Page 2 of 66

Re: Volby

Posted: 16:56 11. Jan 2013
by Nalkanar
Jone, tady je ti tvůj lobbing k hovnu... :lol:

Re: Volby

Posted: 16:56 11. Jan 2013
by Shaman88
J.F.Payne wrote:Na druhou stranu, když Franz v debatě prohlásil, že v rámci boje proti korupci by rozšířil pravomoci tajné policie tak, aby mohla prověřovat občany podezřelé z korupce... už jsem si představoval nový uniformy BIS, sestávající ponejvíc z dlouhýho koženýho kabátu...
On má taky nějaké plány?
My ho půjdeme volit protože vypadá hustokrutěpřísně.

Re: Volby

Posted: 16:59 11. Jan 2013
by KaTo
Shaman88 wrote:
J.F.Payne wrote:Na druhou stranu, když Franz v debatě prohlásil, že v rámci boje proti korupci by rozšířil pravomoci tajné policie tak, aby mohla prověřovat občany podezřelé z korupce... už jsem si představoval nový uniformy BIS, sestávající ponejvíc z dlouhýho koženýho kabátu...
On má taky nějaké plány?
My ho půjdeme volit protože vypadá hustokrutěpřísně.
...on mluví? Já u TV vždy vypínám zvuk nebo nasazuju sluchátka s muzikou a TSkem, takže žiju ve slastném vědomí, že naši prezidentší kandidáti jsou všichni mimové a ten co to vyhraje, půjde do jámy se škorpiony!

Re: Volby

Posted: 17:00 11. Jan 2013
by Shaman88
Nicméně já to myslím vážně. :evil:

Re: Volby

Posted: 17:03 11. Jan 2013
by KaTo
Shaman88 wrote:Nicméně já to myslím vážně. :evil:
Já taky. A volit ho půjdu, protože tím naseru (mimojiný) Jona! :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Re: Volby

Posted: 17:07 11. Jan 2013
by J.F.Payne
Mně nenasereš ať si zvolí kohokoliv, je to tvý právo :))
Ale představa Zemana nebo Fischera na Hradě mi způsobuje osypky.

Re: Volby

Posted: 17:08 11. Jan 2013
by slencak
Beztak tam skončí Boris Je..teda Milouš :lol:

Re: Volby

Posted: 17:10 11. Jan 2013
by xxxMajkyxxx
slencak wrote:
J.F.Payne wrote: Škoda, že kníže není tak o pět, deset let mladší.
Přesně tak.

Vážně chcete avatara :lol: ?
Ja myslim, ze je to jasna volba pro kazdyho trolla :lol:. Co jinyho uz taky s tou politikou delat

Re: Volby

Posted: 18:07 11. Jan 2013
by Caehan
Tak koho?
Janička Bobo - je divná... moc nekritická ke Klausovi, mluví v líbivých heslech, jediné plus je, že je proti EU
Jirka Dienstbier - kritizoval koalici ODS a ČSSD v Praze, vlastní strana ho nemá ráda, malé bezvýznamné plus
Honzík Fisherů - statistik co viditelně nekritizoval sčítání hlasů, premiér vlády "odborníků", co přehlížel krádeže svých ministrů a antropomorfní personifikace hesla "kdo nic nedělá, nic nezkazí"
Táňa - dejme tomu
Vládik (Darth Maul) Franz - jako volba k naštvání Klause a dání najevo politikům, že jich máte dost, skvělý, škoda jen, že ten projev nic moc
Zuz Roithová - eh... křesťanská demokratka, ne díky
Kníža Kadel Schwarzenberg - ten člověk pořád spí, je součást současné vlády jeho mluvený projev je utrpení poslouchat (i když jinými jazyky prý vládne lépe)
Přéma Sobota - z vládní strany
Miloš - byl u opoziční smlouvy ODS a ČSSD

Mně z toho vychází jako volitelní asi tři lidé, být Okamura ještě na výběr, byl by spolu s Franzem jeden z těch, které bych volil natruc, a to asi raději.

