Page 2 of 12
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 15:59 02. May 2013
by Shaman88
Nene, celková dieta.... trošku jsem se přecukroval....
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 16:52 02. May 2013
by Aulus
Shaman88 wrote:Nene, celková dieta.... trošku jsem se přecukroval....

Cos to napsal? *čumí na to jak z jara*
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 16:56 02. May 2013
by karolina
Aulus wrote:Shaman88 wrote:Nene, celková dieta.... trošku jsem se přecukroval....

Cos to napsal? *čumí na to jak z jara*
trolí....
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 17:02 02. May 2013
by Shaman88
Bohužel netrolím...
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 18:21 02. May 2013
by Amber
Shaman88 wrote:Bohužel netrolím...
Jestli netrollíš, tak přeju, aby ti bylo brzy lépe.
Za mě už odpověděl Aulus.

Bude to sice fuška se tam k vám dostat, ale pokusíme se a v diáři na tom datu nic jiného nemám.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 22:05 02. May 2013
by -darkvision-
Přes hory a přes doly, přes řeky a údolí a jsi tam

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 22:08 02. May 2013
by karolina
Amber wrote:Za mě už odpověděl Aulus.

Bude to sice fuška se tam k vám dostat, ale pokusíme se a v diáři na tom datu nic jiného nemám.
Tak třeba vás vezme někdo z Prahy.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 23:49 02. May 2013
by Derken-
-darkvision- wrote:Přes hory a přes doly, přes řeky a údolí a jsi tam

A my jedem saláme? Nechci vlakem

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 23:51 02. May 2013
by Amber
karolina wrote:Amber wrote:Za mě už odpověděl Aulus.

Bude to sice fuška se tam k vám dostat, ale pokusíme se a v diáři na tom datu nic jiného nemám.
Tak třeba vás vezme někdo z Prahy.
Zatím nad dopravou nekoumám, jinak by mě to ještě vyděsilo

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 07:53 03. May 2013
by Lord_Berserk
Ja dorazim ... a pokud ma draha bude hodna, pustim ji z klece
(na Igora)
Jidlo chceme, jako dycky...
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 09:04 03. May 2013
by Barbar321
Barbar hlásí, že nedorazí. Je pro něj těžké zvednout ty svý šunky a přemístit se do malebnějších vesnických koutů té naší krásné země České.
...to jen abyste věděli, že si dávám tu práci a čtu i tyhle příspěvky

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 09:19 03. May 2013
by -darkvision-
Derken- wrote:-darkvision- wrote:Přes hory a přes doly, přes řeky a údolí a jsi tam

A my jedem saláme? Nechci vlakem

Nevím jak to o prázkách ještě bude, zatíím to nechávám otevřené.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 23:45 03. May 2013
by Pajule
Nečekaně napíšu, že nedorazim - výcvikuju v tej době

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 23:54 03. May 2013
by Nalkanar
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 09:09 04. May 2013
by Pajule
Ou sorry, že příprava na republiku je fakt důležitější
