Page 2 of 2

Re: Vadné barvy ve hře

Posted: 13:33 07. May 2013
by Lord_Berserk
Nekomu to pada diky moc velkymu poctu portretu ... vyber si jeden (tech 5 souboru) a vostatni presun jinam ze slozky /Portraits

Az si vytvoris CHAR presun to zpatky, melo by to jit ... me to sice nepada, ale dost dlouho se mi to nacita :wink:

Re: Vadné barvy ve hře

Posted: 15:55 07. May 2013
by innfra
Já si myslim, že mám dost výkonej stroj, ale prostě to nepojme... vyhodí hlášku o zamrznutí programu :lol: