Page 2 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:42 15. Mar 2013
by Molly23
čísla a kloubouk = levný a jednoduchý generátor :D

Pro věrohodnost losu doporučuji celý proces natáčet zaslat na youtube. A los musí provádět osoba nezaujatá!

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:47 15. Mar 2013
by Shaman88
Molly23 wrote:čísla a kloubouk = levný a jednoduchý generátor :D

Pro věrohodnost losu doporučuji celý proces natáčet zaslat na youtube. A los musí provádět osoba nezaujatá!
Nebo online:
http://www.online-generator-rozpisu.g6. ... ni/playoff

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:22 16. Mar 2013
by Braenn
Hm, hm, můžeme pod jedním účtem zápasit dva zvlášť?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:19 16. Mar 2013
by Bruciacullo
jména tanků nahlásím zítra vecer

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:47 16. Mar 2013
by -RoF-
-RoF- wrote:A to musí boj probíhat jen na tom náměstí a nebo můžu se schovat za ty baráky? ...

Fryn wrote:To je ještě na zvážení. Jsou dvě varianty. První je, hrát to jen čistě v té vnitřní vyznačené části, jak je ukázáno na obrázku. Pak je tu druhá, která se drží přesně pravidel ESL ligy, kde je hrací část rozšířena i o okolní ulice (stále se to ale podobá obdelníku). Je na to dokonce i mód přímo na stránkách ESL, který tu hrací plochu omezuje, ale nemám s ním zkušenosti (v době, kdy jsem se hlásil na ESL turnaj, snad nebyl ani vyžadován).
Já osobně bych to moc nekomplikoval a přikláním se spíš k první variantě, bojím se, že by se pak tanky moc náhaněli a docházelo k přehnanému taktizování. Je to ale na vás, která varianta by vám vyhovovala nejvíc ? V tom módu jsou i další mapy, ale pro náš turnaj bych rozhodně použil jako standart Himmelsdorf, protože je asi nejvyváženější.
Osobně bych byl i pro ulice kolem náměstí .

A samozřejmě mapa jen Himmelsdorf

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 14:46 16. Mar 2013
by Diemo
zdravim :) preju peknou hru, az se bude hrat dalsi kolo s necim vetsim, tak se rad pridam.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:44 17. Mar 2013
by Fryn
Dík, to se použije.
Braenn wrote:Hm, hm, můžeme pod jedním účtem zápasit dva zvlášť?
Pokud myslíš jestli mohou být přihlášené dva stroje z jednoho účtu, tak to nejde a to z jednoduchého důvodu, protože kdyby na sebe narazili v turnajovém stromu, tak se ten zápas nemůže odehrát. Na to kolik se skrývá osob pod jedním účtem se ale nehledí a hledět nebude :).
-RoF- wrote:Osobně bych byl i pro ulice kolem náměstí .

A samozřejmě mapa jen Himmelsdorf
Tak po uvážení jsem se rozhodl, že se to ze začátku nebude komplikovat a raději se pojede ta jednoduchší varianta, kde je herní prostor vymezen jen na vnitřek náměstí. Pokud se pojedou i další "ročníky" turnaje, tak bych ale chtěl vyzkoušet i druhou variantu.

Jinak o půlnoci končí možnost se přihlásit do turnaje a také nominace tanků. Ráno (nebo ještě po půlnoci) pak představím jak dopadlo rozlosování a jednotliví soupeři se už budou moct domlouvat na vzájemných zápasech.

EDIT: Tímto bych ještě poprosil Kucika a Galliho ať nejpozději do půlnoci nominují svůj tank.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:40 17. Mar 2013
by Bruciacullo
MS-1

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 22:23 17. Mar 2013
by kucik
Beru zpet. Davam T1. Projel jsem se s MS a zjistil, ze me ta lina mrcha nebavi.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:34 18. Mar 2013
by Fryn
Turnaj je zahájen. V prvním příspěvku je turnajový strom tak jak proběhlo náhodné rozlosování.
Dřív než začnete se zápasy si ještě jednou pročtěte pravidla.
Pěknou zábavu všem :) .

P.S. Zrovna RoFa jsem teda dostat do prvního kola nechtěl.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:55 18. Mar 2013
by -RoF-
:D Dobré a zajimavé rozlosování.
Jako mě se moc bát nemusíš, já ty prcky moc neumím a ještě občas mívám ping 200-300, ale uvidíme :twisted:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 12:00 18. Mar 2013
by Bruciacullo
Jeste by bylo zajimave kdyby proti sobě vsichni jeli stejnejma tankama... ale to mozna zas jindá :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 12:11 18. Mar 2013
by Fryn
-RoF- wrote::D Dobré a zajimavé rozlosování.
Jako mě se moc bát nemusíš, já ty prcky moc neumím a ještě občas mívám ping 200-300, ale uvidíme :twisted:
Nebudu podceňovat :) a když vypadnu, tak tu mám pár dalších kterým můžu držet palce (nejsem jediný, který dal důvěru T1).
Bruciacullo wrote:Jeste by bylo zajimave kdyby proti sobě vsichni jeli stejnejma tankama... ale to mozna zas jindá :)
To by ten výběr byl už až moc svázaný pravidly. Počítám, že by nebylo moc snadné se domluvit přímo na jednom stroji (jak každý preferuje něco jiného) a taky ne každý by si chtěl pořizovat jen kvůli turnaje stroj, který mu přímo nesedí. V tomto jsem spíš pro volnější volbu :) .

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 12:31 18. Mar 2013
by Bruciacullo
Fryn wrote:
Bruciacullo wrote:Jeste by bylo zajimave kdyby proti sobě vsichni jeli stejnejma tankama... ale to mozna zas jindá :)
To by ten výběr byl už až moc svázaný pravidly. Počítám, že by nebylo moc snadné se domluvit přímo na jednom stroji (jak každý preferuje něco jiného) a taky ne každý by si chtěl pořizovat jen kvůli turnaje stroj, který mu přímo nesedí. V tomto jsem spíš pro volnější volbu :) .
losem by se vybral stroj... no nevim jak vy ale ja si kvuli turnaji stejne kupoval :D u tech jednicek to neni nic strasneho si myslím ale tak... ja jen řikal že by t bylo zajmavé :)

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 13:23 18. Mar 2013
by Braenn
Tak nás tam alespoň zapiš Fryne buď za oba, nebo pod jménem účtu (:D).

A kuciku, kdy se do toho pustíme?