Page 2 of 41
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:42 15. Mar 2013
by Molly23
čísla a kloubouk = levný a jednoduchý generátor
Pro věrohodnost losu doporučuji celý proces natáčet zaslat na youtube. A los musí provádět osoba nezaujatá!
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:47 15. Mar 2013
by Shaman88
Molly23 wrote:čísla a kloubouk = levný a jednoduchý generátor
Pro věrohodnost losu doporučuji celý proces natáčet zaslat na youtube. A los musí provádět osoba nezaujatá!
Nebo online:
http://www.online-generator-rozpisu.g6. ... ni/playoff
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:22 16. Mar 2013
by Braenn
Hm, hm, můžeme pod jedním účtem zápasit dva zvlášť?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 11:19 16. Mar 2013
by Bruciacullo
jména tanků nahlásím zítra vecer
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 11:47 16. Mar 2013
by -RoF-
-RoF- wrote:A to musí boj probíhat jen na tom náměstí a nebo můžu se schovat za ty baráky? ...
Fryn wrote:To je ještě na zvážení. Jsou dvě varianty. První je, hrát to jen čistě v té vnitřní vyznačené části, jak je ukázáno na obrázku. Pak je tu druhá, která se drží přesně pravidel ESL ligy, kde je hrací část rozšířena i o okolní ulice (stále se to ale podobá obdelníku). Je na to dokonce i mód přímo na stránkách ESL, který tu hrací plochu omezuje, ale nemám s ním zkušenosti (v době, kdy jsem se hlásil na ESL turnaj, snad nebyl ani vyžadován).
Já osobně bych to moc nekomplikoval a přikláním se spíš k první variantě, bojím se, že by se pak tanky moc náhaněli a docházelo k přehnanému taktizování. Je to ale na vás, která varianta by vám vyhovovala nejvíc ? V tom módu jsou i další mapy, ale pro náš turnaj bych rozhodně použil jako standart Himmelsdorf, protože je asi nejvyváženější.
Osobně bych byl i pro ulice kolem náměstí .
A samozřejmě mapa jen Himmelsdorf
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 14:46 16. Mar 2013
by Diemo
zdravim

preju peknou hru, az se bude hrat dalsi kolo s necim vetsim, tak se rad pridam.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 19:44 17. Mar 2013
by Fryn
Dík, to se použije.
Braenn wrote:Hm, hm, můžeme pod jedním účtem zápasit dva zvlášť?
Pokud myslíš jestli mohou být přihlášené dva stroje z jednoho účtu, tak to nejde a to z jednoduchého důvodu, protože kdyby na sebe narazili v turnajovém stromu, tak se ten zápas nemůže odehrát. Na to kolik se skrývá osob pod jedním účtem se ale nehledí a hledět nebude

.
-RoF- wrote:Osobně bych byl i pro ulice kolem náměstí .
A samozřejmě mapa jen Himmelsdorf
Tak po uvážení jsem se rozhodl, že se to ze začátku nebude komplikovat a raději se pojede ta jednoduchší varianta, kde je herní prostor vymezen jen na vnitřek náměstí. Pokud se pojedou i další "ročníky" turnaje, tak bych ale chtěl vyzkoušet i druhou variantu.
Jinak o půlnoci končí možnost se přihlásit do turnaje a také nominace tanků. Ráno (nebo ještě po půlnoci) pak představím jak dopadlo rozlosování a jednotliví soupeři se už budou moct domlouvat na vzájemných zápasech.
EDIT: Tímto bych ještě poprosil Kucika a Galliho ať nejpozději do půlnoci nominují svůj tank.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:40 17. Mar 2013
by Bruciacullo
MS-1
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:23 17. Mar 2013
by kucik
Beru zpet. Davam T1. Projel jsem se s MS a zjistil, ze me ta lina mrcha nebavi.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 11:34 18. Mar 2013
by Fryn
Turnaj je zahájen. V prvním příspěvku je turnajový strom tak jak proběhlo náhodné rozlosování.
Dřív než začnete se zápasy si ještě jednou pročtěte pravidla.
Pěknou zábavu všem

.
P.S. Zrovna RoFa jsem teda dostat do prvního kola nechtěl.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 11:55 18. Mar 2013
by -RoF-

Dobré a zajimavé rozlosování.
Jako mě se moc bát nemusíš, já ty prcky moc neumím a ještě občas mívám ping 200-300, ale uvidíme

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:00 18. Mar 2013
by Bruciacullo
Jeste by bylo zajimave kdyby proti sobě vsichni jeli stejnejma tankama... ale to mozna zas jindá

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:11 18. Mar 2013
by Fryn
-RoF- wrote:
Dobré a zajimavé rozlosování.
Jako mě se moc bát nemusíš, já ty prcky moc neumím a ještě občas mívám ping 200-300, ale uvidíme

Nebudu podceňovat

a když vypadnu, tak tu mám pár dalších kterým můžu držet palce (nejsem jediný, který dal důvěru T1).
Bruciacullo wrote:Jeste by bylo zajimave kdyby proti sobě vsichni jeli stejnejma tankama... ale to mozna zas jindá

To by ten výběr byl už až moc svázaný pravidly. Počítám, že by nebylo moc snadné se domluvit přímo na jednom stroji (jak každý preferuje něco jiného) a taky ne každý by si chtěl pořizovat jen kvůli turnaje stroj, který mu přímo nesedí. V tomto jsem spíš pro volnější volbu

.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:31 18. Mar 2013
by Bruciacullo
Fryn wrote:
Bruciacullo wrote:Jeste by bylo zajimave kdyby proti sobě vsichni jeli stejnejma tankama... ale to mozna zas jindá

To by ten výběr byl už až moc svázaný pravidly. Počítám, že by nebylo moc snadné se domluvit přímo na jednom stroji (jak každý preferuje něco jiného) a taky ne každý by si chtěl pořizovat jen kvůli turnaje stroj, který mu přímo nesedí. V tomto jsem spíš pro volnější volbu

.
losem by se vybral stroj... no nevim jak vy ale ja si kvuli turnaji stejne kupoval

u tech jednicek to neni nic strasneho si myslím ale tak... ja jen řikal že by t bylo zajmavé

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 13:23 18. Mar 2013
by Braenn
Tak nás tam alespoň zapiš Fryne buď za oba, nebo pod jménem účtu (:D).
A kuciku, kdy se do toho pustíme?