Page 2 of 2
Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 18:54 13. Apr 2013
by Bahnak
Jsem jednoznačně pro, akorát měsíc ne-e, osobně hlasuji pro Tatooine
Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 21:43 13. Apr 2013
by Sielencer
Jak může více než polovina lidí zvolit možnost vystřelení Thalie do Vesmíru a dál

?
Vždyť ani pořádně nevíme co tam a je a co by ji tam chuděru čekalo. Taky by se už nikdy nemusela vrátit zpátky!!!
Proto si vytahuju nejkratší sirku a přicházím s řešením. Vystřelte mne. Stejně jsem na ni poslední dobou neměl příliš čas a proto se za ni obětuji...

.
Tento odkaz spíše patří do topicu
" Váš portrét " ale jak jsem viděl tenhle tak jsem si nemohl pomoci

.
Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 22:15 13. Apr 2013
by KaTo
Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 22:16 13. Apr 2013
by Amber
Někdo to tady s vesmírným programem vzal vážně

Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 22:20 13. Apr 2013
by Shaman88
Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 22:25 13. Apr 2013
by Molly23
Jako..Ta Nová Thalie?
Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 17:09 25. Sep 2013
by Bahnak
Tak Thalie nakonec už na více jak měsíc vystřelená je.
Kdypak se nám tedy v podobě NT zhruba vrátí?
Říjen?
Listopad?
Prosínec?
Leden?
*rejpal v akci*
Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 17:26 25. Sep 2013
by KaTo
Ha, nekroposting! *vyhrnuje si rukávy a sápe se po vychlazené dvanáctce*
Bahnak wrote:...
Ty jsi mi ale optimista najednou

. Realista se ptá:
2014?
2015?
2016?
...
A pesimista navíc dodá i doplňující "zaškrtávací" - co bude NT obsahovat?
( ) Staré lokace.
( ) Hezké lokace.
( ) Jenom lokace.
( ) Stará povolání.
( ) Nová povolání.
( ) Vyvážená povolání.
( ) Odladěná povolání.
( ) Jenom povolání.
( ) Staré skripty.
( ) Nové skripty.
( ) Odladěné skripty.
( ) Jenom skripty.
...

Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 17:37 25. Sep 2013
by Amber
KaTo wrote:... co bude NT obsahovat?
( ) Staré lokace.
( ) Hezké lokace.
( ) Jenom lokace.
( ) Stará povolání.
( ) Nová povolání.
( ) Vyvážená povolání.
( ) Odladěná povolání.
( ) Jenom povolání.
( ) Staré skripty.
( ) Nové skripty.
( ) Odladěné skripty.
( ) Jenom skripty.
...

A hele, test! Může být i víc než jedna správná odpověď?
Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 17:41 25. Sep 2013
by KaTo
Amber wrote:A hele, test! Může být i víc než jedna správná odpověď?
Ve skutečnosti je tam chyták

. Správná není ani jedna neb slovy muzikálového Krysaře: "Kde nejsou lidé, nedějí se věci ani dobré, ani špatné.", které by se daly parafrázovat: "Kde nebude NT, nebudou věci ani staré, ani nové."

Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 19:04 25. Sep 2013
by Goran
Nevím kde je NT, ale ST je ještě dál ve vesmíru, neboť na zem nedorazí mé signály vysílané z úvodní stránky, a to ani k těm nejvýkonějším RP přijímačům

Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 21:30 25. Sep 2013
by Pajule
Je mi to jedno, nestíhám. Konec sezóny se blíží.
Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 21:31 25. Sep 2013
by Amber
Pajule wrote:Je mi to jedno, nestíhám. Konec sezóny se blíží.
Pajky, ty věčně nestíháš

Re: Vystřelení Thalie na Měsíc či kamkoli jinam do vesmíru?
Posted: 21:33 25. Sep 2013
by Pajule
Mam málo času

kéž by šel koupit čas, byla bych velešťastná
