Page 2 of 2

Re: NPC puldračice

Posted: 12:47 23. Jan 2013
by sendys
zachy wrote:Co jsem se po poslední úpravě alchymie (změna identifikace efektů alchymie zpět na SpellId) ptal Kucika, tak pád hry při dispelu nehrozí.
Jinak jsem na nikoho nechtěl útočit a prosím aby dotyční nerozšiřovali fámy, že odloguju při hrozbě smrti. Dost mě to uráží.

Děkuji
Sory zachy nemyslel jsem to zle byl jsem prostě jen ...... naštvanej

Re: NPC puldračice

Posted: 13:04 23. Jan 2013
by -RoF-
Děkuji za tento toppic, pobavil mě :D :D :D

Re: NPC puldračice

Posted: 14:03 23. Jan 2013
by Caehan
Celkem nedávno jsem jí zabíjel (asi tak čtyřikrát) a hra mi u toho nepadala, také se přikláním k tomu, že chyba bude jinde.

Re: NPC puldračice

Posted: 14:08 23. Jan 2013
by Krysak
Počítám, že důvodem tohoto topiku je, že jisté osobě padla hra/ odlogl a nyní si vytváří alibi/ objektivne argumentuje, aby zabránil trstu, je to tak?

Re: NPC puldračice

Posted: 14:10 23. Jan 2013
by kucik
O tom, že ti u půldračice spadla hra píšeš mě a DMkům pomalu každý týden. Takže buď si vyřeš problémy s počítačem, nebo tam sakra pořád nelez.
Nevim o nikom jinym, komu by se to dělo, takže je to nejspíš jen tvůj problém.

@KaTo: Jdi už s tím trolením do háje. Že píšeš bláboly do spamu, do flames atp... fajn, ale v chybách se zkus trochu mírnit. Já vim, je založil to sendys, ale stejně.

Re: NPC puldračice

Posted: 14:14 23. Jan 2013
by sendys
kucik wrote:O tom, že ti u půldračice spadla hra píšeš mě a DMkům pomalu každý týden. Takže buď si vyřeš problémy s počítačem, nebo tam sakra pořád nelez.
Nevim o nikom jinym, komu by se to dělo, takže je to nejspíš jen tvůj problém.

@KaTo: Jdi už s tím trolením do háje. Že píšeš bláboly do spamu, do flames atp... fajn, ale v chybách se zkus trochu mírnit. Já vim, je založil to sendys, ale stejně.
každy tyden ? ah tak to asi ze spaní pišu pač sem si nevšim že by tu odemě byl jiný topic a nevím o tom že bych to psal ve hře :) ale budiž diky za vyjadřeni :-)

Re: NPC puldračice

Posted: 14:17 23. Jan 2013
by kucik
Asi jo, asi píšeš ze spaní.

Odesláno: 18:17:44 Sobota 05. Leden 2013
sendys wrote:Ahoj kuciku mam tu problem při dnešním kousani hry jsem naběhl na dračici v krynu a ona mi shodila hru .. mam na to svědka tak jsem se chtel zeptat zda by mi ty expy nebylo možné vrátit diky za odpověď

Re: NPC puldračice

Posted: 14:23 23. Jan 2013
by sendys
kucik wrote:Asi jo, asi píšeš ze spaní.

Odesláno: 18:17:44 Sobota 05. Leden 2013
sendys wrote:Ahoj kuciku mam tu problem při dnešním kousani hry jsem naběhl na dračici v krynu a ona mi shodila hru .. mam na to svědka tak jsem se chtel zeptat zda by mi ty expy nebylo možné vrátit diky za odpověď
teď kecam pardon ano to byl druhej připad byla tam semnou berian hall :) byla vzadu kde na polodračici neviděla:)(a neb to bylo poprvy co kouzlila,imploze pohoda pak vyvolani a pak neco a přitom mi klekla zase hra)

Re: NPC puldračice

Posted: 15:23 23. Jan 2013
by -darkvision-
KaTo wrote:Já osobně to vidím na alchemku na straně sendyse a dispell na straně RDD.
P.S.
Mě takhle svého času schazovaly hru skřeti/skuruti v Krynu u mý DEXařky taky. Pak jsem alchemku vyměnil za WMko a pohoda :lol: :lol: .

P.P.S.
Hlášky o odlogu nekomentuju :lol: , jsou roztomilý jak od Zachyho a drowáků, tak od sendyse :lol: :lol: :lol: :wall: .
Jeden drow = více drowů? :shock: Aule tady to máš a my je nemáme házet do stejného pytle :? :x

Re: NPC puldračice

Posted: 15:32 23. Jan 2013
by -darkvision-
Nalkanar wrote: BTW: tzn. sendysi, že jsem ti to vyčistil, můžeš lognout a neumřít.. jsem to ale hodnej dneska :wall: :lol:
Zrovna tohle je dosti proti pravidlům ...

Re: NPC puldračice

Posted: 16:21 23. Jan 2013
by predyk
Jakoby sis na to tady už nezvykl Darku. :P

Re: NPC puldračice

Posted: 16:30 23. Jan 2013
by -RoF-
Vy máte nějaký pocit ublíženosti? :roll: Mě to tak vyznělo.

Re: NPC puldračice

Posted: 16:35 23. Jan 2013
by predyk
Jasně. Protože na věcech, co lidi řeknou na foru strašně záleží. Nemůžu se přes to dostat, RoFe. :)