franzem jeden z těch, které bych volil natruc, a to asi raději.
Janička Bobo - je divná... moc nekritická ke Klausovi, mluví v líbivých heslech, jediné plus je, že je proti EU
Jirka Dienstbier - kritizoval koalici ODS a ČSSD v Praze, vlastní strana ho nemá ráda, malé bezvýznamné plus
Honzík Fisherů - statistik co viditelně nekritizoval sčítání hlasů, premiér vlády "odborníků", co přehlížel krádeže svých ministrů a antropomorfní personifikace hesla "kdo nic nedělá, nic nezkazí"
Táňa - dejme tomu
Vládik (Darth Maul) Franz - jako volba k naštvání Klause a dání najevo politikům, že jich máte dost, skvělý, škoda jen, že ten projev nic moc
Zuz Roithová - eh... křesťanská demokratka, ne díky
Kníža Kadel Schwarzenberg - ten člověk pořád spí, je součást současné vlády jeho mluvený projev je utrpení poslouchat (i když jinými jazyky prý vládne lépe)
Přéma Sobota - z vládní strany
Miloš - byl u opoziční smlouvy ODS a ČSSD
Mně z toho vychází jako volitelní asi tři lidé, být Okamura ještě na výběr, byl by spolu s Franzem jeden z těch, které bych volil natruc, a to asi raději.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Volby
Však je to jedno kdo tam bude, co zvetuje, to si zbytek vlády odhlasuje znova, takže jde jen o to, kdo bude za náš národ klást věnce a udílet amnestie.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Volby
Už jsme tu měli pár vlád, které měly tak tak většinu, v takových případech je prezident dost silný.Prasokralik wrote:Však je to jedno kdo tam bude, co zvetuje, to si zbytek vlády odhlasuje znova, takže jde jen o to, kdo bude za náš národ klást věnce a udílet amnestie.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Volby
Nu... zrovna na novej rok nám Václav - prezident osvoboditel názorně ukázal, co může (s podporou vlády).
A je toho víc. Fisherová třeba zastává názor, že na zahraniční mise by se neměli brát čeští podnikatelé. Proč taky pomáhat zahraničnímu obchodu a firmám, které sem táhnou prachy, že. On ten prezident nějaký ty pravomoce přecijen má.
A je toho víc. Fisherová třeba zastává názor, že na zahraniční mise by se neměli brát čeští podnikatelé. Proč taky pomáhat zahraničnímu obchodu a firmám, které sem táhnou prachy, že. On ten prezident nějaký ty pravomoce přecijen má.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Volby
Knížu. Tak nějak je z tý bandy jediný, kdo je reprezentativní, a to navzdory vrozené vadě řeči, která není nijak markantní.
Roithová není špatná, ale obávám se, že to je vzhledem k šanci vyhozený hlas.
Franzův jediný kredit je jeho ksicht, jinak by po něm neštěkl ani pes. Možná to do budoucích voleb někoho inspiruje, a kandidáti si budou vytvářet na obličeji umělecké výtvory. Viděla jsem několik pořadů s Franzem, a působí jako arogantní člověk, který nemá příliš ponětí o tom, proč leze kam leze a co tam. A protože jsem v jádru duše kovaný monarchista, tak jeho případnou volbu oslavím tím, že nad katedru pověsím Franzův potrtét. Toho posledního Franze, samozřejmě, a přidám i erb Habsburků.
Roithová není špatná, ale obávám se, že to je vzhledem k šanci vyhozený hlas.
Franzův jediný kredit je jeho ksicht, jinak by po něm neštěkl ani pes. Možná to do budoucích voleb někoho inspiruje, a kandidáti si budou vytvářet na obličeji umělecké výtvory. Viděla jsem několik pořadů s Franzem, a působí jako arogantní člověk, který nemá příliš ponětí o tom, proč leze kam leze a co tam. A protože jsem v jádru duše kovaný monarchista, tak jeho případnou volbu oslavím tím, že nad katedru pověsím Franzův potrtét. Toho posledního Franze, samozřejmě, a přidám i erb Habsburků.
Last edited by Braenn on 21:36 11. Jan 2013, edited 1 time in total.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Volby
Kníže je starej, jinak by měl nejspíš i můj hlas. Ne že bych měl něco proti starým lidem, ale prezident by měl tak nějak ustát ještě ty čtyři roky bez stařeckých vrtochů.
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Volby
Jsem většinou zastánce přesvědčení, že má člověk volit jen toho, koho na příslušném místě opravdu chce vidět. Nemám rád slogany o menším zlu a o "zbytečné volbě" někoho, kdo podle průzkumů nemá příliš šanci. Demokracie má být především o vyjádření vlastního názoru a úsudku a ne o okleštěném výběru, který nám předkládají vlivnými stranami ovládaná média.
V těchto volbách je to ale z mého pohledu spíš boj proti dvěma kandidátům, kteří pro mě symbolické zlo představují. Jsou jimi Zeman (oranžová obdoba Klause, spolupachatel Opoziční smlouvy) a Fischer (člověk, který se dle mě nechává větrem unášet tam, kam vane, bez ohledu na svůj názor a ze zištných důvodů). Neříkám, že mezi ostatními nemám favority a stejně tak není mezi nimi jediný, u kterého bych neměl pochybnosti (proto se rozhodnu nejspíš až zítra ráno).
Nicméně můžu říct, že pokud vyhraje kdokoli jiný, než zmínění dva kandidáti, budu mít dobrý pocit z toho, že veřejná volba nebyla jen zbytečná fraška a k něčemu opravdu byla.
EDIT: Braenn: U mě je Franzův obličej právě jeho největší slabinou. Protože si osobně těžko představuji prezidenta - reprezentativní osobu země - s tetováním na obličeji. Jinak proti němu nic nemám a je mi jako kandidát velmi sympatický tím, že za ním nestojí žádná dinosauří politická strana, ani jiná zisková organizace.
EDIT2: Mám skoro ve všem velmi podobný názor jako Caehan.
V těchto volbách je to ale z mého pohledu spíš boj proti dvěma kandidátům, kteří pro mě symbolické zlo představují. Jsou jimi Zeman (oranžová obdoba Klause, spolupachatel Opoziční smlouvy) a Fischer (člověk, který se dle mě nechává větrem unášet tam, kam vane, bez ohledu na svůj názor a ze zištných důvodů). Neříkám, že mezi ostatními nemám favority a stejně tak není mezi nimi jediný, u kterého bych neměl pochybnosti (proto se rozhodnu nejspíš až zítra ráno).
Nicméně můžu říct, že pokud vyhraje kdokoli jiný, než zmínění dva kandidáti, budu mít dobrý pocit z toho, že veřejná volba nebyla jen zbytečná fraška a k něčemu opravdu byla.
EDIT: Braenn: U mě je Franzův obličej právě jeho největší slabinou. Protože si osobně těžko představuji prezidenta - reprezentativní osobu země - s tetováním na obličeji. Jinak proti němu nic nemám a je mi jako kandidát velmi sympatický tím, že za ním nestojí žádná dinosauří politická strana, ani jiná zisková organizace.
EDIT2: Mám skoro ve všem velmi podobný názor jako Caehan.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”