Tolik práce a přitom stačilo dostat pod nos nepřátelskou potvůrku, aby vylezl sám od sebe.KaTo wrote:Když už bereš Roida, který Hide má a používá - tak u něj měla co dělat moje 20ti lvlová Tulačka, aby ho prohlídla a to se u něj učila od (snad se nepletu) 5tého lvlu. Takže pokud byl OOC čas, přišlo se "příště", kdy nestál v hide a pokud z nějakých důvodů (aka těšíme se na další 1k6 snejk) nebyl, holt se mu tam zatáhla červená krysa nebo sliz apod., aby jemnostpán
laskavě z Hide vylezl
![]()
.
STÍNOVÝ TANEČNÍK
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
Jako lvl 20 no to máš pool pro spot tuším 23+d20 takže by musel mít nastavený hide 40+?
Pokud Hide, tak bych ho nastavil na hodnotu 10 případně spočítat kolik má dex, aby se to dalo kostkou a chvilkou stání přehodit
Ale stejně si myslim, že je to zbytečná práce navíc... Ohledně stínů bral bych malé stíny, který je lovík schopný zabít, pokud by se uvažovalo o něčem takové pod nepřátelskou frakcí, tuším, že ty stíny mají slušné +1 pohlcení...
Pokud Hide, tak bych ho nastavil na hodnotu 10 případně spočítat kolik má dex, aby se to dalo kostkou a chvilkou stání přehodit
Ale stejně si myslim, že je to zbytečná práce navíc... Ohledně stínů bral bych malé stíny, který je lovík schopný zabít, pokud by se uvažovalo o něčem takové pod nepřátelskou frakcí, tuším, že ty stíny mají slušné +1 pohlcení...
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
Určitě je to (zbytečná) práce navíc.innfra wrote:Jako lvl 20 no to máš pool pro spot tuším 23+d20 takže by musel mít nastavený hide 40+? ... Ale stejně si myslim, že je to zbytečná práce navíc...
Btw - nezapomněl jsi ve výpočtu na SYSTÉMOVÉ bonusy - tma, podzemí, cíl stojí, ty ne/stojíš. Mezi vámi ne/leze krysa, ne/leží placeable. Roid stojí Xnásobek (teď nevím jaké vzdálenosti) daleko od "hledajícího". Postava je/není elf. Roid je "malá" postava, další pidibonus. Má na Roid featy na podporu Hide (tj. co mu WB naházel)? Apod. Holt Hide není zrovna easy
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
Trochu jsem to poupravil, abych se pod to mohl s klidným svědomím podepsat.Shaman88 wrote:Nevím, celkem mi příjde že systém mistrů je jen k nasírání nejen nováčků.
mistři jsou taková ptákovina, že si je thalie může s klidným svědomím vydržovat jako raritu - na jiných světech tohle opravdu nenajdete
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
Mně systém mistrů jako takový třeba nevadí - ono je pěkné moci říct že jsi se učil u toho a toho tam a tam... že by se tu dostávaly úrovně jako na běžícím pásu jsem si nevšimnul, takže ta cesta tam a zase zpět nikoho jednou za čas nezabije.
Jejich hledání je o trochu horší... třeba teď není právě žádná výhra že s nedostupností jisté lokace v Karathě není dostupný jistý učitel který nemá jinde na Thalii obdoby (možná s výjimkou podtemna).
Jejich hledání je o trochu horší... třeba teď není právě žádná výhra že s nedostupností jisté lokace v Karathě není dostupný jistý učitel který nemá jinde na Thalii obdoby (možná s výjimkou podtemna).
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
ja si myslím že ten systém mistrů dává docela pěkný dojem hraní jako v dračáku
s tím rozdílem že u mistra nestrávíme tejden a víc
jen je trošku škoda že všichni mistři mají stejné kecy bojovník i čaroděj zaklínač bard atd některým těm postavam se to trošku nehodí 
___________________
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý
-
John_Faker
- Nováček
- Posts: 41
- Joined: 02:15 28. May 2011
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
Ahoj, hledám mistra Kensai....nebyla by nápověda 
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
Hledej mezi těmi, kdo jsou známí jako dobří šermíři.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
je pravda ze pro uplneho zacatecnika je hra tezka, můj muž jen kvuli me chtel zacit taky hrat, ale postupne kdyz jsem mu vysvetlovala co a jak tak to nemohl pochopit proc je to tak slozity, a ve finale to vzdal kdyz zjistil ze by si nemohl vybrat povolani , a kdyz jsem mu rikala o vizitce tak se me zeptal jak to clovek ktery to nikdy nehral muze vedet ? coz je logicke.. v realiich se taky neda dozvedet vse a to se pak neco blbe vymysli. kdyz jsem zacinala tak jsem taky mela problem hledat ucitele ale dobre duse pomohli a navedli me na spravny smer
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
Tak NWN a (nejen) české servry jsou prostě zvláštní hra. Defakto papírové AD&D s DM a hráči, jen je urychleno házení kostkami a složité vypočítávání všech věcí.
