Page 2 of 2
Re: Neverwinter online
Posted: 14:33 13. May 2013
by vpn-to-jisti
Shadowbane uz davno zrusili a x let je ve vyvoji emulator bylo to moc hardcore a good treba rasy nebyli jak ve vetsine her ze mas naky bonus typu +2 dexterity ale centaur behal 2x rychlejc nez ostatni, byli tam i litaci rasy co mohli litat minotaur mel zase epickou vydrz staminu a to je jen spicka ledovce :]
a jinak tady se na foru dava ban za pravdu? To me chces nastvat nula admin?
Re: Neverwinter online
Posted: 14:34 13. May 2013
by kucik
Ne. Dává se ban za vulgární výrazy,
Re: Neverwinter online
Posted: 15:12 13. May 2013
by Barbar321
zachy wrote:MMORPG to bude sice asi fajnový, ale bude to stejně tak jako ostatní hry s velkými světy a mnoha hráči jen MMOG bez toho RP

Nemůžu pochopitelně hodnotit, jak to ve skutečnosti bude vypadat, ale jestli se jim povede udělat přesně to, co je v recenzi, bude tam prostoru pro RP hru více, než by se dalo vůbec vysnít.
Na druhou stranu uznávám, že čím víc hráčů na jednom serveru, tím i více hráčů, co hru cíleně kazí

Re: Neverwinter online
Posted: 16:38 13. May 2013
by mandos
Tak ten multi server nebo jak tomu říkají je docela zajímavá věc nemusíš řešit na kterém z 20 serverů hraješ když se k tobě bude chtít pak někdo připojit a ty jsi zrovna na zaplněným serveru a pořád tam budou instance takže počet lidí na mapě bude stejnej jako jinde. trochu mě mrzí že místo klasickýho systému volení dovedností jsou předvolený classy, i přes to jakou slibujou volnost v customizationu...jsem na to zvědavej no. A to že to není jednoduché severské téma jako ve Skyrimu je asi tím že skyrim se odehrává jen v tý jedný provincii zatímco TESO se má odehrávat ve všech provinciích. Ale nejvíc jsem zvědavej na ten příběh vzhledem k tomu že to má bejt kdo ví jakou dobu před celou TES sérií, aneb jak říkají oni "Užívat si legendy o kterých jste zatím pouze četli v in-game knihách"

Re: Neverwinter online
Posted: 20:16 13. May 2013
by Shaman88
Celkově tam optimalizace stojí za houby.
Nevím jak vy ale já mám stále lagy, které viditelně jsou serverové, hlavně v tom městě. Když je víc než 25 hráčů na jednom místě tak se to sem tam dost drsně škubne. Fakt by se měli toho ještě hodně učit.
Celkově jako jeden z hlavních nedostatků vidím že právě svět není spojitý ale jsou to oblasti spojené teleporty...