Re: Volby

Posted: 18:13 11. Jan 2013
by Prasokralik
Však je to jedno kdo tam bude, co zvetuje, to si zbytek vlády odhlasuje znova, takže jde jen o to, kdo bude za náš národ klást věnce a udílet amnestie.

Re: Volby

Posted: 18:14 11. Jan 2013
by Caehan
Prasokralik wrote:Však je to jedno kdo tam bude, co zvetuje, to si zbytek vlády odhlasuje znova, takže jde jen o to, kdo bude za náš národ klást věnce a udílet amnestie.
Už jsme tu měli pár vlád, které měly tak tak většinu, v takových případech je prezident dost silný.

Re: Volby

Posted: 18:19 11. Jan 2013
by kucik
Nu... zrovna na novej rok nám Václav - prezident osvoboditel názorně ukázal, co může (s podporou vlády).
A je toho víc. Fisherová třeba zastává názor, že na zahraniční mise by se neměli brát čeští podnikatelé. Proč taky pomáhat zahraničnímu obchodu a firmám, které sem táhnou prachy, že. On ten prezident nějaký ty pravomoce přecijen má.

Re: Volby

Posted: 19:53 11. Jan 2013
by Braenn
Knížu. Tak nějak je z tý bandy jediný, kdo je reprezentativní, a to navzdory vrozené vadě řeči, která není nijak markantní.
Roithová není špatná, ale obávám se, že to je vzhledem k šanci vyhozený hlas.

Franzův jediný kredit je jeho ksicht, jinak by po něm neštěkl ani pes. Možná to do budoucích voleb někoho inspiruje, a kandidáti si budou vytvářet na obličeji umělecké výtvory. Viděla jsem několik pořadů s Franzem, a působí jako arogantní člověk, který nemá příliš ponětí o tom, proč leze kam leze a co tam. A protože jsem v jádru duše kovaný monarchista, tak jeho případnou volbu oslavím tím, že nad katedru pověsím Franzův potrtét. Toho posledního Franze, samozřejmě, a přidám i erb Habsburků.

Re: Volby

Posted: 19:57 11. Jan 2013
by Prasokralik
Kníže je starej, jinak by měl nejspíš i můj hlas. Ne že bych měl něco proti starým lidem, ale prezident by měl tak nějak ustát ještě ty čtyři roky bez stařeckých vrtochů.

Re: Volby

Posted: 19:57 11. Jan 2013
by Aulus
Jsem většinou zastánce přesvědčení, že má člověk volit jen toho, koho na příslušném místě opravdu chce vidět. Nemám rád slogany o menším zlu a o "zbytečné volbě" někoho, kdo podle průzkumů nemá příliš šanci. Demokracie má být především o vyjádření vlastního názoru a úsudku a ne o okleštěném výběru, který nám předkládají vlivnými stranami ovládaná média.

V těchto volbách je to ale z mého pohledu spíš boj proti dvěma kandidátům, kteří pro mě symbolické zlo představují. Jsou jimi Zeman (oranžová obdoba Klause, spolupachatel Opoziční smlouvy) a Fischer (člověk, který se dle mě nechává větrem unášet tam, kam vane, bez ohledu na svůj názor a ze zištných důvodů). Neříkám, že mezi ostatními nemám favority a stejně tak není mezi nimi jediný, u kterého bych neměl pochybnosti (proto se rozhodnu nejspíš až zítra ráno).

Nicméně můžu říct, že pokud vyhraje kdokoli jiný, než zmínění dva kandidáti, budu mít dobrý pocit z toho, že veřejná volba nebyla jen zbytečná fraška a k něčemu opravdu byla.

EDIT: Braenn: U mě je Franzův obličej právě jeho největší slabinou. Protože si osobně těžko představuji prezidenta - reprezentativní osobu země - s tetováním na obličeji. Jinak proti němu nic nemám a je mi jako kandidát velmi sympatický tím, že za ním nestojí žádná dinosauří politická strana, ani jiná zisková organizace. :)

EDIT2: Mám skoro ve všem velmi podobný názor jako Caehan.