Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 03:54 24. Feb 2013
Taky se asi ukážu.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Ano, platí.Theogil I wrote:Ubytovna zamluvena, takže tentokrát - pokud se nic zlého nestane - i s nocováním v Plzni.
Amber, Aule ... výlet pořád platí, že jo?
Vy by jste chtěli jet pozdě večer domů? No nám to nevadí, už jsme to 2x takto praktikovali, na tu noc jsme to předběžně objednali právě kvůli tomu, že možná s námi někdo pojede.Amber wrote:Ano, platí.Theogil I wrote:Ubytovna zamluvena, takže tentokrát - pokud se nic zlého nestane - i s nocováním v Plzni.
Amber, Aule ... výlet pořád platí, že jo?
A když přes noc, mohli bychom využít noclehu v klubovně? Rejty?
No nevím, aby nás na ubytovně nevybušilo místní ukrajinské osazenstvo, když by jsme tam dělali velký binec.Shaman88 wrote:Takže ten fight v noci na ubytovně jo?
Ne....Theogil I wrote:Vy by jste chtěli jet pozdě večer domů? No nám to nevadí, už jsme to 2x takto praktikovali, na tu noc jsme to předběžně objednali právě kvůli tomu, že možná s námi někdo pojede.
SPAM, SPAM, SPAM .... domluveno.Amber wrote:Ne....Theogil I wrote:Vy by jste chtěli jet pozdě večer domů? No nám to nevadí, už jsme to 2x takto praktikovali, na tu noc jsme to předběžně objednali právě kvůli tomu, že možná s námi někdo pojede.domluvíme se po PM, ať tady nespamujeme vlákno, jo?
Tak to bychom mohli dát teamfight... Thalie proti Ukrajině...Theogil I wrote:No nevím, aby nás na ubytovně nevybušilo místní ukrajinské osazenstvo, když by jsme tam dělali velký binec.Shaman88 wrote:Takže ten fight v noci na ubytovně jo?
Znám několik ukrajinců ze staveb a...jestli dáte na radu "zasvěceného": "Teamfight proti Ukrajincům, pokud ho vy nezačnete střelbou z kalacha dlouhými dávkami (prodloužené zásobníky podmínka), bych nerozpoutávalShaman88 wrote:Tak to bychom mohli dát teamfight... Thalie proti Ukrajině...
A proč ty nejedeš?KaTo wrote:Znám několik ukrajinců ze staveb a...jestli dáte na radu "zasvěceného": "Teamfight proti Ukrajincům, pokud ho vy nezačnete střelbou z kalacha dlouhými dávkami (prodloužené zásobníky podmínka), bych nerozpoutávalShaman88 wrote:Tak to bychom mohli dát teamfight... Thalie proti Ukrajině...![]()
![]()
."
Takové akce se v naší díře dějí několikrát do roka. Asi nejsi zvanýShaman88 wrote:Tak udělejte něco s přespáním ve vaší díře a přijedu tam.
Je mi jedno do jaké díry...