Page 2 of 2

Re: Připojení

Posted: 15:21 16. Mar 2013
by predyk
Má pravdu ten chlapec - nedávno jsem přeinstalovával a ten kompletní balík haků byl porušenej. Musí se to stahovat po jednom :evil:

Re: Připojení

Posted: 15:33 16. Mar 2013
by cid
a to ještě nevím jestli na stránkách funguje ten patch.
připadá mi že ne ale skusím to celý od základu znova nainstgalovat a uvidí se. zatím se mi pořád nedaří připojit :wall:

Re: Připojení

Posted: 16:23 16. Mar 2013
by Akruo
Ahoj, předpokládám, že jsi stejný CID, jako na EQ a z toho důvodu nechápu, proč jsi instaluješ celé NWN znovu. Stačilo postahovat Thalijské věci a připojit se. Nikomu zatím nedělalo problém přecházet z EQ na Thalii či naopak.
Ale jinak je tam řešení ručního stahování jednotlivých haků, myslím, že jsem to taky tak řešil... není to tak hrozné. A v instalaci postupovat přesně podle návodu, nepíšou se na stránky zbytečně.

Re: Připojení

Posted: 16:58 16. Mar 2013
by cid
vzdávám to, mě tam prostě nejspíš nechce držet patch že mi to pořád ukazuje 1.64 a pořád mi to hlásí timeout.

tohle nemá cenu, už nevím co bych s tím jinýho udělal.

Re: Připojení

Posted: 18:18 16. Mar 2013
by cid
ještě takovej technickej dotaz.
co má udělat ten CEP? vždycky se mě to optá na něco a pak se děje prd :(

Re: Připojení

Posted: 18:20 16. Mar 2013
by klobouk
To se rozchodí. A po patchi 1.69 žádnej crack nepotřebuješ - nedáváš tam nějakej ve verzi 1.64? Postup od nuly je správnej (vynechat crack). Pokud hraješ na Eq, platí, co píše Akruo. A vydrž, dokud se ti neozve kucík s PMkou.

Re: Připojení

Posted: 18:22 16. Mar 2013
by karolina
cid wrote:ještě takovej technickej dotaz.
co má udělat ten CEP? vždycky se mě to optá na něco a pak se děje prd :(
Ta instalace cepu nějak zlobí, no..

Re: Připojení

Posted: 18:31 16. Mar 2013
by cid
klobouk wrote:To se rozchodí. A po patchi 1.69 žádnej crack nepotřebuješ - nedáváš tam nějakej ve verzi 1.64? Postup od nuly je správnej (vynechat crack). Pokud hraješ na Eq, platí, co píše Akruo. A vydrž, dokud se ti neozve kucík s PMkou.

takže crack tam nemám vůbec dávat? no já skusil vzít to co mám na eq a naházet tam ty haky a taky prd.

Re: Připojení

Posted: 18:32 16. Mar 2013
by cid
karolina wrote:
cid wrote:ještě takovej technickej dotaz.
co má udělat ten CEP? vždycky se mě to optá na něco a pak se děje prd :(
Ta instalace cepu nějak zlobí, no..

nemám tušení jestli zlobí nebo ne ale prostě se mě optá jestli to chci nainstalovat nebo co a pak prd ani okno nevyběhne :(

Re: Připojení

Posted: 18:37 16. Mar 2013
by karolina
cid wrote:
karolina wrote:
cid wrote:ještě takovej technickej dotaz.
co má udělat ten CEP? vždycky se mě to optá na něco a pak se děje prd :(
Ta instalace cepu nějak zlobí, no..

nemám tušení jestli zlobí nebo ne ale prostě se mě optá jestli to chci nainstalovat nebo co a pak prd ani okno nevyběhne :(
tak si stáhni ten rar a rozbal ho do haků.. no, vlastně já hrála thalii asi půl roku bez funkčního cepu, začla jsme ho potřebovat až s novou postavou, kdy se mi ve featech nezobrazovali některé zbraně.

Re: Připojení

Posted: 19:06 16. Mar 2013
by cid
bez toho cracku se mi to ani nespustí a pořád mi to tam ukazuje patch 1.64 :(

ještě mě napadá dát nejdřív crack a pak patch a pak ten zbytek.

pochybuju že to ale poběží.

Re: Připojení

Posted: 20:21 16. Mar 2013
by kucik
Myslim ze uplne zbytecne panikaris s nejakejma reinstalacema. Pokud jsi hral na nejakym ceskym sereru, nic s hrou nedelej. Vsechny ceske servery a 90% zahranicnich jedou na verzi 1.69.

Pravdepodobne jsi se zasekl na kontrole IP adresy. Pro zacatek radeji zaskrtni aby se nekontrolovala. Svoji ip adresu zjistis treba na http://www.whatismyip.com/
Web thalie bohuzel ukazuje tvoji IP spatne, coz je dusledek proxy, takze na to, co ti pise neber ohled.

Pokud je nejaky balik haku spatny, napiste mi jaky. Zabalim ho znovu.

Re: Připojení

Posted: 20:32 16. Mar 2013
by karolina
kucik wrote:Myslim ze uplne zbytecne panikaris s nejakejma reinstalacema. Pokud jsi hral na nejakym ceskym sereru, nic s hrou nedelej. Vsechny ceske servery a 90% zahranicnich jedou na verzi 1.69.

Pravdepodobne jsi se zasekl na kontrole IP adresy. Pro zacatek radeji zaskrtni aby se nekontrolovala. Svoji ip adresu zjistis treba na http://www.whatismyip.com/
Web thalie bohuzel ukazuje tvoji IP spatne, coz je dusledek proxy, takze na to, co ti pise neber ohled.

Pokud je nejaky balik haku spatny, napiste mi jaky. Zabalim ho znovu.
Špatný je ten balík all-in-one

Re: Připojení

Posted: 20:35 16. Mar 2013
by cid
kucik wrote:Myslim ze uplne zbytecne panikaris s nejakejma reinstalacema. Pokud jsi hral na nejakym ceskym sereru, nic s hrou nedelej. Vsechny ceske servery a 90% zahranicnich jedou na verzi 1.69.

Pravdepodobne jsi se zasekl na kontrole IP adresy. Pro zacatek radeji zaskrtni aby se nekontrolovala. Svoji ip adresu zjistis treba na http://www.whatismyip.com/
Web thalie bohuzel ukazuje tvoji IP spatne, coz je dusledek proxy, takze na to, co ti pise neber ohled.

Pokud je nejaky balik haku spatny, napiste mi jaky. Zabalim ho znovu.

díky za poslední dílek obří skládačky.

celkem den čistého času a bojů.

holt když jsem starej a blbej vůl tak se tu s tím trápím jakou dobu.

moc dík za rady a velmi užitečné připomínky.

uvidíme se ve hře. :geek2:

Re: Připojení

Posted: 22:19 16. Mar 2013
by kucik
Z nejakyho duvodu se ten zip rozbije pri stahovani. At ho vytvorim kdekoliv. Po nahrani na server je OK. Po stazeni je rozbitej.