V dnešní době je spíše hráč tak nějak zvyklý lognout do nějakého MMORPG graficky dokonalého světa, kde se lítá a zabíjí a nějaký stařičký RP svět ani nechápou. Ano, pro úplného nováčka je Thalie a NWN vůbec těžkou hrou, ale zase je super ono prozkoumávání a hledání "jak co funguje", NWN a Nová Thalie rozhodně má co nabídnout i modernímu hráči.
Všem novým vždy doporučuji nebrat první postavičku příliš vážně, prostě "něco" vytvořit a pustit se do prozkoumávání.
Taková postavička velmi rychle vstřebá potřebné informace, ať už mechanické, nebo třeba o reáliích.
Pokud se svět zalíbí, má možnost druhé postavičce již vtisknout nějakou určitou podobu, ví co zhruba je a není v pohodě, zná náboženství, rasy, frakce, má obecné povědomí o světě jako takovém, zhruba má v hlavě zevrubnou historii světa i zeměpis. To už se pak taková vizitka prostě píše dobře a trochu i sama, než když se to jen vaří z vody. Vzniklá nová postava pak hlavně i ví co si může dovolit po mechanické stránce, tak nějak už si kolem sebe i vytvoří směs lidí, které pozná a se kterými se pobaví, no prostě už je se z čeho odrážet mnoha směry. Můj soukromý a skromný názor.
V dnešní době je spíše hráč tak nějak zvyklý lognout do nějakého MMORPG graficky dokonalého světa, kde se lítá a zabíjí a nějaký stařičký RP svět ani nechápou. Ano, pro úplného nováčka je Thalie a NWN vůbec těžkou hrou, ale zase je super ono prozkoumávání a hledání "jak co funguje", NWN a Nová Thalie rozhodně má co nabídnout i modernímu hráči.
Všem novým vždy doporučuji nebrat první postavičku příliš vážně, prostě "něco" vytvořit a pustit se do prozkoumávání.
Taková postavička velmi rychle vstřebá potřebné informace, ať už mechanické, nebo třeba o reáliích.
Pokud se svět zalíbí, má možnost druhé postavičce již vtisknout nějakou určitou podobu, ví co zhruba je a není v pohodě, zná náboženství, rasy, frakce, má obecné povědomí o světě jako takovém, zhruba má v hlavě zevrubnou historii světa i zeměpis. To už se pak taková vizitka prostě píše dobře a trochu i sama, než když se to jen vaří z vody. Vzniklá nová postava pak hlavně i ví co si může dovolit po mechanické stránce, tak nějak už si kolem sebe i vytvoří směs lidí, které pozná a se kterými se pobaví, no prostě už je se z čeho odrážet mnoha směry. Můj soukromý a skromný názor.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
-
John_Faker
- Nováček
- Posts: 41
- Joined: 02:15 28. May 2011
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
Ok diky, projdu realie...uff:-) JFJ.F.Payne wrote:Hledej mezi těmi, kdo jsou známí jako dobří šermíři.
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
Spis se zeptej postav ve hre.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
Jsem netušil, že ti borci byli (beru to dle jejich IRL předobrazu) tací šermíři. Osobně by mě takové spojení nikdy nenapadlo.
.
-
John_Faker
- Nováček
- Posts: 41
- Joined: 02:15 28. May 2011
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
Mohu poprosit DM o kontrolu, zda je tato postava vůbec na mapě ?
Protože jestli není na místě, kde je Samuraj, Shinobi atd....tak už vážně nevím kde hledat....
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: STÍNOVÝ TANEČNÍK
Rozhodně nemá spojitost se šinobim ani podobnym odpadem 
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA