Page 2 of 12

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 03:54 24. Feb 2013
by pepa48
Taky se asi ukážu.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 12:19 12. Mar 2013
by Theogil I
Ubytovna zamluvena, takže tentokrát - pokud se nic zlého nestane - i s nocováním v Plzni.
Amber, Aule ... výlet pořád platí, že jo?

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 13:04 12. Mar 2013
by Amber
Theogil I wrote:Ubytovna zamluvena, takže tentokrát - pokud se nic zlého nestane - i s nocováním v Plzni.
Amber, Aule ... výlet pořád platí, že jo?
Ano, platí. :)

A když přes noc, mohli bychom využít noclehu v klubovně? Rejty? ;)

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 13:54 12. Mar 2013
by Shaman88
Takže ten fight v noci na ubytovně jo?

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 14:12 12. Mar 2013
by Theogil I
Amber wrote:
Theogil I wrote:Ubytovna zamluvena, takže tentokrát - pokud se nic zlého nestane - i s nocováním v Plzni.
Amber, Aule ... výlet pořád platí, že jo?
Ano, platí. :)

A když přes noc, mohli bychom využít noclehu v klubovně? Rejty? ;)
Vy by jste chtěli jet pozdě večer domů? No nám to nevadí, už jsme to 2x takto praktikovali, na tu noc jsme to předběžně objednali právě kvůli tomu, že možná s námi někdo pojede. :wink:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 14:13 12. Mar 2013
by Theogil I
Shaman88 wrote:Takže ten fight v noci na ubytovně jo?
No nevím, aby nás na ubytovně nevybušilo místní ukrajinské osazenstvo, když by jsme tam dělali velký binec. :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 14:52 12. Mar 2013
by Amber
Theogil I wrote:Vy by jste chtěli jet pozdě večer domů? No nám to nevadí, už jsme to 2x takto praktikovali, na tu noc jsme to předběžně objednali právě kvůli tomu, že možná s námi někdo pojede. :wink:
Ne.... :) domluvíme se po PM, ať tady nespamujeme vlákno, jo? ;)

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 15:32 12. Mar 2013
by Theogil I
Amber wrote:
Theogil I wrote:Vy by jste chtěli jet pozdě večer domů? No nám to nevadí, už jsme to 2x takto praktikovali, na tu noc jsme to předběžně objednali právě kvůli tomu, že možná s námi někdo pojede. :wink:
Ne.... :) domluvíme se po PM, ať tady nespamujeme vlákno, jo? ;)
SPAM, SPAM, SPAM .... domluveno. :D

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 16:25 12. Mar 2013
by Shaman88
Theogil I wrote:
Shaman88 wrote:Takže ten fight v noci na ubytovně jo?
No nevím, aby nás na ubytovně nevybušilo místní ukrajinské osazenstvo, když by jsme tam dělali velký binec. :mrgreen:
Tak to bychom mohli dát teamfight... Thalie proti Ukrajině...

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 16:46 12. Mar 2013
by KaTo
Shaman88 wrote:Tak to bychom mohli dát teamfight... Thalie proti Ukrajině...
Znám několik ukrajinců ze staveb a...jestli dáte na radu "zasvěceného": "Teamfight proti Ukrajincům, pokud ho vy nezačnete střelbou z kalacha dlouhými dávkami (prodloužené zásobníky podmínka), bych nerozpoutával :wink: :lol: :lol: ."

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 22:17 12. Mar 2013
by Shaman88
KaTo wrote:
Shaman88 wrote:Tak to bychom mohli dát teamfight... Thalie proti Ukrajině...
Znám několik ukrajinců ze staveb a...jestli dáte na radu "zasvěceného": "Teamfight proti Ukrajincům, pokud ho vy nezačnete střelbou z kalacha dlouhými dávkami (prodloužené zásobníky podmínka), bych nerozpoutával :wink: :lol: :lol: ."
A proč ty nejedeš?
Rád bych poznal thalijského kata.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 22:39 12. Mar 2013
by Nalkanar
Kdo by jezdil do takové řitě?

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 22:44 12. Mar 2013
by Shaman88
Tak udělejte něco s přespáním ve vaší díře a přijedu tam.
Je mi jedno do jaké díry...

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 00:48 13. Mar 2013
by KaTo
Tak já neřekl, že nejedu...jen...jsem neřekl, že jedu :lol: . 23 je ještě daleko a do tý doby se může ledacos stát. Přece nebudu jako Pajky, co jednou řekne, že na 100% jede, pak nejede, pak neví zda jo, pak 100% jo...mno a pak jí to zase nevyjde :mrgreen: :lol: :lol: .
Hlavně Plzeň je pro mě díra fakt z ruky. Jako se ještě dokodrcat do Práglu, ale táhnout se skoro až k Dortmundu kvůli třem pivům co zvládnu za večer...to je fakt moc :twisted: :mrgreen: :lol: .

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 00:50 13. Mar 2013
by Nalkanar
Shaman88 wrote:Tak udělejte něco s přespáním ve vaší díře a přijedu tam.
Je mi jedno do jaké díry...
Takové akce se v naší díře dějí několikrát do roka. Asi nejsi zvaný :D